Więcej kanałów TV bezpośrednio z poziomu TV (IPTV)

wluczykijwf

New member
Wrzuciłem, 1.1.2 i dalej nie ładuje mi programów. Ale zauważyłem, że po podmianie pliku Tvlist.xml i resecie tv on ciągle ma ustawienia z Twojego pliku. Przełączajac programy wg wygranej listy do tv na którymś programie odpaliło mi am@zing, który masz w swoim pliku Tvlist.xml. Tak jakby to ciągnął z jeszcze jakiegoś miejsca.
A podmieniasz swój plik TVList.xml w katalog OnlineTV na TV czy wklejasz ten z archiwum? :)
 
Ostatnia edycja:

mygen

Member
Tak - podmieniam plik. Generalnie to robię zawsze tak, że usuwam cały katalog OnlineTV w telewizorze a potem wgrywam cały nowy (nową wersję) a następnie od razu zmieniam plik TvList.xml na swój (moją wersję zrobioną w Channel edytorze).
 

knopiczka

Member
Strona DosugTV nie działa ale telewizja DosugTV działa ja od Marca korzystam jest wyśmienicie , zakupiłem sobie dekoder mag 254 podłączyłem do internetu 100 Mb/s na kablu zakupiłem pakiet VIP i teraz mam możliwość nagrywania oraz funkcja archiwum 3 dni wstecz (okres testowy na 10-ciu Polskich kanałach )
 

knopiczka

Member
To Telewizja na dekoder MAG albo program KODI , lub aplikacje SmartIPTV . SS-IPTV .OTTPlayer które są w telewizorach z SMART TV .Więc niema obowiązku zakupu dodatkowego sprzętu , a jeśli byś zakupił to zobaczyłbyś że się opłaca jest możliwość nagrywania oraz funkcja archiwum 3 dni wstecz i jeśli ktoś niema Smart TV to i dostęp do internetu tu jest
 
Do góry