WTYKI BANANOWE - czy ma to sens?

lolo2

Well-known member
Bez reklam
:)Pięknie. Ale Ty masz inne wtyki. Ja kupiłem kabel Mogami. Nie mam czasu na to wszystko. Za dużo na głowie.;)
Powiedz jak grają. Czy słyszysz różnicę w porównaniu z "gotowcami"?
Dobra robota. Nice.:popcorn:

Ja na temat roznic w graniu kabli sie nie wypowiadam, nawet nie porownywalem i raczej nie mam zamiaru. Wybieram spokoj ducha :)

Jest srebro? Jest i gitara :)
 

Kamil_89

Member
Również ja się pozbawiłem w kabelkowanie. Miało być inaczej ale i tak nie jest najgorzej. Nie jest to Savron Corporation ale i tak jestem zadowolony :) za jakiś czas zrobię raz jeszcze w innym stylu.
5657f91e23378597260fe6b0d76571b1.jpg
e418241421166c5c1fc80955339e3e3f.jpg
43c5f55f1adc9da0c898252eb2cd8f5c.jpg
93ff76e925ce22c3c63d7cd44077273c.jpg
 

Kamil_89

Member
Oplot kupiony na allegro. Był tu gdzieś link. Czarny i czerwony to oryginalny z kabla. Splittery tak, z K&M. Osłonki mam ale wg mnie trochę gorzej to wygląda. Na początek może być, jak będzie więcej czasu to zrobię coś nowego.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
"Kamil :Również ja się pozbawiłem w kabelkowanie. Miało być inaczej ale i tak nie jest najgorzej. Nie jest to Savron Corporation ale i tak jestem zadowolony :) za jakiś czas zrobię raz jeszcze w innym stylu."
:?Bez przesady , proszę Pana;-) Mi to tam daleko do kabli od "Krzysztofradio." Pięknie to u Ciebie wyszło. Dobra robota. Gratulacje.
 
Ostatnia edycja:

Mariuszek_rr

New member
Zależy co pod ręką. Albo zapalniczką żarową, albo normalną. Z odpowiedniej odległości, bo inaczej się zajara. Mocną suszarką czy opalarką też się da.
Zapalniczką trzeba obkręcać kabel bo się przyjara z jednej strony, a ma równo z każdej ścisnąć.
Oploty też na końcach najlepiej przypalić zapalniczką, tak żeby się nie szarpały.

Witam po dłuzszej nieobecności,
Sorki że troche kotleta odgrzeje...ale..

...Kolego Armaig - jaką zapalniczką podgrzewasz te koszulki, musi to być pewnie cos specjalnego :wink:

pozdr
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A tak na poważnie...
... u mnie od strony wzmacniacza planuje banany ze względów praktycznych, natomiast od strony kolumn widełki. W moich kolumnach są płytkie gniazda i widełki jednak będą lepiej "trzymać".

Czy Ktoś może coś powiedzieć na temat tych widełek:
wtyki Y widełki Valab Carbon Rhodium ! Gdańsk (6768489073) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pozdr

A tak na poważnie, to najlepiej koszulki termokurczliwe podgrzewać albo świeczka albo opalarka elektryczna.
Co do tych widelek, nie wiem. Co do samego sprzedającego, to znam bardzo dobrze. Nie jedna rzecz u niego kupowałem. Ma towar bardzo dobrej jakości.
Tez chciałem te widelcy kupić. Ale jest jeden problem. Nie ma u niego ( nie tylko u niego), takich samych bananów. Bo ja chciałem zrobić tak żeby z jednej strony był banan, z drugiej widelec. Ale niestety, nie znalazłem bananów w takiej samej jakości i z takim samym wzorem.
 

werf

Active member
Bez reklam
Savron takie się nadadzą ? Źródło pochodzenia pewnie to samo : ) Gdzieś widziałem całą serir BFA RCA widełki .....
 

Attachments

  • s-l1600.jpg
    s-l1600.jpg
    32,2 KB · Wyś: 63
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty, no faktycznie fajne te diamenty Savronie. Podobają mi się.
W końcu coś innego, oryginalnie.
Pochwal się jak już zrobisz.
 
Do góry