TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

arkadi-sea

New member
Witam, po 8 latach na moim UE46D7000 pojawiły się w różnych miejscach stałe pionowe ciemne kreski. Czy komuś coś takiego się przydarzyło? Szukam źródła problemu, taśma, t-con, matryca?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 

leonid113

Member
Wycinają kolejne aplikacje. Od 15 marca nie ma Explore 3D! Skurwys%ny
Skype znika w czerwcu.
To chamska metoda zmuszająca klientów do zakupu nowej serii TV.

Explore 3D w Polsce - Samsung daje za darmo filmy 3D - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności
Witam. Też wydałem spore pieniądze na zakup SMARTA czyli D7000 no i co??? Robienie klienta w "KONIA" Nie działa mi również VOD.TVP ani PLAYER gdzie żona mogła pooglądać zaległe seriale w sobotę. To skandal należało by ŻĄDAĆ zwrotu pieniędzy za zakup tego i innych podobnych TV. Jeżeli Samsung i inni producenci będą mieli takie podejście, to będą mieli niezłą Antyreklamę. Zakup nowego egzemplarza??? NIGDY WIĘCEJ bo nie zamierzam kupić TV na 2-3 lata i zaśmiecać środowisko odpadami. Pozdrawiam.
 

Mangus112

New member
Witam. Też wydałem spore pieniądze na zakup SMARTA czyli D7000 no i co??? Robienie klienta w "KONIA" Nie działa mi również VOD.TVP ani PLAYER gdzie żona mogła pooglądać zaległe seriale w sobotę. To skandal należało by ŻĄDAĆ zwrotu pieniędzy za zakup tego i innych podobnych TV. Jeżeli Samsung i inni producenci będą mieli takie podejście, to będą mieli niezłą Antyreklamę. Zakup nowego egzemplarza??? NIGDY WIĘCEJ bo nie zamierzam kupić TV na 2-3 lata i zaśmiecać środowisko odpadami. Pozdrawiam.

To może jako alternatywa android box np. xiaomi mi box 4? Zawsze będzie to lepsze rozwiązani niż kupno nowego TV skoro działa.
 

maniak1977

New member
Witam....
majstry mam pytanko.
Ostatnio co 2 film puszczany z usb nie działa , pisze ze nie własciwy format plików (mkv).
Czy są jakies aktualizacje lub jakies metody na odpalanie filmów ?

Aktualizacje nie działają :(
taką mam wersje softu 001033

58830ab9184d1d0egen.jpg
 

czarek46

Banned
Witam....
majstry mam pytanko.
Ostatnio co 2 film puszczany z usb nie działa , pisze ze nie własciwy format plików (mkv).
Czy są jakies aktualizacje lub jakies metody na odpalanie filmów ?

Aktualizacje nie działają :(
taką mam wersje softu 001033

58830ab9184d1d0egen.jpg
Zobacz ten link - Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi / Star Wars: The Last Jedi (2017) 1080p [MULTi] V2.BluRay.x264* ť FilmyHD.net albo ten Gniew tytanów / Wrath of the Titans (2012) MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA / LEKTOR i NAPISY PL ť Exsite - Portal download Od wielu lat filmy MKV biore tylko z tych stron i nigdy nie miałem kłopotów z plikami..... TV mam MU6472 z 2017 roku i drugi serii C550 8-9 letni .... i oba łykaja każdy plik mkv aż miło .....
 

czarek46

Banned
To wy kupując nowy tv chcecie mieć wszystkie usługi za darmo ??? Player ,Netflix itp. działa przez jakiś czas później trzeba opłacać ....
 

joker25

New member
z racji ze już nie jest wspierane YouTube zastanawiam się i szukam informacji nt. aktualizacji albo wrzucenia jakiegoś nieoryginalnego oprogramowania do d7000 .
Kos próbował ??
 

Chris_M

New member
Przyłączam się do pytania :)
A żeby mój post nie był całkowicie bezwartościowy to napiszę, że ja dotychczas ten problem obchodziłem przy pomocy tunera satelitarnego na linuxie, na którym można zainstalować wtyczkę obsługującą YT.
 

leonid113

Member
Witam koledzy. Dawno mnie tu nie było:). Mam problem ze swoim leciwym Samsungiem D7000 40" otóż TV po podłączeniu dysku twardego widzi ten dysk ale ze starą zawartością. Dysk Seagate 1T. Sformatowałem dysk i wgrałem inną zawartość, ale nic to nie dało mignęła nowa zawartość i to samo. Dysk sprawny bo w innym urządzeniu jest wszystko OK. Proszę o pomoc jeżeli ktoś z Was się z tym spotkał.
Pozdrawiam
 

Chris_M

New member
A do jakiego formatu sformatowałeś ten dysk?

Ja akurat miałem wolny tylko dysk 160 GB, sformatowałem go w komputerze do NTFS i u mnie wszystko działa poprawnie.

Możliwe, że staruszek Samsung nie jest w stanie obsłużyć tak dużego dysku jak 1 TB. W takiej sytuacji możesz podzielić dysk na dwie partycje i sprawdzić czy problem nie ustąpi.
 

leonid113

Member
Ponownie ja . Teraz to już nic nie czyta. Kręci się tylko kółko i napis "Ładowanie" po czym TV całkiem się wyłacza i wchodzi zwykłe TV :)
 

Chris_M

New member
Więc wygląda na to, że Ci dysk padł.
Dla pewności sprawdź go jakimiś programami narzędziowymi w rodzaju CrystalDiskInfo, Atto Disk Benchmark czy HD Tune.
 

leonid113

Member
Kolego Chris_M dzięki za podpowiedzi, ale chyba nie czytasz dokładnie moich postów: "Sformatowałem dysk i wgrałem inną zawartość, ale nic to nie dało mignęła nowa zawartość i to samo. Dysk sprawny bo w innym urządzeniu jest wszystko OK."Pierwsze co sprawdziłem to Dysk.
Z najnowszych wiadomości to po całym popołudniu dałem radę tzn. Poodpinałem wszystkie złącza HDMI, USB, antena itd. Odłączyłem zasilanie na co najmniej 10 min, zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych. Podłączyłem na ostro ten sam dysk i o dziwo po chwili znalazł go i wszytko jest OK. Dysk sprawny :). Myślę, że po pobraniu aktualizacji coś przyblokowało złącze USB HDD i dlatego nie widział nowej zawartości dysku,może przypadek, ale tok postępowania słuszny bo rezultaty są.

Kończąc Pozdrawiam Wszystkich.
 
Do góry