Tv lg

pejtaa

New member
Witam chciał bym się dowiedzieć czy tv LG 42LD420 jest dobry do ps3 , a także do zwykłego użytku czyli zwykła tv satelitarna nie hd. Proszę piszcie wszystko co wiecie o tym modelu jaki on jest.
 

SATORO

New member
Odstaje tylko pod tymi względami które wymieniłem. Ale kąty oglądania i kolorki są już bardzo OK a do tego ma szybką matrycę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do gier też nie bardzo - ma duży input lag, słabe skalowanie w Sd. Ile kasy przeznaczasz na zakup ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
od rzeczy ?
A na jakiej podstawie tak oceniasz ? Na podstawie własnego doświadczenia ?
Współczuję .

Co do input lag . Proszę tu są wartości dla modelu 47LX9500 , a więc wysokiego modelu LG:
010_P1200730.JPG


011_P1200731.JPG


Tak wygląda największy efekt haloo:
022_P1200746.JPG
 

LUPO78

Banned
fajny test input lag,ale mało wiarygodny

input lag zerowy robiony na 42LE8500 z zegara internetowego z milisekundami tak więc wała żadnego nie można zrobić,laptop użyty toshiba (jak niżej w opisie) z grafą ATI / kabel HDMI bardzo drogi bo cena 30zł nie całe,długość kabla 2m zdjęcia słabo wyraźne bo robione z komórki,żona wzięła aparat do roboty,ale jak ktoś ma wątpliwości wieczorem mogę pstryknąć jeszcze raz w lepszej jakości - jak się dobrze przyjrzeć na lapie i na tv ten sam czas foto 1 -- 11:48:51.956 foto 2 -- 11:50:57.231

efekt halo potwierdzam że występuje,ale aż taki to tylko jak się patrzy pod mocnym kątem,jedynie potwierdza że tv ma bardzo dobre kąty,na foto widać że skrzypaczka jest prawie płaska i nie mam tu na myśli że (z przodu deska i stuły deska ,a po środku Tereska)
 

Attachments

  • Obraz 0193.jpg
    Obraz 0193.jpg
    134,8 KB · Wyś: 95
  • Obraz 0194.jpg
    Obraz 0194.jpg
    140,1 KB · Wyś: 83
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sorry ale jeśli ktoś używa laptopa do input lagu - to znaczy że nie ma pojęcia nawet jak się bada Input lag.
Proszę zacząć od podstawowych zasad badania input lag.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow.
A Ty masz te dane z LD 420 - bo ja mam.
I współczuć możesz raczej producentowi.
Podałem jedynie jako informacje że nawet w topowym modelu input lag jest kiepski, jeśli rozumiesz o czym mówimy.
 

SATORO

New member
Nie wiem czy zauważyłeś ale ten temat dotyczy LD420. A skoro tak to mógłbyś podać wartość input lag właśnie tego modelu a nie LX9500.
 
Do góry