TVN Player w tv Panasonic ?

Stanley

Member
Bez reklam
Od zakupu tv raz aktualizowalem Soft
Moja uwaga odnosiła się do tego, że software naszych tv nie jest już wspierany. Przecież to serie sprzed "aż" dwóch lat. Kliencie spadówa - chcesz mieć nowe bajery, albo pewne rzeczy ulepszone, poprawione (np. opcje napisów) kup sobie nowy tv. Nie ważne ile tys. PLN wydałeś...
i nawet mi się wydawało ze jest player pl.
Wydaje mi się jednak, że obecność (lub nie) danej aplikacji raczej bardziej jest powiązana ze wspomnianym Marketem, a nie wersją softu tv. Pewne aplikacje pojawiają się i znikają, np. miałem kiedyś zainstalowany Iconcerts (czy coś takiego), za jakiś czas wcięło, zarówno z aplikacji jak i marketu.
Teraz chcę oglądać Eleven sport i nie ma jednak Playera.
Hm, TVN Playera używam rzadko (na pewno miałem, chyba jeszcze jest? Sprawdzę po powrocie do domu...), jednak wydaje mi się, że nie miał opcji tv-online. Podobnie jak polsatowska Ipla - apka w wersji dla Panasa nie posiada możliwości odbioru tv na żywo, tego jestem pewien.

Tak patrzyłem na viera market i NIestety nie ma.
Dziwne trochę. Mamy zdaje się modele z tego samego rocznika, ogólnie jeśli chodzi o dostępne aplikacje powinno być podobne. Tak przynajmniej sądziłem...

=========

EDIT:
Sprawdziłem: u mnie Player jest, nie zniknął ;) Nawet coś-tam można odtwarzać. Nie ma kanałów online, przynajmniej ja nie widzę.
A inne polskie apki u Ciebie są? Np. Ipla, Iplex, SuperFilm? Zaglądałeś do Marketu > aplikacje Wideo?
 
Ostatnia edycja:

mac83

Member
Tak przeglądałem wszystko, Market też dość dokładnie włącznie z działem Wideo i nic nie widziałem z tych aplikacji, które wyminiłeś. Ipli niemal na pewno nie widziałem. Netflixa np mam to pamietam.
Jak będę w domu za jakiś czas to sprawdzę raz jeszcze :)
Dzięki
 

Stanley

Member
Bez reklam
Tak przeglądałem wszystko, Market też dość dokładnie włącznie z działem Wideo i nic nie widziałem z tych aplikacji, które wyminiłeś. Ipli niemal na pewno nie widziałem. Netflixa np mam to pamietam.
Jest Netflix? Nie ma Ipli, Iplexa? Zaraz, zaraz. Może najpierw ustalmy w jakim kraju znajduje się Twój Panas, oraz jakie ma ustawienia regionalne, bo od tego zdaje się zależy lista oraz dostępność aplikacji... Np. Netflixa na 99% u mnie nie ma i nigdy nie było (sprawdzę jeszcze po powrocie do domu), bo jak wiadomo w PL jest (oficjalnie) niedostępny.
 

mac83

Member
Hehe. Tv jest w Polsce, kupiłem go w Polsce od dystrybutora tutaj z forum. Netflix jest ale czy działa nie mam pojęcia. Vpn'a nie mam wiec nawet nie próbowałem. Może po aktualizacji softu przestawił mi się region i stąd brak aplikacji, które wydawało mi się były.
 

mac83

Member
Hmmmm był kalibrowany choć i tak nie wiem czy po aktualizacji to nie poszło z dymem:(
To zdecydowanie ja widzę co innego. Dzięki wielkie za pomoc i naprowadzenie.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Sprawdziłem ścieka-w-ości. Netflixa u mnie nie ma i jak już pisałem, na 99,9% nigdy nie było. Aktualizacja softu nie wpływa na ustawienia naszych tv, choć nigdy nie mówię nigdy. Natomiast reset do fabrycznych "puści z dymem" kalibrację na pewno ;) Z kolei zmianę kraju, o ile pamiętam, można wykonać tylko tuż po resecie... (nie mylić ze zmianą języka, to są oddzielne sprawy, tzn. kraj i język). W dodatku nigdzie w menu nie widzę podglądu aktualnego ustawienia kraju. Czyli potencjalnie mogło być tak, że podczas pierwszej instalacji (albo po resecie) wybrano np. Niemcy, a język ekranowy polski.
Daj znać czy coś udało Ci się wykombinować.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

techmetal

New member
czy moze ktos napisac w jaki sposob wyczyscic Cookies w plazmie Viera? Chcialbym sprawdzic czy tym sposobem da sie spowrotem uruchomic TVN Player. Dzieki.
 

Stanley

Member
Bez reklam
W moim Panasie jedyne miejsce w menu mające cokolwiek wspólnego z cookies:
Konfiguracja>Aplikacja usługi danych>Usunąć "Ciastko"

Aczkolwiek z objaśnień na ekranie, oraz instrukcji wynika, że opcje zawarte w tym "Aplikacja usługi danych" dotyczą HbbTV, ale skoro twierdzicie, że pomaga na Tvn player...
 
Ostatnia edycja:

techmetal

New member
Żadnego, sprawdziłem. Co ciekawe w playerze od czasu do czasu zadziala jakaś reklama, ale żaden film czy program się nie uruchamia.
 

Stanley

Member
Bez reklam
W takim razie może ten kolega wyjaśni dokładniej, krok po kroku, co konkretnie czynił:
Aaa eureka koledzy!
Udało mi się doprowadzić tvn player do użytku... YT i pozostałe aplikacje również szybciej śmigają. Wystarczy zrobić jedną prostą czynność: wykasować COOKIES :)
Dla wszystkich, którym aplikacje szwankują na pewno pomoże :)

A jak nie pomoże, to może:
U mnie takie same problemy wystąpiły na as 650. Nie można było uruchomić żadnego odcinka natomiast menu działało poprawnie. Po zrobieniu ustawień fabrycznych działa poprawnie.
;)
 

Pawel70

New member
Udało się komuś rozwiązać problem z playerem TVN ? Sporadycznie udaje się czasami coś uruchomić z kolekcji ale przeważnie po pierwszym czy drugim odtworzeniu aplikacja zawiesza się na ekranie ładowania.
 

Kicha84

New member
TVN Player działa jakby chciał a nie mógł, a dziś pojawił się kolejny problem. Mam model TX-P42ST50E i dziś w aplikacji TVN Player pojawiła się informacja:
"Twoje urządzenie nie spełnia warunków technicznych do obejrzenia tego materiału."

Ktoś może wie jak można sobie poradzić z tym problemem?
 

JanekM

New member
Ja też potwierdzam - w GT30 od kilku tygodni tylko można chodzić po menu TVN Player a odtwarzanie już nie działa.
Żadne przywracanie ustawień fabrycznych ani przestawianie DNS nie pomaga.
Panasonic już nie aktualizuje chyba softu tego modelu, więc pewnie nie ma co liczyć na poprawę :(
 

jakubja5

New member
Hej , po ostatnim update TVNu . TVN Player na Panasonicach zaczął działać . Czy Wam również się on przycina , laguje? Jest na to jakieś rozwiązanie?
 

JeiPel

New member
na tx42as600e w ogóle nie ma tvnplayera ;o wcześniej miałem taką aplikację - jakieś pomysły? był przywracany do ustawień fabrycznych i nic nie dało...
 
Do góry