WTYKI BANANOWE - czy ma to sens?

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W tym wypadku właśnie nie masz racji.
Co do kabli, to dobra robota. Tylko......nie wiem czy tę splittery pasują do tych kabli. Lepiej chyba było by bez nich.

Musisz trzasnac go w leb, skoro nie widzi roznicy chocby w kablu zasilajacym zwyklym a tym co ma teraz podpiete. Heheheh.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Musisz trzasnac go w leb, skoro nie widzi roznicy chocby w kablu zasilajacym zwyklym a tym co ma teraz podpiete. Heheheh.
Jeżeli chodzi o kabli do kina , to zgadzam się a i tak nie do końca. Jeżeli do muzyki , to długo pisać. BIPO, w swoim wątku dużo lepiej ode mnie to opisuje. Ja taki eksperyment przeprowadziłem wczoraj. Jeżeli mi któż powie że w MUZYCE , kabli nie grają , to po prostu kiepsko słyszę.Chociaż ja też już nie słyszę dobrze a i tak słychać różnice "zwykły kabel z Biedronki vel Rasowy".
Czemu lepiej bez spliterów?

Raf, bez obrazy, ale to kiepskie splittery. Ja też ich mam 4 sztuki, a w następnych kalach nie zamierzam ich stosować. Oni są po prostu "obcym ciałem" na kablach.Żeby niwelować taki obraz musisz ten samy oplot zastosować na tę dwie mały przewody. Wtedy można powiedzieć :"wspólny obraz". Pozdrawiam.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja nie będę testował kabli głośnikowych.

:D:D:D:D. Pesymista. Wiesz czy różni się pesymista od optymisty?
Po prostu pesymista to dobrze poinformowany optymista.:razz:
Zrobimy tak: jak skończę konfekcje kabli , które teraz robię , to dam ci ich na test. potem powiesz , tylko prawdę, czy zmienił to cóż w systemie czy nie. Mówimy o muzyce oczywiście, bo w kinie to ciężka sprawa. ok?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek.
"Testy" sa cos warte kiedy sa "slepe".
W tej sytuacji bardziej elegancko byloby napisac "wybral"

Ja nie będę testował kabli głośnikowych.

Rafał a tak dla samego siebie żeby przekonać się jak to jest żeby nie mieszać wiary w kable tylko żebyś sam sie przekonal i Twoje uszy ...nie warto kilka zabrać do domu ... to nic nie kosztuje nie licząc troszkę czasu i ewentualnie kaucja za kable..

Wiesz równie dobrze teraz można powiedzieć że np cdik od 1510/1520 nie grają duzo gorzej od cdika 2020 ... a jednak ten ostatni gra lepiej.. oczywiście zawsze będzie gdzieś pytanie czy ta różnica jest warta kupna droższego odtwarzacza.. ale to już jest inna bajka.. bo nie chodzi o pieniądze tylko o to żeby dany zestaw zagrał najlepiej jak jest to możliwe.. i z kablami za naprawdę niewielkie pieniądze może być lepiej..
Ale nie namawiam - proponuję :- )
 
Do góry