TVN Player w tv Panasonic ?

stirl

Member
Ja w swoim nic nie widze mimo ze przejrzalem viera cast czy dodali ale za media2 ---> TVN Player wkracza do komórek i telewizorów. 775 tys. użytkowników - TVN, TVN Player | media2.pl


TVN Player wkracza do komórek i telewizorów. 775 tys. użytkowników

Internetowa platforma telewizyjna TVN Player zwiększa zasięg i z komputera wkracza także do telewizorów, telefonów komórkowych oraz dekoderów cyfrowych. Platforma posiada już 775 tys. aktywnych użytkowników.

Z usługi TVN Player (www.tvnplayer.pl) można już korzystać na urządzeniach mobilnych, w telewizorach z opcją smart tv i na urządzeniach partnerów technologicznych serwisu, tj. firm: Samsung, Sony (w tym Sony /Ericsson i PS3), Panasonic, ATM (urządzenia z systemem iOS), AB (HTC i m.in. system Android) oraz n-ka. na wszystkich platformach dostępny będzie wspólny interfejs wizualny i funkcjonalny.




Na wszystkich platformach logowanie ma odbywać się za pomocą jednego konta. Docelowo, bez względu na jakiej platformie ogląda użytkownik materiał zatrzymanie wideo [pauza] spowoduje wznowienie materiału w miejscu zatrzymania - bez względu na wybór urządzenia.

Obecnie TVN Player może pochwalić się liczbą 775 tys. aktywnych użytkowników



Przypomnijmy, że TVN Player pozwala oglądać wybrane programy emitowane przez TVN. Wśród nich tak znane i lubiane seriale jak: "Przepis na życie", "Prosto w serce", "Usta Usta", "Magda M", "Brzydula". Nie zabraknie też takich programów jak: "Ugotowani", "Kuchenne rewolucje", "Mam talent", "X-factor", "Top Model. Zostań modelką" czy "You Can Dance. Po prostu tańcz", "Miasto Kobiet" oraz "Automaniak".
 

raivel

New member
Niby podają, że już działa ale w Viera Market nadal pusto. Pewnie w ciągu kilku najbliższych dni, powinno się pojawić.
 

primary1

New member
Coś ta informacja chyba trochę przekłamana...

"[...] Usługa jest również dostępna na smartfony i tablety (android), iPhone'y (iOs), dla użytkowników telewizji N oraz w systemie connected TV ( Samsung Smart TV seria D). Wkrótce usługa zostanie udostępniona także na Samsung Smart TV seria C, Samsung BADA, iPady (iOs), connected TV (Panasonic, Sharp, LG, Philips) oraz na konsole PS3 i x-box."

Źródło: tvnplayer...pl/faq/gdzie-jeszcze-moge-ogladac-119.html

Więc trzeba czekać cierpliwie.
 

raivel

New member
Primary1 informacja, którą podałeś widnieje na stronie od momentu powstania tvnplayer i chyba nie była aktualizowana.

Natomiast tutaj masz informację z ostatniej konferencji (30.11) dotyczącej tvnplayer.
 

tamak

New member
niestety iconcerts wciąż działa we freetour jak lizak przez szybę.
wysłałem 2 dni temu swoje dane e-mail i password i nie mam wciąż e-maila z linkiem aktywacyjnym.
 

raivel

New member
Hmm minął tydzień a tvnplayer'a jak nie było tak nie ma. Nie bardzo rozumiem po co było chwalić się, że coś już działa skoro nawet się na to nie zanosi. Jak zwykle komercja, show, wszystko na pokaz.
 

stirl

Member
Hmm minął tydzień a tvnplayer'a jak nie było tak nie ma. Nie bardzo rozumiem po co było chwalić się, że coś już działa skoro nawet się na to nie zanosi. Jak zwykle komercja, show, wszystko na pokaz.

ja mysle ze to dziala tyle ze Panasonic jest w tyle z implementacja tego w viera cast.
 

mav

New member
TVN Player jest już dostępny na telewizorach Sony i Samsunga, a w ciągu 2-3 tygodni także Panasonica (przedstawiciele firmy mówią o okresie „przed Świętami”).
 

El_Moreno

New member
Czy ktoś wie, czy coś się dzieje w temacie TVN Playera?
I mam pytanie, czy jak będzie to będzie dostępny w modelach z Viera Cast (mam v10 z 2009), czy tylko tak jak ipla 4.0 dla modeli 2010 i 2011 (z Viera Connect).
 

EofD

New member
Czy ktoś się orientuje kiedy ma być włączona usługa TVN Player?? :(

PS.A tak poza tym, witam wszystkich. Jest nowym forumowiczem.
 

stecko21

New member
Ten tvn player to i tak bedzie tylko na terenie pl. Bez sensu bo wiekszosc ludzi jest zainteresowana ogladaniem tvn za granica... Ipla dziala wszedzie i jest ok;-)
 

Leukocyt1410

New member
witamy :D

nikt nic nie wie :) na facebooku zadalem pytanie ale milcza :) imo sa w glebokiej dupie za samsungiem na naszym rynku :/


Coz, Panasonic ma cos w ogole problem z VieraCast. Mam TX-L42G20E i od czasu kiedy w sierpniu/wrzesniu przyszedl update oprogramowania korzystanie z VieraCast stalo sie praktycznie niemozliwe. Materaly Video ruszaja po dobrych kilku minutach. Rozmawialem z supportem Panasonic Polska - obiecali ze sie odezwa, ze napisza do producenta... - po miesiacu czekania i braku odpowiedzi zlozylem formalne zgloszenie serwisowe. Przyszedl jeden kolo, pokiwal glowa, wymienil plyte glowna, stwierdzil ze nadal nie dziala i obiecal ze zrobi zgloszenie do producenta. Nie wiem czy komukolwiek jeszcze polece sprzet Panasonic...

Przy okazji czy ktokolwiek ma podobne problemy z tym/podobnym sprzetem?
 

mav

New member
Przed chwilą dzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się, że usługa ma być włączona styczeń/luty.
Więc niestety jeszcze trochę poczekamy.
 

EofD

New member
Coz, Panasonic ma cos w ogole problem z VieraCast. Mam TX-L42G20E i od czasu kiedy w sierpniu/wrzesniu przyszedl update oprogramowania korzystanie z VieraCast stalo sie praktycznie niemozliwe. Materaly Video ruszaja po dobrych kilku minutach. (...)

Co prawda u mnie tego nie zauważyłem, ale fakt, że czasem zawiesza się strona główna podczas pierwszego uruchomienia. Nie chce się do końca załadować. Muszę wyłączyć i włączyć ponownie. Wtedy jest ok. :-?
 

raivel

New member
Wolne ładowanie okienek na stronie głównej lub zawieszanie to najprawdopodobniej wina przeciążonych serwerów. Tak mi się wydaje bo problem pojawia się najczęściej w weekendy w godzinach popołudniowych więc sądzę, że wtedy najwięcej ludzi korzysta z VieraCast. Oczywiście wiele zależy też od szybkości łączą.

A co do aplikacji TVNPlayer to brak słów, dokładnie na początku grudnia ogłoszono na konferencji prasowej, że już działa, później była mowa o okresie przed świątecznym a teraz już luty. Mam wrażenie, że ludzie pracujący w Panasonic Polska kompetencjami znacznie odbiegają od jakości oferowanych przez nich produktów. I nie mówię tu tylko o Viera Cast ale także o obsłudze klienta, serwisie.
 
Do góry