Toshiba seria ZF

gilek1975

New member
Bez reklam
Dzięki kolego, może i masz rację, dzwoniłem przed chwilą do digitalo, tam mają za 179,00 zł i też powiedzieli że jest uniwersalny. Ciekawe tylko czy jak zamówie, to będzie dobry i będzie pasował do mojej tośki? Chodzi mi o rostaw śrub i mocowań. Aha nie wiem czy są one z możliwością lekkiego pochylenia (wydaje się zę taki będzie lepszy).
 

pluskwapl

New member
flipers napisał:
TOSHIBA 40ZF355DG pojawiła się w Polsce :D :D :D, dostępna od 30.01.2008 za 6999pln w digitalo.pl - http://digitalo.pl/product_info.php/products_id/2474.

Jeszcze tylko poczekamy na Kikiego i skończy się monopol na serię ZF w Polsce :D a wtedy ceny będą napewno bardziej przystępne.

No i dobrze że poczekałem. Mam nadzieję, że cena spadnie dość szybko do ok 6000pln. (to jest niestety mój pułap). Ciekaw jestem, czy będzie też czerwony kolor taki jak w XF, bardziej mi pasuje do wystroju. Niestety na zagranicznych stronach nie widziałem innego koloru. Może ktoś coś wie na ten temat?

Pozdrawiam.
 

d.karolik

New member
Filipers

Witam
Moim zdaniem ( a były już przypadki np. XL2 ) prędzej zobaczysz modele ZF Tosi w MM i Saturnach niż u KIKI-ego. Sorry ale takie mam spostrzeżenie i pewnie nie tylko ja , ale jeżeli się mylę to proszę o poprawienie.

PLUSKWAPL

Co do cen to coś mi się wydaje że szybciej spadną ceny większych modeli serii ZF , czyli 52" i 46" niż 40" . Obym się mylił bo wiem że jest dużo chętnych na 40". Czerwony kolor obudowy zarezerwowany chyba tylko do serii XF . Szkoda.

Pozdrawiam



 
Ostatnia edycja:

flipers

New member
d.karolik napisał:
Filipers

Witam
Moim zdaniem ( a były już przypadki np. XL2 ) prędzej zobaczysz modele ZF Tosi w MM i Saturnach niż u KIKI-ego. Sorry ale takie mam spostrzeżenie i pewnie nie tylko ja , ale jeżeli się mylę to proszę o poprawienie.

Może i masz rację, tylko że ceny w sklepach MM i Saturnach będą napewno powalające na naszą niekorzyść.:(
 

pluskwapl

New member
Witam
D.KAROLIK myślę ,że się mylisz, tylko ZF ma 100Hz natomiast obydwa modele, ZF i XF mają FULL HD.
Jak się myle to napewno nie ktoś poprawi!! Ale raczej nie, ja właśnie czekam na 40ZF ponieważ ma te dwie przypadłości(mi do gustu:))!
 

gilek1975

New member
Bez reklam
pluskwapl napisał:
Witam
D.KAROLIK myślę ,że się mylisz, tylko ZF ma 100Hz natomiast obydwa modele, ZF i XF mają FULL HD.
Jak się myle to napewno nie ktoś poprawi!! Ale raczej nie, ja właśnie czekam na 40ZF ponieważ ma te dwie przypadłości(mi do gustu:))!

Przeczytałeś dokładnie co napisałes?? Najpierw pomyśl a potem pisz, bo to co napisałęś wyżej to bzdura i jedno wyklucza drugie.
 

d.karolik

New member
Ostatnia edycja:

d.karolik

New member
gilek1975 napisał:
Dzięki kolego, może i masz rację, dzwoniłem przed chwilą do digitalo, tam mają za 179,00 zł i też powiedzieli że jest uniwersalny. Ciekawe tylko czy jak zamówie, to będzie dobry i będzie pasował do mojej tośki? Chodzi mi o rostaw śrub i mocowań. Aha nie wiem czy są one z możliwością lekkiego pochylenia (wydaje się zę taki będzie lepszy).

Witam
Zerknij tutaj :
http://www.rtvmedia.pl/produkt-Wieszak_do_telewizorow_DIVA_PL_101_37_60_cali-DIVA PL 101,194.html

Cena chyba ok i jest rególowany i z możliwością lekkiego pochylenia .
Pozdrawiam.
 

pluskwapl

New member
Oczywiście , przepraszam. Mi chodzi o XF i ZF natomiast D.KAROLIK pisał o serii Z i ZF, które oczywiście mają 100Hz. Jeszcze raz przepraszam, proszę się nie denerwować, przeoczenie.
Pozdrawiam.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
No to super, jak widzę d.karolik jeszcze żądnego wyboru nie dokonałeś. Jak tak będziesz czekał to za pół ceny niedługo kupisz :D .
Pozdrawiam
 

szorko

New member
dobre wiadomości c.d

Na allegro pojawiła się cena Toshiba 52ZF355 poniżej 11.000 zł. Czekamy na reakcję konkurencji.
 

experty

New member
Oooo coraz ładniejsza cena :). To dobrze bo ZF podoba mi się dużo bardziej od Z'ki. Z'ka ma brzydkie "stopy" :p, a ZF wygląda jak transformers ;), po prostu futurystycznie. Czekam jeszcze tylko na pieniądze z giełdy. Mam nadzieję, że do tego czasu, kiedy je otrzymam cena spadnie do <=10k.

Pozdrawiam!
:€xperty:
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Witam wszystkich. Po 6 tygodnaich oglądania ("wszystkiego") stwierdzam, że jest to bardzo, bardzo dobry TV i codzienne oglądanie jest prawdziwą przyjemnością i ucztą dla oczu. Na niektórych kanałach SD wygląda jak HD. Kto jeszcze się nie zdecydował - polecam. TOSHIBA THE BEST :D .
Pozdrawiam
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Ustawienia ZF

Panowie, przestawiam ustawienia, które można uznać za bardzo dobre (proszę o komentarze po ich ustawieniu):
Backlight: 28
Contrast: 90
Brightness: 54
Color: 53
Colour tint: -7
Sharpness: +10
Black stretch: Off
MPEG NR: Off
DNR: Off(low for some DVB chanels)
Color temperature: Normal
Active Backlight control: Off
Cinema mode: On(when available)
Film stabilization: Smooth
Active vision 100: On
XvYCC choice: Auto
3D Colour management:
Red +4 -1 +10
Green +15 +7 +7
Blue +4 -9 -15
Yellow -3 +4 +15
Mangenta 0 +2 +7
Cyanogen 0 +9 -13
Pozdrawiam
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Gratuluję zakupu - gilek1975 !!! A może jeszcze umieścisz kilka zdjęć ? Tym bardziej że jesteś zadowolony z zakupu !!! Hejka ! :) :) :)
 
Do góry