Więcej kanałów TV bezpośrednio z poziomu TV (IPTV)

mygen

Member
Sprawdziłem. Katalog z widgetami pusty. Jest tam tylko katalog Today. Jest od samego początku. Wszystko co dodam po każdym wyłączeniu tv znika z tego katalogu. To samo jest z dostępem do ftp. Muszę go robić co każde wlaczenie tv zgodnie z opisem z Wiki dla serii E. No chyba, że tak ma być ale myślałem,ze robi się ten dostęp raz na stałe.
 

wluczykijwf

New member
Sprawdziłem. Katalog z widgetami pusty. Jest tam tylko katalog Today. Jest od samego początku. Wszystko co dodam po każdym wyłączeniu tv znika z tego katalogu. To samo jest z dostępem do ftp. Muszę go robić co każde wlaczenie tv zgodnie z opisem z Wiki dla serii E. No chyba, że tak ma być ale myślałem,ze robi się ten dostęp raz na stałe.
W takim razie musisz pytać bezpośrednio na forum SamyGO. Oczywiście w odpadnie temacie związanym z rootowaniem. Na pewno na TV z serii E, F oraz H OnlineTV można bez problemów użytkować. Kłopotem może być sposób rootowaniem TV, ale nie czuję się kompetentny w tym zakresie, aby konstruować dalej idące wnioski czy porady.
 

mygen

Member
Czy dostęp do tv przez ftp powinien być cały czas, bez względu na to ile razy tv włączę i wyłączę? Jak to jest u Ciebie? Fakt być może chodzi o roota. W tej chwili dla nowszych wersji firmware trzeba zrobić donate to wówczas wyślą info jak zrootwać tv.
 

wluczykijwf

New member
Czy dostęp do tv przez ftp powinien być cały czas, bez względu na to ile razy tv włączę i wyłączę? Jak to jest u Ciebie? Fakt być może chodzi o roota. W tej chwili dla nowszych wersji firmware trzeba zrobić donate to wówczas wyślą info jak zrootwać tv.
Ja ma root'a cały czas (pendrive z root w TV non stop). Ale jak aplikacja jest wgrana już do TV to powinna działać również bez root'a. Oczywiście będą działały tylko te elementy, które tego root'a nie wymagają (nie będzie dział rtmpgw oraz weeb.tv).
 

mygen

Member
Ok dodałe katalog OnlineTV do widgetów i tam siedzi ciągle. Natomiast w smart hubie nie mam żadnej ikony do takiego programu. W tv mam ustawioną opcję Menu->Funkcje Smart-> Ustaw. aplikacji->OnlineTV. Wrzuciłem tez SamyGo. Obie te aplikacje nie znikają jak wejdę przez ftp. Jakieś pomysły?
 

wluczykijwf

New member
Ok dodałe katalog OnlineTV do widgetów i tam siedzi ciągle. Natomiast w smart hubie nie mam żadnej ikony do takiego programu. W tv mam ustawioną opcję Menu->Funkcje Smart-> Ustaw. aplikacji->OnlineTV. Wrzuciłem tez SamyGo. Obie te aplikacje nie znikają jak wejdę przez ftp. Jakieś pomysły?
1. Którą wersję OnlineTV używasz?
2. Czy OnlineTV startuje po starcie TV?
3. Czy masz pliki logów w katalogu: /mtd_rwcommon/common/OnlineTV/ ?
 

mygen

Member
W katalogu brak jakiegokolwiek pliku z rozszerzeniem log. Widać, że tv próbuje odpalić program ale wychodzi ze Smart hubie.
 

wluczykijwf

New member
To że wychodzi to ok, tak ma być :).
1. Jeszcze raz czy na pewno jest to wersja 1.0.8d?
2. Czy utworzyłeś listy i je umieściłeś w odpowiednich miejscach?
 

mygen

Member
Tak wersja 1.08d. List nie robiłem żadnych. Nie mam nic poza lista z kablówki. Przydała by się lista tego dosug TV. Jak będę miał listy to coś się zmieni?
 

wluczykijwf

New member
Wprowadzanie programu do TV bez zmodyfikowania jego listy kanałów (plik *.scm) oraz bez utworzenia pliku TvList.xml, oczywiście według własnych preferencji, nie ma sensu!

Pełen opis zawarty jest na 4-tej stronie.
 

mygen

Member
Ok później to zrobię. Masz może jakąś listę m3u co bym mógł to z plikiem scm połączyć? Będę wdzięczny. Jeśli tak to się na priva.
 

mygen

Member
Wystarczy, że wypakuje te dwa pliki do katalogu Online Tv? Czy mimo wszystko muszę ten plik z moim scm połączyć?
Jestem na etapie robienia łączenia list i jest punkt "wskaż listę m3u" - nie mam takiej listy wiec nie mogę przeskoczyć tego punktu.

Ogarnąłem to. Tylko dziwna sprawa to wyglada tak, że są jakby nadpisywane kanały z kabla tymi z iptv i działają mi dwa z tej listy - jakiś rosyjski muzyczny i WDR HD.

Np jak mam w kablu Teletoon HD to pokazuje mi się napis z prawej strony Loading.

Myślałem, że na głównej liście kanałów będzie to jakoś podzielone ale tych kanałów z iptv w ogóle nie ma wypisanych.

Da się to jakoś poukładać?
 
Ostatnia edycja:

cvxcvx

New member
Czy ktoś skorzystał już z usług DosugTV?
Jakieś opinie?
I czy ktoś ma już gotową listę z kanałami i mógłby się podzielić?
 
Do góry