Toshiba Z3030 wszystko o serii z, wszystkie wielkości ( 37Z3030D 42Z3030D 47Z3030D)

angelares

New member
Pomocy! Menu serwisowe - powrot do ustawien defaultowych

Mam tosie 47z3030 i cos nawciskalem "nie tak" w menu serwisowym. Przegladalem ustawienia i wcisnalem strzalki <>, tak ze mam wrazenie jakbym "podkrecil" jakas skladowa koloru.
Czy ktos moze napisac, jak wrocic do serwisowych ustawien defaultowych.

pozdrawiam forumowiczow

angelares

P.S.
Kiki ratuj!!!
 

czarnuch13

New member
52 Z3030

witam;po lekturze testu juz prawie zdecydowalem sie na zakup tego modelu lecz nie moge znalezc na forum zdjec z obrazem po sd-moze ktos znalazl? moze ktos uzytkuje takowy model i moze sie podzielic wrazeniem?
 

slavo77

New member
nierównomierne podświetlenie matrycy

Witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem Toshiby Z3030DG 37". Zaniepokoiła mnie jedna rzecz. Mianowicie gdy na ekranie wyświetlana jest czerń, to prawa połowa ekranu jest bardzo jasno podświetlona. Widać, tak jak by smugi. Czy to zjawisko jest mormalne? Może to zjawisko da się jakoś skorygować? Byłbym wdzieczny za odpowiedź, bo mam możliwość do poniedziałku zwrotu lub wymiany tego monitora.
 

slavo77

New member
Dzięki za szybką i konkretną odpowiedź. Czyli nic się z tym nie da zrobić? Szkoda, bo TV jest fajny. Ale te jaśniejsze smugi są trochę irytujące. Są może jakieś programy do testowania TV?
 

wolfikx

New member
slavo77 napisał:
Dzięki za szybką i konkretną odpowiedź. Czyli nic się z tym nie da zrobić? Szkoda, bo TV jest fajny. Ale te jaśniejsze smugi są trochę irytujące. Są może jakieś programy do testowania TV?

Ze smugami nic nie zrobisz, ja tak miałem w Sharpie i niestety wymiana.
Co do programów to jest ich pełno do odpalenia na PC-ie.

Ja osobiście używam LCDtest do sprawdzenia martwych pixli a oprócz tego kilka przeznaczone do monitorów rożnych firm : IYAMA, NEC, NOKIA.
Ale chyba NOKIi jest najlepszy choć każdy ma swoje preferencje.
 

experty

New member
czarnuch13 napisał:
witam;po lekturze testu juz prawie zdecydowalem sie na zakup tego modelu lecz nie moge znalezc na forum zdjec z obrazem po sd-moze ktos znalazl? moze ktos uzytkuje takowy model i moze sie podzielic wrazeniem?

Za moment dodam kilka fotek. 52Z3030DG mam od dosłownie paru dni. Kupiłem na allegro od digitalo (wylicytowany za super cenę ;) ).

Jak dla mnie super! Jestem bardzo zadowolony. Z sygnałem SD radzi sobie rewelacyjnie. Hd wiadomo bajka. Jakby ktoś miał jakieś pytania niech pisze.

Fotki to nie to samo co rzeczywistość ale zamieszczam. (ustawienia standardowe). Obok wielkościowe porównanie z 26" samsungiem


edit:

:eek:k:

Pozdrawiam :)


P.S.

Sygnał analogowy z UPC - Kielce.

Tryb wyświetlania obrazu to Super live 1 - przerabia obraz 4:3 na panoramiczny nie tracąc przy tym proporcji, lecz czasem zniekształca lekko boki - opisane jest to w instrukcji.
 
Ostatnia edycja:

experty

New member
TaZ napisał:
Czy gwarancja TOSHIBA POLSKA jest gwarancja door-to-door?


Niby nie, ale w digitalo sprzedawca poinformował mnie iż trzeba się powołać na pewien paragraf. Producent musi sam odebrać towar uszkodzony podczas okresu gwarancji jeżeli jego waga przekracza chyba ok 40kg co w przypadku 52" ma miejsce.
 

TaZ

New member
Podzwonilem i popytalem troche i min. na elektronicznyswiat.pl i electrosharks.pl powiedziano mi, ze w przypadku telewizorów jest to gwarancja standardowa, czyli odesłanie produktu w oryginalnym kartonie na koszt producenta w przypadku usterki.
 

Fisherek13

New member
Witam mam problem mam Model Toshiby 373030DG i chcę podłączyć do niego kompa ale mi nie widzi w ogóle sygnału podłączam poprzez kabel vga (przejściówka dvi -> vgaz karty graficznej) . Ustawiłem na tryb PC i nadal nic jak ktoś zna rozwiązanie to byłbym wdzięczny.
 

bluray

Banned
EuroAGD 52 cale za TOSHIBA 52Z3030 za brutto 5 199 zł !!!!!!!!!
Cena niewiarygodnie niska.
To najlepszy TV LCD na rynku, choć pozbawiony bayerów typu DLNA, USB itp.
Chyba OLEDY ( nie LED RGB) wejdą za tydzień po 3 tyś zł za 60 cali.
 

zurant

New member
Toshiba regza 37 Z3030

Witam. ten tv kupiłem w XII 2007 czyli parę m-cy temu. Jak dla mnie i porównując inne sprzęty to ten jest najlepszy. Ma głośniki firmy ONKYO 2x 30watt. Dzwięk super , system odswiezania120Hz, systemDCDi by Faroudja który odpowiada za skalowanie sygnałów SD do jakości HD. Mówiąc krótko warto. Pozdrawiam Zdzisław U.
 

Mabri

New member
Faktycznie cena w Euro RTV - 5199 zł. Coś to podejrzane - może jakieś powystawowe. Chyba, że to początek tendencji - wchodzą nowe, lepsze modele?
 

bednarski

New member
RV555D czy warto czekac ???

witam slyszalem ze nastepcą swietnej seri Z ma byc Toshiba RV555D , prosze was o opinie ponieważ mam dylemat czy kupowac Toshibkę 37 Z3030 czy czekac na premierę RV555D ???
 

supergonzo

New member
W Euro w Ostrowcu widziałem faktycznie 52" za 5199. Tv był na wystawie. Ale czy to aż tak źle? Precież więcej niż kilkaset godzin nie działał. A cena bardzo atrakcyjna.
 

maron1479

New member
Właśnie, przechodziłem koło rtv euro agd z zamiarem kupna philipsa, ale ze względu na cenę 5199 kupiłem tosie 52 z3030 dg sygnał mam z kablówki UPC (analogowy) wszystkie programy dobrze jak nie bdb nie można mieć zastrzeżeń. (porównując do innych lcd i sygnału sd). Naprawdę jestem zadowolny. Telewizor oglądam z 3 - 3,5 m a nawet z dwóch nie jest źle. Aaaa i dvix też spoko (odcinek 50min - 350mb). Polecam.
 

thoth

New member
Też się pochwalę nabyciem TOSHIBA 52Z3030 w EuroAGD za 5 199 zł.
Jak ktoś ma jakieś sprawdzone ustawienia dla tego TV to będę wdzięczny za podesłanie.
 
Do góry