TVN Player w tv Panasonic ?

apal100

New member
Na moim panasonicu42et60e od kilku dni to samo co u was- brak tvn playera(biały ekran), na ipli wyskakuje error, iplex tnie się tak, że nic nie można obejrzeć, you tube to samo, przeglądarka też nie działa. Co jest grane? Na samsungu wszystko działa więc to nie jest wina internetu.
 

oleyu

New member
txp50g30e też nie działa. Napisałem do TVN i Panasonic Polska. Panasonic odpowiedział, że to nie ich wina tylko dostawcy aplikacji.
 

apal100

New member
Od wczoraj na 42et60e prawie wszystkie aplikacje i przeglądarka działają. Nie działa dalej tvn player . Przez kilka ostatnich dni (chyba od aktualizacji nowego oprogramowania,które musiałem wykonać, bo bez aktualizacji nie działała żadna aplikacja) telewizor ciągle gubi zasięg, trzeba od nowa wykrywać sieć. Czy w panasonicu jest opcja, aby powrócić do starego oprogramowania? i czy można wyłączyć pobieranie nowych aktualizacji oprogramowania- tak aby korzystać z aplikacji?
 

przemek77

New member
Tvn player problem

Witam
mam problem z aplikacją TVN PLAYER w TV Panasonic
model TX-L42ET60E
Nie mam możliwości zalogowania się
po naciśnięciu OK na ikonie "zalogowani mogą więcej"
nie ma żadnego okna logowania
naciśnięcie przycisku OK lub strzałka w dół powoduje rozwinięcie do audycji:
OSTRE CIĘCIE
SZKOŁA POD OBSERWACJĄ
REC
itd
pisałem do Panasonic Polska i odpowiedzieli mi
"
Szanowny Panie,
dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic.
Poniżej zamieszczam link do strony Tvn Player z instrukcją logowania do aplikacji. Mamy nadzieję, że będzie to dla Pana ułatwienie.
(niestety nie mogę wstawić linku bo mi odrzuca)
W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do ponownego kontaktu.

Jeśli byłby Pan zainteresowany otrzymywaniem newslettera informującego o nowościach firmy Panasonic, prosimy o rejestrację przez naszą stronę internetową
lub przez Centrum Obsługi Klienta (0801 003 532 lub 22-295-37-27).
Z poważaniem,
Jadwiga Kosicka
"

Niestety to nie rozwiązuje mojego problemu.
Czy ktoś ma podobny problem ???
 

marcin8626

New member
u mnie na 42et60 po obejrzeniu np 2 odcinku serialu, 3 juz nie moge wlaczyc, nie pomaga ani wylaczenia tv ani inne rzeczy, moge chodzic po menu itp ale nie moge wlaczyc ;/
 

medvet

New member
Witam.
Różnie to bywa: ja teraz biorę z TX55AX900. Kilka razy nie działała, teraz działa dobrze. Zależy to od serwera, a nie do modelu TV.
 

VSS

New member
Witam !

Ja mam 50VT30 i od dłuższego czasu nie TVN player nie działa. Soft mam 1.805 i tv twierdzi, że to najnowszy.

Co robić, jak żyć ?
 

digitalus

Banned
Witam.
Jesli korzystacie z tvn player to usterke trzeba zglaszac do tvn.Samo sie nie naprawi.
Przez jakis czas dziala dobrze, pozniej sa problemy czyli bylejakosc techniczna.

przyklad
Witam,

Dziękuję za zgłoszenie. Problem jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem.
Przepraszamy za utrudnienia związane z funkcjonowanie aplikacji tvnplayer.

Pozdrawiam

Michał Horodyski

Biuro Obsługi Klienta TVN Online
tvnplayer.pl
reklamacje.tvnplayer@tvn.pl
Tel. 22 444 77 79
 
Ostatnia edycja:

DarekBamboo

New member
Kupiłem Panasonic Tx-40AS640E. Chodzi dobrze, ale na niektórych filmach w TVN Player występuje znaczne przyspieszenie obrazu, za którym nie nadąża dźwięk - nie da się oglądać. Przykładem jest serial "Odwróceni".

Możecie sprawdzić czy u Was problem ten też występuje?
 

DarekBamboo

New member
Tą funkcję mam wyłączoną. Niemniej ustawienie na minimum nie rozwiązało problemu. Zastanawiam się czy to nie wina serialu dlatego prosiłem sprawdzenie innych u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry