Toshiba Z3030 wszystko o serii z, wszystkie wielkości ( 37Z3030D 42Z3030D 47Z3030D)

scic05

New member
120hz w serii Z ?? 3d ??

Przeszukując rożne strony i czytając specyfikacje serii Z natknąłem się na 2 wersje odświeżania - 100hz i 120hz. Mi się wydaje prawdopodobniejsza wersja 120 gdyż pamiętam nawet jak koleś w Media Markcie opowiadał mi właśnie o tym. No i dwa pytanie jak jest naprawdę i jeśli jest 120 to czy będzie można na takim telewizorze oglądać 3d ?? Bo podobno tylko to jest wymagane (wiem że pewno w nowych telewizorach specjalnie robionych pod 3d możne to być lepszej jakości ale jednak) ??
 

-=pUnIsHeR=-

New member
mam pytanie, poniewaz ruszyla teelwizja DVB-T, to czy na Toshibie 52z3030 da sie odebrac sygnal naziemnej telewizji cyfrowej?
w Menu jest opcja DTV a z tylu gniazdo Common Interface. jaki ew. modul pasuje i da sie podlaczyc?
 

mg30906

New member
Witam,

Właśnie po jakis 3 latach padł mi TV - Toshiba Regza 47Z3030DG - już po gwarancji
Nie ma obrazu , ani OSD , dioda świeci na zielono , ekran jest czarny , jest fonia ale obrazu brak

Pytanie:

Czy ktoś miał podobny przypadek ?
Czy można to jeszcze naprawić i jakie ewentualnie jakie sa koszty naprawy (fajnie by było żeby koszt naprawy nie wyniósł tyle co nowy TV :)
Czy możecie polecić jakiegoś speca w Warszawie ?

Pozdrawiam
 
Do góry