TVN Player w tv Panasonic ?

deywies

New member
Bez reklam
A gdzie widziałeś kompetentną obsługę, wszędzie tak jest.
Samsung też obiecał że na dniach tvnplayer pojawi się także w serii C.
No i czekamy :p
 

Leukocyt1410

New member
Wolne ładowanie okienek na stronie głównej lub zawieszanie to najprawdopodobniej wina przeciążonych serwerów. Tak mi się wydaje bo problem pojawia się najczęściej w weekendy w godzinach popołudniowych więc sądzę, że wtedy najwięcej ludzi korzysta z VieraCast. Oczywiście wiele zależy też od szybkości łączą.

A co do aplikacji TVNPlayer to brak słów, dokładnie na początku grudnia ogłoszono na konferencji prasowej, że już działa, później była mowa o okresie przed świątecznym a teraz już luty. Mam wrażenie, że ludzie pracujący w Panasonic Polska kompetencjami znacznie odbiegają od jakości oferowanych przez nich produktów. I nie mówię tu tylko o Viera Cast ale także o obsłudze klienta, serwisie.

Przeciazenie serwerow - mozliwe, choc w tym samym czasie na jednych TV VieraCast smiga jak nalezy, a na innych lezy. Przykladowo wczoraj nie chciala sie nawet zaladowac strona startowa... Taka ciekawostka...
 

EofD

New member
8 stycznia ...dalej cicho w vieracast...wie ktoś coś?????
Z Facebooka z 09.01.2012:
Czy tylko mnie już kolejny wieczór nie działa viera cast? W ciągu dnia było wszystko w porządku.
Odpowiedź:
Panasonic Polska napisał:
Nie tylko Tobie, mamy też inne zgłoszenia i nasz serwis bada już przyczynę usterki. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości i pozdrawiamy!
 

Telumehtar

New member
Witam,
Można prosić linka do strony gdzie są informacje nt. Viera Cast/Connect? Bo na profilu fb Panasonica nic nie udało mi się znaleźć...
 

Gadoma

New member
ostatnio napisałem do samego TVN PLAYERA odpowiedź

Witam,

Dziękujemy za kontakt. Niestety aplikacja na telewizory Panasonic nie została jeszcze udostępniona.
Planujmy ją udostępnić w tym roku, na razie jednak nie możemy podać dokładnej daty. Prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiam
Krzysztof Dzidek
Biuro Obsługi Klienta TVN Online
tvnplayer.pl
reklamacje.tvnplayer@tvn.pl
Tel. 22 444 77 79

to po co zawracali gitare w mediach że już dostępny w panasonic i innych jak na razie to są z innymi platformami niż samsung, android itp w ciemnej ****
 

raivel

New member
Widać musi być jakiś problem z wprowadzeniem tej aplikacji. Coś czuję, że TVNPlayer będzie dostępny, ale tylko na nowych modelach Panasonica '2012.
 

stirl

Member
Panasonic Polska
Jest, już jest! TVN Player na platformie Viera Connect. My będziemy oglądać dziś zaległe odcinki Kuby Wojewódzkiego, a Wy?


za Facebookiem :>
 

Telumehtar

New member
TVN Player na platformie Viera Connect - już jest!

Komunikat sprzed chwili z profilu fb Panasonic:

"Jest, już jest! TVN Player na platformie Viera Connect. My będziemy oglądać dziś zaległe odcinki Kuby Wojewódzkiego, a Wy?"


Zobaczymy wieczorem czy rzeczywiście wszystko działa :eek:)
 

foszmat

New member
Ja też ma w V20 lecz nie mogę zainstalować. Zainstalował ktoś i już testował ?

Ja po włączeniu dziś TV i włączeniu Viera Connect miałem zainstalowane automatycznie. Serwis działa ale moim zdaniem jest problem z jakością materiałów.

Mam łącze 15 Mb/s i jak wybieram jakość HD (jak jest taka możliwość na danym materiale) to nie wchodzi mi taka rozdzielczość. U mojego brata na TV Samsung i łączu z Dialogu 5 Mb/s działą bez problemu i widać że to HD.
 

bartmeces

Member
a ja mam 2-3mb/s w orange i musze czekac do 5 minut żeby się otworzyło a jak się otworzy ładnie chodzi to jaki musi byc net?Panas G30
 

Telumehtar

New member
Czy ktoś się orientuje dlaczego na TV w TVN Player brakuje 5 seriali?

P.S. Na G30 przy łączu 20Mb wszystko działa jak należy - nie trzeba nic aktualizować, TVN player pojawia się po prostu na liście aplikacji.
 
Ostatnia edycja:

bartmeces

Member
Czy ktoś się orientuje dlaczego na TV w TVN Player brakuje 5 seriali?

P.S. Na G30 przy łączu 20Mb wszystko działa jak należy - nie trzeba nic aktualizować, TVN player pojawia się po prostu na liście aplikacji.
przy 20 mb/s musisz wpisywać jakiś mac...czy od razu masz aplikacje ja od razu ale przy 3-4 mb/s o orange długo się otwiera
 
Do góry