Wielki [FAQ] Xbox 360

Luberak

New member
Dziwna? Ja bym powiedzial, ze jednak warto zaplacic te 10zl/miesiac (bo tyle w przeliczeniu wychodzi kupujac kupon na 12 miesiecy) za taki ogrom funkcji dostepnych w Live. Inna sprawa ze oficjalnie nie jest on dostepny w Polsce, ale kogo to obchodzi ;p.
 

Mefju

New member
Tak w ogóle to jak wygląda płacenie za internet w Live ? kupujemy kupon na 12 miesięcy za 120 zł i wpisujemy z niego jakiś kod czy coś i wszystko śmiga?i czy opłacamy po roku korzystania z neta czy od razu?Pozdrawiam
 

radzique

New member
wreszcie będzie można spokojnie grać wieczorami, w trakcie You Can Dance i Taniec z gwiazdami :), wystarczy sie przełączyć na monitor 22" i śmigać w ciszy. Co ważnie dodano też obsługiwane rozdzielczości. Tylko dysk trzeba zmienić na 120 gb :(
 

jozi1910

New member
Witam! Mój kolega ma następujący problem. Kupil ostatnio XboX'a 360 Arcade. Podłączył do telewizora i rozczarował się. Grafika nie była powalająca. Co może być powodem? U mnie wszystko jest cacy, ale co może być powodem że u niego gry nie wyglądają tak jak powinny na X'a?
 

arsenal

Moderator
VIP
Zależy do jakiego telewizora podłączył i jakim kablem. Jak tym zwykłym kompozytem z pudełka to się nie dziwię. Kupić kabelek HDMI, podłączyć do LCD czy plazmy i będzie ok.
 

mataman

New member
Bez reklam
Już są montowane ale kiedy bedą x'y z tą płyta u nas, nie wiem. Trzeba sprawdzać info apropo poboru mocy na pudełku.
 

xpigu

New member
Jaki xbox Arcade czy premium?

Witam,

Prześledziłem ten wątek w poszukiwaniu odpowiedzi na moje wątpliwości ale zebrałem tylko kilka odpowiedzi. Chciałem się dowiedzieć w co lepiej wejść w arcade czy w premium. Generalnie będę grał raczej rzadko (nie jestem maniakiem) konsole postanowiłem kupić i wykorzystać jako odstresować po robocie. Nie zamierzam grać w sieci. Konsola będzie podłączona do panasa 42PV80 przez HDMI. Powiem szczerze nie jestem expertem od konsol i nie jestem wymagającym graczem więc szczerze mowiąc dopłacanie do premium jest wg mnie bezsensowne ale... (jak zwykle jest jakieś ale) naczytałem się że arcade jest bardziej awaryjna od pozostałych wersji czy możecie mi pomóc w wyborze drodzy koledzy.

Pozdro:eek:k:
 

sapin

New member
to ja moze :D
czesc i w ogole, wazelinka, bo to pierwszy post .... ;]

wiec tak - naczytales sie - domyslam sie o wersji core, arcade jest po tzw upgradzie sprzetu - jest mniej awaryjna, sprzetowo nie rozni sie niczym od pozostalych 2 wersji;
teraz patrze na te ceny i - premium nie jest drogi, moim zdaniem lepiej wziac premium - masz od razu dysk w cenie, dysk potrzeby jest do zapisywania savow z gry ... - mozesz tez wziac arcade i kupic memorce - hmmm nie wiem na 100% czy przypadkiem memory card 256 mega, nie masz w cenie;

podsumowujac - jesli -
1 - nie grasz duzo,
2 - nie bedziesz korzystac z sieci,
3 - chcesz zaoszczedzic,
4 - nie lubisz czarnego koloru [tylko wer. elite ;] ]
5 - memorka w cenie ?!? - nie pamietam czy jest ?!

to bierz arcade ;] jest jak dla mnie za konsole nextg, mega tanio


uprzedzam od razu pytanie o awarayjnosc - taa poczytalem sobie watek ps v x - no usmialem sie :D

mam elitke od pol roku - kupiona pod koniec czerwca - przez pierwsze 4 miesiace smigala - praktycznie 8 godzin, czasami nawet dzien i noc :D
i ...
smiga do tej pory :eek:k:

jak najbardziej polecam + kupuj od razu dead space, gow 1 i gow 2 i gta 4 :twisted:

pozdr..
 

xpigu

New member
Dzięki Sapin;)

Wazelinka wazelinką ale ty jedyny poradziłeś :eek:k:

W arcade na 100% jest memorka no i 200 złociszy mniej więc chyba ją wezmę. Teraz najtrudniejsza część całej akcji - przekonać żonę :D...

Jak tylko uda mi się ją nabyć i trochę pograć odezwę się i podzielę wrażeniami.


Jakkolwiek dzięki

Pozdr
 

garero

New member
Podobno nie ma głupich pytań, ale może będę pierwszy. Czy xbox'a 360 elite podepnę pod CRT? (jeśli tak, jakim kablem?) Wiem, że to bluźnierstwo, ale urodziny dziecka lada dzień, a ja nie mogę zdecydować się na nowe LCD a na siłę wolę nie kupować. A i na działkę czasem bym zabrał konsolę...

jeśli przegapiłem odpowiedź na to pytanie - przepraszam.
 

Pablog44

New member
Witam

mam pytanie.czy w konsoli xbox360 i ps3 mozna grac w gry internetowe takie jak WOW albo inne podobnego gatunku???Jezeli sie ma internet oczywiscie
 

vip_1

New member
broda1725 napisał:
No i daj znać jak wygląda na plazmie PV80.

jest naprawde dobrze, nie zauważyłaem żadnych problemów nawet stałe elementy się nie wypalają po kilku godzinach grania, TV ma przepracowane ponad 2000 godzi
 

beamer

Banned
Pablog44 napisał:
Witam

mam pytanie.czy w konsoli xbox360 i ps3 mozna grac w gry internetowe takie jak WOW albo inne podobnego gatunku???Jezeli sie ma internet oczywiscie
Nie wiem jak się sprawa ma z grami MMORG na Xbox 360 (nie słyszałem o takich), ale Sony już posiada duże, nowe, wyspecjalizowane tylko w tym studio deweloperskie S.O.E. (Sony Online Entertainment), które pracuje aktualnie nad trzema ekskluzywnymi, tylko dla Playstation 3 grami z tego gatunku:
1) The Agency (premiera IV kw. 2009 lub I kw. 2010),
2) DC Universe Online (premiera latem 2010 r., prawdopodobnie przy okazji jakiejś dużej premiery filmu o amerykańskich superbohaterach z wytwórni Sony Pictures; czyżby Spiderman 4???),
3) nie znamy jeszcze tytułu trzeciej gry, ale ta gra już jest reklamowana, że będzie do pobrania za darmo z PSN, a gracz będzie płacił tylko za dodatki (ekstra bronie, stroje, bajery etc.). Podobno ma być możliwa wspólna gra z graczami PC!!!

Warto pamiętać że gra online na Xbox 360 jest odpłatna (tzw. Live Gold ok. 150 zł rocznie), a na Playstation 3 jest za darmo!!!

W przypadku Xbox 360 odpada też gra w pirackie gry typu MMORG. Szansa na zbanowanie takiej przerobionej konsoli byłaby całkiem duża i rzecz jasna oznaczałaby definitywny koniec zabawy w takie gry.
 
Ostatnia edycja:
Do góry