UE55KS9000 czy UE55KS8000 ???

RHJG

New member
Bez reklam
Witam dla mnie KS8000 jest,będzie prawdopodobnie lepszy od KS9000.Co do ceny to zwracajcie uwagę na kurs złotówki,tendencja jest nieciekawa...Ale damy radę ?
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Przy zakrzywionym ekranie wcale żaden czar nie pryska jeżeli nie siedzi się na wprost ekranu. Zakrzywiony świetnie prezentuje się na ścianie i same odczucia podczas filmu są dużo lepsze, głębia itd. Na mecze jeżdżę do rodziców, oni mają UE65JS9000 i z miłą chęcią wymieniłbym swojego, płaskiego H6400 na to cudo. Co prawda tv został kupiony uszkodzony, ale już jesteśmy na ostatniej prostej do otrzymania nowego egzemplarza. Takie tam bitwy z Samsungiem przy pomocy rzecznika praw konsumenta.

Wszystko jest kwestią indywidualnych preferencji. Ja sam nastawiałem się na ekran zakrzywiony, dopóki nie sprawdziłem jak to wygląda w rzeczywistości. Sprawdziłem i ekran zakrzywiony zupełnie mi nie odpowiada i nikt mnie nie przekona do jego zakupu. Takie są moje wrażenia. Tobie bardziej pasuje zakrzywiony, więc spokojnie możesz taki sobie kupować, bo najważniejsze, żebyś Ty był zadowolony z zakupu. Odrębną kwestią jest też porównywanie jakości wrażeń z odbioru płaskiego budżetowego TV FHD z flagowcem Super UHD, bo wiadomo, że jakość zawsze będzie przemawiała na rzecz znacznie wyższego modelu, czyli JS9000.
Dla wszystkich, którzy wahają się czy kupić TV płaski czy zakrzywiony, mogę napisać tyle, że opinie na necie są tylko subiektywnymi odczuciami użytkowników w tym zakresie. Dlatego ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o zakupie (płaski vs curved) wybrać się do sklepu z własnym materiałem i przetestować i wówczas zdecydować jaki rodzaj ekranu wybrać. Trzeba oczywiście porównywać modele w zbliżonej klasie jakościowej, a nie model z dolnej półki z modelem z wysokiej półki :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Nie ma na ich witrynie www.

Idź do dowolnego sklepu stacjonarnego,

na drugi dzień będziesz miał telewizor.


Nie sprzedają chwilowo online.

Mam znajomego w E - info pewne.

Z całym szacunkiem....bzdury piszesz. Tak, można mieć 65KS8000 na drugi dzień na zasadzie
"przesunięcia" (przewiezienia ) go z jednego z 3 sklepów w Polsce, gzie ten TV jest do sklepu zamawiającego.Może być on z ekspozycji albo fbrycznie zapakowany,jesli jest. Ostatnio w MM w Gdyni były 2 szt.
NATOMIAST: mozna tez zamówić u kierownika sklepu MM,negocjować cenę ale wtedy TV jest ściągany na zamówienie z magazynu głównego Samsunga i czas oczekiwania jest do 14 dni.
Czekam na ten model ,jak cholera, ale nie pojadę 200km, bo nie mam bus,żeby go kupić,a w moim mieście TV nie ma, a kierownik MM będzie dopiero w środę. Przerobiłem ten temat na wszystkie możliwe strony !

Jakbyś jednak mógł przez znajomego pomóc, to napisz na priva.
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Jakaś sraczka jest z tym 65KS8000. Podjadę chyba dzisiaj do MM w Gdyni i zobaczę, o co chodzi. Dzisiaj jest na stronie cena 15999 PLN!
 

Pan_S

New member
Z całym szacunkiem....bzdury piszesz. Tak, można mieć 65KS8000 na drugi dzień na zasadzie
"przesunięcia" (przewiezienia ) go z jednego z 3 sklepów w Polsce, gzie ten TV jest do sklepu zamawiającego.Może być on z ekspozycji albo fbrycznie zapakowany,jesli jest. Ostatnio w MM w Gdyni były 2 szt.
NATOMIAST: mozna tez zamówić u kierownika sklepu MM,negocjować cenę ale wtedy TV jest ściągany na zamówienie z magazynu głównego Samsunga i czas oczekiwania jest do 14 dni.
Czekam na ten model ,jak cholera, ale nie pojadę 200km, bo nie mam bus,żeby go kupić,a w moim mieście TV nie ma, a kierownik MM będzie dopiero w środę. Przerobiłem ten temat na wszystkie możliwe strony !

Jakbyś jednak mógł przez znajomego pomóc, to napisz na priva.

Bzdury piszesz. Idź do dowolnego sklepu E i na drugi dzień masz nowka funkiel w domu 65KS8000 za 11999zl.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Bzdury piszesz. Idź do dowolnego sklepu E i na drugi dzień masz nowka funkiel w domu 65KS8000 za 11999zl.
Przepraszam @Pan_S. To, co napisałem było zbyt emocjonalne.Ale emocje grają,czekając na TV. Pewnie też nie mogłeś się doczekać :)
Zatem zostajemy przy własnych zdaniach :)

Możesz jeszcze napisać, jak działają polecenia głosowe przez pilota ?
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Jest już również na stronie www sieci E. 65KS8000 za 11990zł.

Masz na mysli RTV Euro Agd ? Jeśli tak, to własnie tam zamówiłem.
Kolejne pytanie ( jak ten TV kupię, to sam będę chetnie na nie odpowiadał ).

Czy przy rozpakowywaniu TV można unieść zewnetrzną część kartonu tak, aby nie trzeba było
wyciągać TV ze środka kartonu ?
 
Do góry