WTYKI BANANOWE - czy ma to sens?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiadomo Lolek, szkoda tylko, że na te najfajniejsze rzeczy stać człowieka dopiero na "stare" lata, a to już nie to samo. Człowiek by chciał korzystać z dobrodziejstw za młodzika.
Ze sprzętem "marzeń" podobnie, zapewne będę mógł sobie pozwolić jak już będę głuchy, a to już teraz by się przydało jak człowiek jeszcze piękny i młody ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Takie jest życie.... choć u nas wielu i w starszym wieku na wiele rzeczy nie stać.. wiesz gdzie to najlepiej widać? Jak pojedzie się gdzieś na wczasy za granicę ... I jak miło jest popatrzeć jak seniorzy z Europy zachodniej naprawdę wypoczywają w ekstra hotelach na dobrym wypasie.. A nasi seniorzy w większości wypadków nawet na nasze rodzime dobre wczasy ich nie stać.. straszne to smutne jest... bo pracujemy więcej a mniej mamy na starość..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To akurat prawda, nie ten wątek i czas, ale życie seniora w PL, a w innych krajach to niebo, a ziemia. U nas to umieralnia jak się patrzy na tą zniszczoną Starszyznę w kolejkach po leki, a tych czarnych ze straży wiejskiej, co przepędzają Babcie handlujące jakimiś kwiatami z bazarów, żeby na leki dorobić, to bym wysłał na Syberię. Nietrawię ich.
Ok, wróćmy do tematu, bo ciśnienie rośnie.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie wieszaj psów na straży wiejskiej tylko na przepisy gminy czy innego ustrojstwa zakazującego takiego handlu. To najpietw prawo trzeba zmienić. Wieśniaki są tylko narzędziem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie rozmieszaj mnie.
Sytuacja z życia - stare czasy. Znajomi handlarze gorzały - generalnie szemrane towarzystwo z dużego bazaru, nagabywanie każdego przechodnia i inne cuda na kiju (lata w "biznesie").
Obok staruszka (było ich sporo) handlująca jakimś koperkiem i innymi cudami z działki, płacz, lamenty i dramaty, bo już na leki nie starczy, a typy bez litość, empatii nic, zero k.. null. Siłą wypieprzali i tak każdego dnia. Babcie zawsze grzeczne, miłe, nikomu nie wadziły, a co najważniejsze nie kradły jak cała reszta, tylko tyrały zima, lato, zawsze byle co do gara włożyć. Zał było patrzeć.
Za to goście od gorzały i spirolu przy "interwencji" obok, bo NIKT do nich nie zamruczy i tak lata, kumasz?
Oni sami nie mieli do nich szacunku, w przeciwieństwie do Policji z którą zawsze szło się dogadać.

Dla jasności, ja rozumiem, przepisy i prawo, ale trochę empatii nie zaszkodzi, a jak robić porządek, to po równo i sprawiedliwie.
Zresztą co ja mam Ci tłumaczyć, nie jesteś chyba z pierwszej łapanki i wiesz jak to działa.
Nic już nie piszę, bo zaraz będzie, że nie na temat.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Ja jakiś czas temu popełniłem coś takiego ,zdecydowanie z fabryczną konfekcją wyglądało by lepiej ale inwestor nie był zainteresowany : ) Rdzeń to Kimber 8VS
 

Attachments

  • IMG_2330.jpg
    IMG_2330.jpg
    81,2 KB · Wyś: 62
  • IMG_2332.jpg
    IMG_2332.jpg
    72,3 KB · Wyś: 78

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeśli faktycznie chcemy mieć AirLock to tylko ta oryginalna.
Zwykłą też zaciśniesz, ale już nie będzie AirLock ;)
Ale po co kupować? Prawie każdych sklep audio taką ma. Koszty zarobienia kabli wielokrotnie niższe niż zakup maszynki.
 

werf

Active member
Bez reklam
Dokładnie najlepiej załatw sobie sprawę w sklepie gdzie taką mają .A jak chcesz swoją to poszukaj w profesionalnych narzędziach do kabli elektrycznych np w ofercie Knipex-a lecz to też nie są tanie rzeczy.
 

Lolek7825

New member
Krzysztofradio, widze ze masz w sygnaturce qed performance masz na zwykłym bananie czy airloc?
Juz sam nie wiem... moze do kina to za duzo...
Praski nie kupie bo dla napicia sie piwa nie kupie browaru. Bez sensu. Chyba ze bede kolegom zaciskać..... zart.
Tylko tez jaka gwarancja ze dany sklep ma praskę a nie zaciska zwykłym sprzętem....
Znalazłem jeden sklep ale nie wiem bo to reklama by była pewnie jakbym wstawił... a sie zaczyna na s sie konczy. 10liter stawiam ruda jak ktos zgadnie Heheh
 

Killarmy

New member
Moje świąteczne poczynania. Konfekcje robiłem pierwszy raz w życiu. Banany zamówione ze wschodu, koszulki termokurczliwe robione na zamówienie- koszt kilkukrotnie mniejszy jak oryginalne Viablue, oploty zamawiane z all... Kabel robiony dla teścia. W środku siedzi TARA Labs Prism Omni ST Bi-Wire. Mój czeka w kolejce na wolny czas.
 

Attachments

  • 20171223_173508.jpg
    20171223_173508.jpg
    46 KB · Wyś: 127
  • 20171223_173515.jpg
    20171223_173515.jpg
    53 KB · Wyś: 64
  • 20171223_173530.jpg
    20171223_173530.jpg
    93,2 KB · Wyś: 73
  • 20171223_173622.jpg
    20171223_173622.jpg
    84,8 KB · Wyś: 88

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dobra robota!
Kabelki ala Monster z Alli :D
Wiem ,bo tez takie zamawiałem ;)
I to jeszcze kierunkowy! :) Teść się ucieszy.
Może podrzucisz link do koszulek z wydrukiem na zamówienie?
Na pewno wielu się przyda.
 
Do góry