WTYKI BANANOWE - czy ma to sens?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam

DrWredman

Active member
Dzis zacząłem się bawić w oplatanie kabelków i w sumie nic nie zrobiłem tylko zmarnowałem kawałek oplotu na testowanie jak mi to będzie szło. No i powiem, że to zabawa na dłuuuugie zimowe wieczory. Może do gwiazdki skończę ;)
Wziąłem tanie oploty nylonowe, ale zastanawiam się czy nie lepiej zainwestować w coś sznurkowego, bo ten nylon to jednak taki sobie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nic trudnego, podpal lekko końcówki zapalniczką przed przeciąganiem, to nie będą Ci się rozwarstwiać, bo rozumiem, że tu problem nastąpił.
Działaj i wklejaj jak Ci to wyszło ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dzis zacząłem się bawić w oplatanie kabelków i w sumie nic nie zrobiłem tylko zmarnowałem kawałek oplotu na testowanie jak mi to będzie szło. No i powiem, że to zabawa na dłuuuugie zimowe wieczory. Może do gwiazdki skończę ;)
Wziąłem tanie oploty nylonowe, ale zastanawiam się czy nie lepiej zainwestować w coś sznurkowego, bo ten nylon to jednak taki sobie.

Nie, nie i jeszcze raz nie! Nylonowe oploty to porażka. Nie rób tego. Juz lepiej bez opotu, niż z tym nylonem.
Świeczka lepiej wyrównać, niż zapalniczka, bo ciężko zapalniczka regulować temperaturę. Rurkę termokurczliwe lepiej troszkę podkleic neutralnym klejem dla gumy. Wtedy rurka bardzie owinie kabel z oplotem a będzie nie do zdarcia i na wieki. :eek:k:
 

werf

Active member
Bez reklam
Spox. Nie ma za co. Mam nadzieję że pomogłem ;-)

Zapewne tak .W białym wybór lichy a właścicielka zestawu zarzyczyla sobie schować czarne kable bo do listew nie pasują : )
 

Attachments

  • 1831E507-60C1-4B90-8153-5454364DA3D5.jpg
    1831E507-60C1-4B90-8153-5454364DA3D5.jpg
    28,5 KB · Wyś: 44
  • 4A8C3443-16D6-499A-8C3C-71C2B232EA07.jpg
    4A8C3443-16D6-499A-8C3C-71C2B232EA07.jpg
    21,1 KB · Wyś: 45
Do góry