Tv lg

pejtaa

New member
Niepotrzebne sprzeczki telewizorek już mam w domu gra mi się wyśmienicie i nie czuje żadnego laga ani nic czym kolwiek to jest. Telewizorek jest świetny polecam każdemu warto było. I nie mówcie mi tutaj że jest słaby , chyba dla was no ale sry ja na tv nie miałem zamiaru wydać 4 koła
 

LUPO78

Banned
sorry ale jeśli ktoś używa laptopa do input lagu - to znaczy że nie ma pojęcia nawet jak się bada Input lag.
Proszę zacząć od podstawowych zasad badania input lag.

w związku z tym że zagrałeś mi na ambicji,postaram się zrobić na PC,o ile mi żona pozwoli przenieść cały majdan PC monitor,a trochę mam rozłączania-postaram się ciebie zrehabilitować , jak twierdzisz że musi być duży,to widocznie tak jest i od dziś będę twierdził że LG to szmelc jak się sprawdzą twoje testy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG - to nie szmelc.
Ale jeszcze nie extra klasa . Liczę że przy Nano technologii Lg powinno błysnąć wreszcie jakością. I to bardzo dobrze bo zmusi konkurencje do myślenia
 

LUPO78

Banned
LG - to nie szmelc.
Ale jeszcze nie extra klasa . Liczę że przy Nano technologii Lg powinno błysnąć wreszcie jakością. I to bardzo dobrze bo zmusi konkurencje do myślenia
to coś nowego teraz jest gut,a wcześniej był nein-ja cały czas twierdziłem że LG robi bardzo dobre TV
 

LUPO78

Banned
no i żona pozwoliła po długiej pertraktacji :D

z metody badania.

z metody badań ?!
WŁALA
mój skromny PC zamieszczony na pierwszym zdjęciu który użyłem do badań :mrgreen:
na następnych dwóch zdjęciach input lag na trybie obrazu inteligentny sensor :mrgreen:
następna fota w trybie żywy z resztą widać :mrgreen:
dalej tryb THX kino :mrgreen:
w dalszej części TXH bright room
następne foto EKSPERT 1
następne dwie foty?no cóż nie włączyłem podglądu w jakim trybie był tv,najmocniej przepraszam
no i w trybie GRA reszta fotek
praktycznie wychodzi na zero input lag,no może jedna milisekunda szybciej na monitorze,ale to już drobnostka
krótko mówiąc zastanawiam się co teraz kiki wymyślisz? kabel miałem za krótki czy komp mam za szybki - fakt że do wolnych nie należy

i tak na zakończenie kiedy ukażą się obiecane testy przez ciebie LE8500 http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/56599-47le8500-czy-warto-2.html#post551807 i LX9500 http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/60227-lg-47lx9500.html#post594194 mam nadzieję że będą wiarygodne
 

Attachments

  • 14.JPG
    14.JPG
    747,5 KB · Wyś: 96
  • 15.JPG
    15.JPG
    764,5 KB · Wyś: 79
  • 3.JPG
    3.JPG
    757,5 KB · Wyś: 77
  • 4.JPG
    4.JPG
    742,4 KB · Wyś: 77
  • 5.JPG
    5.JPG
    811,6 KB · Wyś: 79
  • 6.JPG
    6.JPG
    770 KB · Wyś: 80
  • 8.JPG
    8.JPG
    779,9 KB · Wyś: 82
  • 2.JPG
    2.JPG
    849,6 KB · Wyś: 77
  • 1.JPG
    1.JPG
    807,3 KB · Wyś: 71
  • 13.JPG
    13.JPG
    776,7 KB · Wyś: 80
  • 12.JPG
    12.JPG
    781,7 KB · Wyś: 78
  • 11.JPG
    11.JPG
    776,5 KB · Wyś: 77
  • 10.JPG
    10.JPG
    781,3 KB · Wyś: 79
  • 9.JPG
    9.JPG
    782,6 KB · Wyś: 77
  • 7.JPG
    7.JPG
    780,9 KB · Wyś: 70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
źle robisz - bo porównujesz lcd do lcd i tu może nie być różnic albo śmieszniej mogą być na minusie . Poczytaj proszę jak mierzy się Input lag.
 

LUPO78

Banned
źle robisz - bo porównujesz lcd do lcd i tu może nie być różnic albo śmieszniej mogą być na minusie . Poczytaj proszę jak mierzy się Input lag.
nie rób sobie jaj z pogrzebu :mrgreen: podłącze monitor kineskopowy i wyjdzie zero to wymyślisz że użyłem nie taki monitor jak ty

LUPO78
Chwała Ci, za włożony trud i "podjęcie rękawicy"
marciniozo dziękuję że doceniłeś moją pracę-jest to odpowiedź za kasowanie moich postów przez kikiego kompromitujących go na forum,to ma teraz z grubej rury raz i konkretnie

ale nie pisz tak "kolorowo" bo źle to się czyta!
w kolorach wyraziłem ciśnienie krwi w moich tętnicach :mrgreen: (czerwony buzowała) :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ale cały czas nie otrzymałem,nie otrzymaliśmy odpowiedzi kiedy pojawią się obiecane testy przez kikiego LE8500 i LX9500 może za dobre są te tv i nie chce umieścić bo sprzedaż sharpów spadnie

żeby było śmieszniej to tak wygląda zużycie energii przez tv http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/59810-wybor-lcd-2.html#post583736 i z fotek można sobie porównać jak TV odbija na szybie i czy jest tak strasznie jak co nie którzy opisują - monitor jest z matową matrycą
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
A jak myślisz,że dlaczego nie brały udziału w ''ŚLEPYM TEŚCIE" ???Bo Lg nie zdążyło wystawić jednego modelu,a było jednym z głównych patronów tych targów????Może faktycznie były za dobre ;)
 

LUPO78

Banned
A jak myślisz,że dlaczego nie brały udziału w ''ŚLEPYM TEŚCIE" ???Bo Lg nie zdążyło wystawić jednego modelu,a było jednym z głównych patronów tych targów????Może faktycznie były za dobre ;)
śmiem twierdzić że spokojnie może konkurować z Philem PFL 9705 ,a mógł by nawet zająć pierwsze miejsce tym bardziej że w jednym jak i w drugim występuje efekt halo i ten i ten ma lokalne wygaszanie

a efekt halo fajnie kiki wydobył robiąc fotę z dużego kąta,prawie na maxa z boku TV :mrgreen: ,ale to potwierdza że ma bardzo dobre kąty

oglądając tv na wprost i pod lekkimi kątami efekt jest nie zauważalny :mrgreen:
krótko mówiąc świadczy to ile są warte i wiarygodne testy kikiego
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
LG - to nie szmelc.
Ale jeszcze nie extra klasa . Liczę że przy Nano technologii Lg powinno błysnąć wreszcie jakością. I to bardzo dobrze bo zmusi konkurencje do myślenia
''LG-to nie szmelc'' i tu się zgodzę,bo gdyby tak było to ZA CO przyznaje się tym tv certyfikat THX ??? Za kiepskie kolory,smużenie,słabe kąty itp.??? Jeśli takim tv jest przyznawany ten certyfikat...to ja przepraszam...oznaczałoby to, że plazmy panasa też go dostają,bo to ''nie szmelc'' ;)
 

z3

New member
Bez reklam
Nie wiem jaki lag ma LG, ale mierzenie LCD do LCD jest błędem niestety, zmierz do crt. Co do THX to się chłopaki rozmienili na drobne i sprzedają znaczek. Jeśli jesteś się orientujesz to wiesz, że za licencję THX trzeba płacić od sztuki TV?
 

z3

New member
Bez reklam
Te 2 zdjęcie dziwnie wygląda, na crt zamiast zera jest jakieś jajao z podstawką. Możesz podać model monitora samsunga?
 

SATORO

New member
Ooo, jak ładnie, widzę że jak ktoś śmie bronić na tym portalu swojej racji to od razu jest banowany :-?
Pieknie, pięknie, oby tak dalej... LUPO78 trzym się ! :smile:
 

neo2006a

New member
Telewizory LG serii LD4xx mają input lag na poziomie 17ms wiec sa bardzo dobre do grania na konsoli a takze jako monitor PC. Sam uzywam takiej kombinacji. Seria LD5xx juz niestety ma znacznie wyzszy lag nawet po wylaczeniu 100hz.

Pzdr.
 
Te 2 zdjęcie dziwnie wygląda, na crt zamiast zera jest jakieś jajao z podstawką.

z3 jeżeli zauważyłeś to

hours - godzina
minutes - minuta
seconds - sekunda
a
milliseconds - milisekunda
i milisekunda jest to jedna tysięczna sekundy , tak więc zmienia się najszybciej w tym zegareczku jak i w innym z milisekundami

a
jakieś jajao z podstawką.
jest to zmiana cyfry i to jedynie dowodzi że zegar przy pomiarze był w ruchu


Możesz podać model monitora samsunga?
co do modelu monitora,nie da rady Regulamin forum hdtv.com.pl a dokładnie Reklama na forum
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Jako muzykant podpowiem jaki mierzyć input lag:
[1] bierzemy bębny z GitarHeron na PS3.
Walimy po garach. Input Lag jest słyszalny.
Uniemożliwia zabawę w realtime, bo żaden pałker nie zagra z InputLagiem (w myzyce zwanym delayem)
Dlatego gry GitarHero czy Rock Band spełniać mogą zadanie edukacyjne tylko przy zastosowaniu ekranów bez InpuLaga.
Czy są takie ?
W przeciwnym razie jest to anty-muzyczna gra zręcznościowa.

[2]
Krok drugi pomiar:
Bierzemy kamerę pogłosową, cyfrowa i ustawiamy opóźnienie tak by było identyczne.
Pomiar odczytujemy na wyskalowanej gałce.

Jakie to proste i bezdyskusyjne.
 
Do góry