TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

nemko

New member
Panowie, a co zrobić aby na TVN7HD z anteny naziemnej uzyskać na stałe polską wersję językową (lektor)? W menu mam ustawione PL, a po włączeniu wspomnianego kanału ciągle muszę ręcznie zmieniać ścieżkę dźwiękową.
 

Xedos

New member
Witam. Posiadam w/w TV ostatnio dokupiłem server plików netgear stora ms 2000 i mam problem bo mój kochany TV nie czyta z niej napisów. Z pena po USB czyta, z dysku 2,5" po usb czyta a po sieci z servera plików lipa. Filmy widzi i chodzą super ale o co mu biega z tymi napisami srt. nie mam pojęcia. Ktoś wie o co może biegać? Bo na pewno nie o nazwy plików bo są takie same.
 

feniur

New member
Witam

czy u mnie tylko taka bieda na smart hub? nie ma vimeo, ani nic podobnego same pierdoly ktorych nawet raz sie nie chce wlaczyc
 

shyha

New member
Obawiam się ,że nawet w najnowszych ..nie będzie również tych apek :x
Rezygnują z nich w ogóle :!::!::!:

Sporo korzystałem dotychczas z Vimeo i YouTube...ale prawda jest taka, że jak przerzuciłem się na WiDi/miracast to już nie potrzebuję.
Szkoda mi tylko Explore 3D bo był to szybki dostęp do takich treści.
 

shyha

New member
Czy ktoś z Was używa modułu CI+ od providera UPC lub Vectra?
Ich dekodery to koszmar jeżeli chodzi o prędkość i brak możliwości ułożenia własnej listy kanałów.
Jestem ciekaw jak nasz telewizor sobie radzi z przełączaniem kanałów i nagrywaniem na zew. dysk USB / timeshift.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Witam da rade jakoś zablokować smart huba żeby nie pobierał aktualizacji może to uchroni od wycinki skypa.


Nic prostszego odłączyć od sygnału z internetu i Smart Hub pozostanie nienaruszony , ale
w momencie skorzystania z innej aplikacji w tv , nastąpi skasowanie Skype :(

Można ewentualnie próbować zmian ustawień w routerze , albo logowania w VPN ,ale to
niewielka szansa na zabezpieczenie się przed ingerencją Samsunga :confused:
 

mafia35

New member
Bez reklam
To nie jest ingerencja Samsunga tylko Microsoftu, który kończy wsparcie Skype na platformie Smart u KAŻDEGO producenta tv. Nie tylko w Samsungu. Nic Ci nie da blokowanie portów itd jeśli program i tak nie zadziala.

Wysłane z mojego Galaxy S7
 

dziku

New member
Czy ktoś z Was używa modułu CI+ od providera UPC lub Vectra?
Ich dekodery to koszmar jeżeli chodzi o prędkość i brak możliwości ułożenia własnej listy kanałów.
Jestem ciekaw jak nasz telewizor sobie radzi z przełączaniem kanałów i nagrywaniem na zew. dysk USB / timeshift.
Ja mam CI od Polsatu. Rewelacji w prędkości zmiany kanałów nie mam. Ale za to jakość obrazu rewelacja.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Yankee

New member
Witajcie,

temat trochę stary ale telewizor nadal działa :)
Mam jednak jedno pytanie odnoście domyślnej ścieżki dźwiękowej jaka jest ustawiana automatycznie po zmianie kanału. Jest to język ścieżki dźwiękowej "Nieokreślony" zamiast polski. Z tego powodu czasami na kilku kanałach mam dodatkowego lektora dla niewidomych opisującego co widać w danej chwili na ekranie telewizora.
W związku z tym moje pytanie jest takie, jak można zmienić ręcznie domyślną ścieżkę dźwiękową? Nie mam takiej opcji w menu telewizora (nie widzę jej) a w aplikacji do układania listy kanałów tez nie ma takiej opcji.
 

powersatbox

New member
Witajcie,

temat trochę stary ale telewizor nadal działa :)
Mam jednak jedno pytanie odnoście domyślnej ścieżki dźwiękowej jaka jest ustawiana automatycznie po zmianie kanału. Jest to język ścieżki dźwiękowej "Nieokreślony" zamiast polski. Z tego powodu czasami na kilku kanałach mam dodatkowego lektora dla niewidomych opisującego co widać w danej chwili na ekranie telewizora.
W związku z tym moje pytanie jest takie, jak można zmienić ręcznie domyślną ścieżkę dźwiękową? Nie mam takiej opcji w menu telewizora (nie widzę jej) a w aplikacji do układania listy kanałów tez nie ma takiej opcji.

Na pilocie masz klawisz "AD/SUBT."
262sirl.jpg
 

Martinii

Member
Wczoraj pojawiła mi się informacja, że YouTube na tym urządzeniu będzie działał do czerwca 2017... Skandal po prostu! To już przestaje być smart Tv!!

@Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokupisz boxa z Androidem lub Dongla. Będziesz miał dziesiątki tysięcy aplikacji w tym Youtube i nie jeszcze musisz zmieniać telewizora.
 

dziku

New member
Ja mam CI od Polsatu. Rewelacji w prędkości zmiany kanałów nie mam. Ale za to jakość obrazu rewelacja.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Też mam CI polszmatu i podzielam twoje zdanie co do jakości. Minusem jest faktycznie wolne działanie przy zmianie kanałów

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry