Wielki [FAQ] Xbox 360

krzesny

New member
Ten problem rozwiązałem.
Ale mam dwa inne pytania:
1. Czy jak kupie sobie normanlą gre na xbox 360 np.(Halo 3) to pójdzie mi na arcade czy musze coś dokupić??(jak tak to co??)
2. Pytanie mojego kolegi :D czy jak sie przerobi konsole na pirata to będą chodzić oryginalne gry??
 

Pablo81

New member
Witam!
Mam pewien problem. Nie znalazlem odpowiedzi na forum ,wiec pisze. Mam podpietego xboxa do zwyklego telewizora za pomoca kabla HDTV z adapterem SCART. Jako ze wejscie do telewizora mam na czincz mam przejscowke , ktora rowniesz na wymiane uzywam z nboxem . Problem w tym ze jak wypinam kabel audio od czincz to znika obraz ( jakies paski wyskakuja ). Z tego powodu nie moge podlaczyc zewnetrznych glosnikow. Z nboxem nie ma takich problemow. Ma ktos jakis pomysl co to moze byc i jak moglbym podlaczyc glosniki.Pozdrawiam
 

Pablo81

New member
Sprawa sie juz wyjasnila. Podlaczylem konsole do telewizora kolegi i okazalo sie ze wszystko dziala ok.Zatem to wina mojej przejsciowki.
 

klemens007

New member
Mam pytanie - jaki kabel optyczny byście polecili do podłączenia x-a? Mam wersję premium i jak wtykam optyk do wejścia w oryg.componencie to słabo siedzi i wypada a optyk jaki kupiłem to TECH-LINK
 

damiaen

New member
Witam.:D
Zastanawiam sie nad kupnem konsoli X-Box 360 (chyba wezmę wersję Premium). Posiadam monitor LG M228WA 22" i nie wiem jak obraz będzie na nim wyglądał. Czy pojawią się czarne paski na dole i u góry, czy obraz zostanie rozciagniety do 16:10? Co ciekawe, w monitorze można zmieniac format obrazu, tyle że w Component jak i DVI jest opcja 4:3 i 16:9, ale w tej drugiej obraz jest wyswietlany w 16:10 (jak na razie mam możliwość sprawdzania tylko pod DVI na PC). Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy kiedy podłączę konsolę pod Component to te paski się pojawią (oby :])?

P.S. Uzywał ktoś XFPS i może powiedziec jak to się sprawdza w strzelankach?
 
Ostatnia edycja:

jack119

New member
damiaen napisał:
Witam.:D
Zastanawiam sie nad kupnem konsoli X-Box 360 (chyba wezmę wersję Premium). Posiadam monitor LG M228WA 22" i nie wiem jak obraz będzie na nim wyglądał. Czy pojawią się czarne paski na dole i u góry, czy obraz zostanie rozciagniety do 16:10? Co ciekawe, w monitorze można zmieniac format obrazu, tyle że w Component jak i DVI jest opcja 4:3 i 16:9, ale w tej drugiej obraz jest wyswietlany w 16:10 (jak na razie mam możliwość sprawdzania tylko pod DVI na PC). Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy kiedy podłączę konsolę pod Component to te paski się pojawią (oby :])?

P.S. Uzywał ktoś XFPS i może powiedziec jak to się sprawdza w strzelankach?
Będziesz miał paski na dole i u góry. XFPS działa jak zwykła myszka (szału nie ma) Napewno po jej kupieniu będziesz wymiatał w na multiplayerze w FPS, ale ja nie wiem czy za tą cenę warto kupować.
 

marcin0903

New member
Chciałbym poinformować, że FAQ który znajduje się na pierwszej stronie tematu zostanie w krótce uaktualniony w najbliższym czasie, co prawda nie wszystko odrazu, ale stopniowo :)
 

kaszub

New member
Mam pytanie dotyczące wykorzystywania twardego dysku w xboxie-jestem laikiem w sprawach konsol.
Z tego co rozumiem karta pamieci do zapisywania stanu gry w zupelnosci wystarczy,tak??
Twardy dysk sluzy do sciagania dem o raz filmow z xbox live(jak wyglada oferta filmow???)
Twardy dysk umożliwia granie w gry z wersji poprzedniej xboxa???
Prosze o potwierdzenie badz skorygowanie tego co napisalem i podanie innych roznic.
Zastanawiam sie nad kupnem xboxa tylko nie wiem czy wersje z karta pamieci czy ta z dyskiem.
Z gory dziekuje za odp
 

marcin0903

New member
Tak karta starcza do zapisywania save'ów, co do gier ze starego Xa to nie odpowiem bo nie chce wprowadzać w błąd. Co do twardego, to tak jak napisałeś do demek itp... wypożyczalnia filmów jest nie dostępna z tego co wiem dla Polski, ale da się ominąć to zabezpieczenie.
 

candyboy

New member
Na dniach zamierzam kupić Xboxa Arcade i mam do Was 3 pytania?

1.Ile srednio zajmuje 1 save na karcie pamięci?
2.Ile wynosi gwarancja MS na Xboxa? przeglądając alledrogo są oferty z gwarancją w przedziale 12-36 mcy.
3.czy wersja Falcoln 65nm jest jakoś szczególnie oznaczona na pudełku?
 

DaemonOfPain

New member
Witam
1. Zależnie od gry(pisze to na odwrocie pudełka) około 5 MB
2. Gwarancja wynosi 24 miesiące(2 lata) + 12 miesięcy(1rok) na RRoD (Ring Of Death)
3. Wersja falcon CPU 65nm i GPU 90nm - wersja ta sprzedawana jest OD sierpnia 2007r. , ma zasilacz 175W i złącze HDMI. Jeśli na pudełku jest 175W jest to na 100% Falcon
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A niech mi ktoś napisze czy jak zarejestuje się x360 i potem go komuś odsprzeda to czy gwara będzie nadal ważna? Coś słyszałem że nie ale wydaje mi się że to paragon jest podstawą gwarancji?
 
Ostatnia edycja:
Do góry