TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

nemko

New member
Witam wszystkich! Mam problem z IPLA. Po uruchomieniu kółeczko wskazujące na ładowanie aplikacji znajduje się na środku przy lewej krawędzi matrycy, potem wyświetlają się zdjęcia filmów w jednym rzędzie też tylko przy lewej krawędzi ekranu. Można je przewijać strzałkami góra-dół. Nie można nic odtworzyć. Też tak macie, czy to tylko u mnie tak jest? Reszta aplikacji chyba pracuje prawidłowo.
 

Xedos

New member
NC+ mix cam hd

Witam, czy ktoś używał lub używa tego modułu nc+ camHD czy współpracuje z naszym tv bo nie ma go na liście urządzeń certyfikowanych?
 

prezy

New member
Bez reklam
No nie ma, ale to nie znaczy, że nie współpracuje.
Niestety nikt Tobie gwarancji na to nie da. Ani producent modułu, ani operator, ani producent Tv. K
Wniosek:
Kup i się martw kliencie sam.
 

Chris_M

New member
Nagle telewizor przestał mi wyświetlać filmy i zdjęcia streamowane z komputera przez Serviio, za każdym razem wyświetla mi się komunikat "Not supported file format".
Ponieważ nie mam pewności, czy problem jest związany z telewizorem czy też raczej z komputerem, problem opisałem w tym wątku:
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/111199-serviio.html#post1089250
Gdyby u kogoś z Was również ten problem wystąpił lub by posiadał jakąś wiedzę na ten temat, to proszę o zabranie głosu w tamtej dyskusji.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Nagle telewizor przestał mi wyświetlać filmy i zdjęcia streamowane z komputera przez Serviio, za każdym razem wyświetla mi się komunikat "Not supported file format".
Ponieważ nie mam pewności, czy problem jest związany z telewizorem czy też raczej z komputerem, problem opisałem w tym wątku:
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/111199-serviio.html#post1089250
Gdyby u kogoś z Was również ten problem wystąpił lub by posiadał jakąś wiedzę na ten temat, to proszę o zabranie głosu w tamtej dyskusji.

Mi po ostatnim update'e w ogóle nie widzi filmów z pendriva !
 

Chris_M

New member
Na szczęście okazało się że to był tylko problem z komputerem, który najwyraźniej zgłupiał i już wszystko z powrotem działa OK.
 

mw88

New member
Co poprawiły aktualizacje serii D7000? Dzisiaj pierwszy raz go Zaktualizowalem po 2 latach użytkowania. Na pierwszy rzut oka dużo szybciej działa smart hub i menu. Czy takie parametry jak imput lag także mogły się poprawic?
 

leonid113

Member
Witam.
Dawno nie śledziłem tego tematu, ale czy coś się zmieniło odnośnie podłączenia klawiatur do naszego D7000?. Jeszcze jedno jak byłem ostatnio w Media Markt to gość pokazywał klientowi, że można za pomocą telefonu lub tabletu połączyć się z TV i nim sterować tzn obraz na Tablecie był taki sam jak w TV. Połączenie to odbywało się chyba za pomocą programiku AllShare Cast. Czy to jest możliwe w naszym D7000?. Jeżeli tak to by była rewelacja no i rozwiązywało by to problem z klawiaturą?.
 

acid1234

New member
Po 4 latach telewizor przestał działać, a konkretnie nie włącza się słychać tylko załączenie przekaźnika i nic się nie dzieje. Obraz ciemny, brak głosu, dioda miga jak uruchamiam pilotem. Może macie jakieś rady co to może być?
Kondensatory wizualnie w zasilaniu wyglądają ok.
 

acid1234

New member
Telewizor po 4 latach do naprawy :(. Co to za g... za ponad 5 tys.
Sprawdziłem zasilanie i jest ok(napięcia). Uszkodzeniu uległa płyta główna.
Koszt 800zł. Fajnie, a myślałem, że droższe jest lepsze(bardziej trwałe)...
 
Do góry