Więcej kanałów TV bezpośrednio z poziomu TV (IPTV)

wluczykijwf

New member
Wystarczy, że wypakuje te dwa pliki do katalogu Online Tv? Czy mimo wszystko muszę ten plik z moim scm połączyć?
Jestem na etapie robienia łączenia list i jest punkt "wskaż listę m3u" - nie mam takiej listy wiec nie mogę przeskoczyć tego punktu.

Ogarnąłem to. Tylko dziwna sprawa to wyglada tak, że są jakby nadpisywane kanały z kabla tymi z iptv i działają mi dwa z tej listy - jakiś rosyjski muzyczny i WDR HD.

Np jak mam w kablu Teletoon HD to pokazuje mi się napis z prawej strony Loading.

Myślałem, że na głównej liście kanałów będzie to jakoś podzielone ale tych kanałów z iptv w ogóle nie ma wypisanych.

Da się to jakoś poukładać?

Listę kanałów buduje się indywidualnie. OnlineTV to jedynie narzędzie do oglądania IPTV bezpośrednio z poziomu TV:)
 
Ostatnia edycja:

mygen

Member
Otwórz plik m3u jakimś prostym edytorem (np. notepad). Musisz usunąć wszystkie puste linijki i sprawdzić (ja miałem to samo co ty), czy np. nie brakuje hasha przed #EXTINF (u mnie np. w jednej linijce brakowało. Na końcu każdego wiersza nie może być też spacji. Prompt (pionowa kreska) musi być za ostatnią literką.

Jeśli zrozumiałeś o co mi chodzi to wczyta Ci listę w programie bez problemów. Ja sobie wszystko wyczyściłem, sprawdziłem i nie mam już tego błędu.
 

mygen

Member
Ja testowałem za darmo przez godzinę pakiet VIP. Generalnie kanały HD żyleta ale trzeba mieć na pewno dobre łącze. Ja mam 30/2 i na pewno zdałoby się lepsze jeszcze. W tej chwili wziąłem na miesiąc pakiet Super. Z tego co zauważyłem tu mnie muszę na TVN HD poczekać aż się obraz ustabilizuje bo kratkuje sporo na początku.
 

cvxcvx

New member
U mnie tak samo. Na VIP wszystko śmiga aż miło oglądać. A teraz testuje jeszcze pakiet super i prawie wszystkie kanały się tną. I się zastanawiam czy jest sens kupić.
 

mygen

Member
Tak 30 dolców. Czyli 120 kilka zlotych. Jak dla mnie to przekracza moje możliwości. Mi zależało na bajkowych kanałach dla dzieciaków a na VIP wszystkich (różne języki) było ponad 40. W super mam chyba dwa po polsku i nie da się więcej bo pytałem czy nie mógłby mi dostawić ale ponoć się nie da. Pod koniec stycznia mają być jakieś zmiany w pakietach tak mi pisała osoba, z którą wymieniałem maile. Może coś wówczas dojdzie na Super.

Zapewne w cenie VIP też lepszy hosting jest i działanie samej usługi. Ale kanały HD na Super i tak żyleta i co najważniejsze bitrate nie jest cięty.
 

cvxcvx

New member
W dzień sprawdzałem pakiet super i zaczynało co chwilę. Sprawdzam teraz, wszystko niby śmiga, jakąś długa ta godzina testowa jest. A neta ogólnie mam 100mb. To jakiś konkretny speed test ma być żeby dla tego dostawcy?
Mogli by dać same programy pl z pakietu VIP, i jakąś dobrą cenę.
 

wluczykijwf

New member
Z moich doświadczeń wynika, że test na pakiet Start i Super trwa około doby :D. Na VIP bezwzględną godzinę.
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że wystarczyłyby same PL, ewentualnie EN, DE. Oczywiście znajdą się osoby, które będą potrzebowały innych kanałów językowych bądź dużej ilości kanałów sportowych, czy muzycznych (tu język nie odgrywa dużej roli, liczy się widowisko). Trochę przesada, żeby płacić za 70% kanałów, których się w ogóle nie ogląda. Ale prawdopodobnie czynnikiem rozstrzygającym o cenie nie jest co, ale skąd (czytaj serwer) jest to streamowane. Poza tym widać, że nie panują nad tymi pakietami, ponieważ skoro VIP to sama nazwa mówi, że powinno być na najwyższym poziome. A tak nie jest. Brakuje kilku odpowiedników kanałów HD, które w tej jakości występują np. w pakiecie Super a w VIP są tylko w SD. Na pewno warto z nim prowadzić korespondencję w prezentowanych kontekstach. Być może coś to zmieni :).
 

mygen

Member
Mi mówił, że pod koniec stycznia ma się coś zmienić. I tu zgadzam się z Wami, że przydałby się pełny pakiet polski ze wszystkimi kanałami HD a tam gdzie nie ma to SD. I tak jak podał wluczykijwf kanały EN i DE.

Dobrze by było pisać im o wprowadzeniu pakietu na Polskę. Może coś zrobią.
 

wluczykijwf

New member
weeb.tv coraz bardziej rozczarowuje, także wydaje mi się, że to i tak rozsądna alternatywa.

@blask333 uruchomiłeś dosugtv.com z usługą no-ip czy problem Ciebie nie dotyczy i sygnalizowaleś tylko o potrzebie stałego IP?
 

cvxcvx

New member
U mnie pakiet VIP działał ponad dobę. :)
Alternatywa dobra, aje mogli by zrobić jakiś dobry pakiet na pl.
W nowej wersji onlinetv weeb tv już nie działa?
 
Do góry