Wypalony ekran w tv Oled.

vvv

Well-known member
Bez reklam
Nawet biorąc to wszystko o czym piszesz do kupy, to przy ilości sprzedawanych egzemplarzy to jest ciągle wartość promilowa, czyli pomijalna.
Dowiedział bym się chętnie skąd masz takie dane o tych promilach ?
Jestem na etapie wyboru małego Oleda stąd chętnie poczytam!
 

SDman

Banned
Jestem ciekawy, chciałbym aby ktoś posiadający OLED`a z 2016-17 wkleił ilość godzin, ciekawe czy są takie osoby na tym forum oprócz @kiki -wiadomo, że on nie ma powidoków (może ma wypalenia ?) chociaż nie podaje jaki to model i nie wkleja zdjęcia z ilością przepracowanych godzin.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie jestem fanatykiem szukania codziennie sensacji w swoim telewizorze.
Cieszę się za to najlepszą jakością obrazu i nie muszę iść na żadne kompromisy.
Rewelacja.
Teraz Philips dostał nagrodę Eisa za model z technologią przeciw wypaleniową.
 

SDman

Banned
Czyli jednak problemy są, były i będą bo jak piszesz co rok to coś poprawiają, dodają.
Rozumiem, że nawet jakbyś miał wypalenia to nie przeszkadza Ci to -to też jakiś kompromis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie mam powidoków - więc nie muszę iść na kompromisy, za to jakość obrazu ( który jak na razie wygrywa na wszystkich porównaniach z LCD na świecie) - wynagradza wszystko.
Oglądanie filmów programów przyrodniczych, to bajka.
Bajki zresztą też rewelacja.

Cieszę się że poprawiają podobnie jak nowe LCD mini ledy.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli jednak problemy są, były i będą bo jak piszesz co rok to coś poprawiają, dodają.
Rozumiem, że nawet jakbyś miał wypalenia to nie przeszkadza Ci to -to też jakiś kompromis.

Tez jestem bardziej przekonany do LCD niż Oleda , ale nie będąc jednostronnym , w LCD tez co roku coś poprawiają , a coś psują. Zauważyłem trend do zmniejszania ilości stref wygaszania i to jest wada. Sam czekam na odpowiednie ceny i wybór między Oled C11 a Sony x90/x94J w 55 calach, choć bardziej celuję w LCD z uwagi że TV potrafi "pracować" po 10-12 godzin dziennie ale to tylko w weekendy i przy paskudnej pogodzie :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
&o masz Nasz nowe oledy Philipsa które mają już specjalne zabezpieczenie przed wypalaniem. Dostali za te rozwiązanie nagrodę EISA.
Z Twoich wybrałbym do opisanych LG 65C12 za 6999 zł dla niebieskich z pakietem dodatkowo.
Z mini ledów masz
- TCL 65C825
- Philips 65PUS8506
-
 

demola84

New member
Dostali za te rozwiązanie nagrodę EISA.
-


Jakiś link potwierdzający, że właśnie ZA TO dostali nagrodę? Bo wydaje mi się, że nagrodę dostali za całokształt, a nie za zabezpieczenia. Swoją drogą, nie wiem czy w ogóle rozpatrują ten "parametr" przy przyznawaniu nagrody, a jeżeli nawet to jaki on ma wpływ na końcowy werdykt.
 
Do góry