Toshiba seria ZF

ProSiaczek

New member
Jakie dali byście argumenty aby zakupić model 42ZF355DG ??

Moja lista wyborów:
1- Philips 42PFL9632D
2- JVC 42V80
3- Sony KDL-40X3500 (z tego chyba zrezygnuję)
4- Sharp 42XL2

Kolejność nie jest przypadkowa

Wcześniej na liście była Toshiba 42Z3030D ale martwiły mnie słabe konty.
 

demosthenes

New member
ProSiaczek napisał:
Jakie dali byście argumenty aby zakupić model 42ZF355DG ??

Moja lista wyborów:
1- Philips 42PFL9632D
2- JVC 42V80
3- Sony KDL-40X3500 (z tego chyba zrezygnuję)
4- Sharp 42XL2

Kolejność nie jest przypadkowa

Wcześniej na liście była Toshiba 42Z3030D ale martwiły mnie słabe konty. ????????

..................
 

d.karolik

New member
maluk napisał:
Witam,

Czy ktoś wie, gdzie można zobaczyć w Warszawie nowy model Toshiby - z serii ZF?


Witam
Z całym szacunkiem proszę czytać wszystkie posty!!
Gdzie można zobaczyć podałem w drugim czy trzecim poście tego wątku!
Gdzie admin ? jak trzeba było kogoś ukarać za wiadomość że ceny spadają to ja dostałem 40% worm , a za co to ? za dobry gest żeby nikt nie przepłacił ? sorry ! ale czegoś nierozumiem ?.Wątek też przeklejony ? U nich o ile mi wiadomo można się pobawić tym TV. W końcu chcesz kupić i jesteś klientem , więdz kota w worku? Zadzwoń porozmawiaj , pewnie da rade.

W każdym razie pozdrawiam.


 
Ostatnia edycja:

maluk

New member
d.karolik napisał:
Witam
Z całym szacunkiem proszę czytać wszystkie posty!!
Gdzie można zobaczyć podałem w drugim czy trzecim poście tego wątku!
Gdzie admin ? jak trzeba było kogoś ukarać za wiadomość że ceny spadają to ja dostałem 40% worm , a za co to ? za dobry gest żeby nikt nie przepłacił ? sorry ! ale czegoś nierozumiem ?.Wątek też przeklejony ? U nich o ile mi wiadomo można się pobawić tym TV. W końcu chcesz kupić i jesteś klientem , więdz kota w worku? Zadzwoń porozmawiaj , pewnie da rade.

W każdym razie pozdrawiam.




Kolego, nie fafluń się tak. Info w Twoim drugim, czy trzecim poście jest nieaktualne. Stąd ponowiłem pytanie. Wiesz, ludzie kupują telewizory, raz gdzieś są, a kilka dni później już ich nie ma. Takie to życie. Mnie zależy na aktualnej informacji.

Pozdrawiam
 

d.karolik

New member
maluk napisał:
Kolego, nie fafluń się tak. Info w Twoim drugim, czy trzecim poście jest nieaktualne. Stąd ponowiłem pytanie. Wiesz, ludzie kupują telewizory, raz gdzieś są, a kilka dni później już ich nie ma. Takie to życie. Mnie zależy na aktualnej informacji.

Pozdrawiam

Witam
Napisałem "Z całym szacunkiem proszę czytać wszystkie posty!!"

( chodź Ciebie to nie dotyczy , nie umiesz nawet zaczadź )


Kolego? Fafluń ???? Chyba powinieneś zmienić forum.
Dość mocno ale skoro tak to Ok.
Szukaj i powodzenia .
P.S Dzwoniłem wczoraj do digitalo i nie było problemu Faflunie.
Najpierw sprawdź a potem pisz , a nie nabijasz posty!!.
I co nieaktualnego jest w moim poście ? cena ? aktualna! że można się dogadać ? można i to spoko , widocznie nie masz daru ....Widocznie taki z Ciebie klient ! Chciał bym ale....?
Pozdrowienia


 
Ostatnia edycja:

maluk

New member
d.karolik napisał:
Witam
Napisałem "Z całym szacunkiem proszę czytać wszystkie posty!!"

( chodź Ciebie to nie dotyczy , nie umiesz nawet zaczadź )


Kolego? Fafluń ???? Chyba powinieneś zmienić forum.
Dość mocno ale skoro tak to Ok.
Szukaj i powodzenia .
P.S Dzwoniłem wczoraj do digitalo i nie było problemu Faflunie.
Najpierw sprawdź a potem pisz , a nie nabijasz posty!!.
I co nieaktualnego jest w moim poście ? cena ? aktualna! że można się dogadać ? można i to spoko , widocznie nie masz daru ....Widocznie taki z Ciebie klient ! Chciał bym ale....?
Pozdrowienia




Dzwoniłem wczoraj do digitalo. W środę będą 3 sztuki, ale już zamówione przez klientów. Do tej pory nie mieli jeszcze na stanie żadnej ZFki. Nie wiem z kim rozmawiałeś, ale cały czas podajesz nieprawdziwe informacje.

Ponawiam więc pytanie: czy ktoś wie, gdzie w Warszawie można zobaczyćw akcji ZFki?

pozdrawiam
 

d.karolik

New member
Witam
Na wstępie sorry MALUK .
Miałem odmienne informacje chodź czytałem opinie o sklepie i się nie dziwie TERAZ.
Info emeil od sklepu.

Obecnie brak na stanie magazynowym, spodziewamy się dostawy w dniu 12.12
Niestety jest ogromne zainteresowanie i duża liczba Klientów oczekujących na dostawę, realizacja będzie możliwa wg kolejności zamówień
Ale dodam że wcześniej miałem info że są i nie ma problemu.
Już niewiem w co wierzyć?.
P.S Wybacz ale wiesz jak kręcą sprzedawcy.
Pozdrawiam.
I mam nadzieje ,że sklep nie będzie miał mi za złe tego co napisałem. Zacznijcie być bardziej powarzni dla klientów i więcej osób znających lepiej temat ( kompetentnych ). Będziemy Was szanować i robić zakupy u Was ,a nie u konkurencji.
 
Ostatnia edycja:

Gatekeeper

New member
witam,

Panowie, jako że zbliżają się święta mam dla was mały prezent w postaci informacji, newsa (czy jak to tam sobie nazwiecie).
No więc tak.....jeżeli chcecie kupić Tohibę ZF, a 46" to dla was trochę za dużo, poczekajcie jeszcze z miesiąc...tak do końca stycznia. Nie powiem nic wprost, ale możecie się domyślić o co mi chodzi :D

pozdro
 

ProSiaczek

New member
Jakie dali byście argumenty aby zakupić model 42ZF355DG ??

Moja lista wyborów:
1- Philips 42PFL9632D
2- JVC 42V80
3- Sony KDL-40X3500 (z tego chyba zrezygnuję)
4- Sharp 42XL2

Wiem, że wcześniej się pomyliłem z tymi kątami :D
Często pojawiała się opinia,że model D3030 ma słabe kąty oglądania.

Czy jednak ktoś może coś więcej napisać o tym modelu?
 

Tom0000

New member
ProSiaczek napisał:
Jakie dali byście argumenty aby zakupić model 42ZF355DG ??

Podstawowy : musi byc dostepny w sprzedazy. Ze strony niemieckiej wynika ze zf istnieje tylko w rozmiarze 46" , ze stony polskiej wynika , ze zadna seria zf nie istnieje.
Z plotek (oby nie) wynika ze modelu 42" nie bedzie , a bedzie tylko 40" (oby nie).

Czyli ten argument : najpierw toshibo zbuduj go.
 

Lech100

New member
Tom0000 napisał:
Podstawowy : musi byc dostepny w sprzedazy. Ze strony niemieckiej wynika ze zf istnieje tylko w rozmiarze 46" , ze stony polskiej wynika , ze zadna seria zf nie istnieje.
Z plotek (oby nie) wynika ze modelu 42" nie bedzie , a bedzie tylko 40" (oby nie).

Czyli ten argument : najpierw toshibo zbuduj go.

http://tesc.toshiba.co.uk/Web/Website.nsf/ContentFrameSet?OpenFrameset
Pod tym linkiem jest tabela modeli Tochiby, z seri ZF sa
40, 46, 52 cale. Niema zmianki o 42?
Pozdr. Lech
 
Ostatnia edycja:

grzesgol

New member
Matryce z ZF to S-PVA te same co w Samsungu

Tom0000, Lech100. Seria ZF ma te same matryce któe stosuje Samsung w swoich najnowszych modelach. I jak można zauważyć Samsung też nie ma w ofercie 42", jest 40" i potem już 46".

Więc nie sądzę by pojawił się model ZF z 42". Czyba że Tosia zmieni dostawcę matryc do tej serii.
icon7.gif
 
Do góry