Toshiba seria ZF

deniro24

Member
Bez reklam
No i miałem dziś okazję zobaczyć na żywo co potrafi ZF46".... O ile seria Z Toshiby nie podpasowała mi, tak ZF zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Musio1968 jakiś czas chyba Cie nie było na forum: kupiłeś wreszcie jakiś tv?

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na dziś po rozmowie z dyrektorem handlowym Toshiba Polska - Modele serii ZF będą wprowadzone z gwarancją ogólnopolską Toshiba Polska za kilkanaście dni do sprzedaży detalicznej. Modele obecne o ile są dostępne - są tylko z importu indywidualnego .
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Kiki co to jest gwarancja ogólopolska? czyżby była jakaś regionalizacja Polski dla produktów Toshiba, a odnośnie kupionych ; indywidualnych;LCD to jest przecież gwarancja udzielona przez sprzedawcę .
sam kupiłem w Digitalo (dosłali kartę gwarancyjną) i nie obawiam się o serwis, zresztą wierzę w solidnośc wykonania i że nie będę musiał z moją ZF 355 ruszac z domku:grin:
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Zf

No i wisi od wczoraj :D. Jeszcze tylko schowam przewody i będzie super. co do ustawień to mam takie (uważam że teraz jest bartdzo ładnie i kolory są naturalne):

Red +3 +6 -4
Green +3 -5 -0
Blue -3 -5 -0
Yellow -1 +6 -2
Mangenta -1 -3 -4
Cyanogen 0 -12 +7
Pozdrawiam

P.S.
Dzięki Kiki - udało się odkręcić podstawkę, przyznam że trochę miałem z tym kłopotu jak to jest przymocowane. Jeszcze raz dzięki.
 

Attachments

  • tosia.JPG
    tosia.JPG
    68,8 KB · Wyś: 370
Ostatnia edycja:

d.karolik

New member
No nareszcie coś się rusza.

TOSHIBA 46ZF355DG + toshiba HD-E1 gratis !!. za 8599 zł.

http://digitalo.pl/product_info.php/cPath/54_79/products_id/2382

TOSHIBA 52ZF355DG FULL HD 100Hz za 10798 zł.

http://digitalo.pl/product_info.php/cPath/54_249/products_id/2455

TOSHIBA 52Z3030DG 100Hz, za 9199 zł.

http://digitalo.pl/product_info.php/cPath/54_249/products_id/2338

Pozdrawiam.

P.S GILEK1975 widze że zmieniłeś troszkę ustawienia kolorów ?. ( tak pytam bo w innym Twoim poście widziałem inne ).
 
Ostatnia edycja:

gilek1975

New member
Bez reklam
A tak tak zmieniłem, fakt było inaczej ustawione, ale teraz nic nie będę zmieniał, tak zostaje i kropka. Mnie się bardzo podoba- jest naturalnie i ładnie.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Seria ZF - jest już w magazynie Toshiba Polska - wkrótce więc wyląduje w sklepach w całym kraju. Cena jeszcze nie podana.
 

stowix

New member
To bardzo dobra wiadomość bo na tą chwilke jest na ceneo ale tylko na zamówienie z UE z gwarancją w systemie door to door .... czekamy z niecierpliwośćią , ciekaw jestem czy będzie duża róznica w obrazie pomiedzy XF a ZF. ( 50Hz kontra 100Hz ) tak poprostu na ludzkie oko nie pod wzgledem technicznym czy będzie tak mocno zauważalne aż prosi się aby kolega Kiki :blagam: zrobi test uffff będzie gorąco.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dziś mają spotkanie w fabryce we Wrocławiu. Jutro powinny być jakieś wieści , również o tym co dalej z HD dvd Toshiby ?
 
Do góry