Serviio

marstef

Member
Bez reklam
Witam,
Udało się komuś zmusić Serviio do współpracy z wielokanałowymi plikami .wav, .flac ? Walczę z tym już kilka dni i cały czas d...pa z tyłu :(
 

Chris_M

New member
Nie chcę rozpoczynać nowego wątku, więc podepnę się pod ten, gdyż problem dotyczy właśnie programu Serviio.
Mam telewizor Samsunga serii D7000 podłączony do sieci domowej i dotychczas Serviio działało mi bez zarzutu. Telewizor bez problemu wyświetlał mi zgromadzone na komputerze zarówno zdjęcia, jak i firmy we wszystkich możliwych formatach.
Dzisiaj próbuję wyświetlić nowy film zapisany na komputerze, a telewizor przy wszystkich filmach oraz zdjęciach jakie mam, wyświetla mi komunikat "Not supported file format".
Jedyne co ostatnio w komputerze zmieniałem, to aktualizowałem Firefoxa do najnowszej wersji 32.0.3 oraz aktualizowałem Javę.
Nie wiem, czy Serviio ma jakikolwiek związek z Firefoxem, ale z tego co mogę przeczytać na stronie producenta, działa on w oparciu o Javę.
Czy u kogoś z Was ten problem również wystąpił?
Czy ktoś z Was posiada może jakaś wiedzę na temat, czym ten problem może być spowodowany?
 

sateja

New member
Walczyłem z tym serviio do czasu aż straciłem cierpliwość i przerzuciłem się na PS3 MEDIA SERVER - od tej pory bez zająknięcia i problemów jakichkolwiek
 
Do góry