Toshiba seria ZF

pluskwapl

New member
No tak. Co ślepemu po oczach...
Dziękuję, i widzę ,że cena jestdość atrakcyjna jak dla mnie.
W takim razie wstrzymam się z zakupem i poczekam na 40ZF355 aż będzie w polsce.
KIKI - może wiesz ile będę musiał czekać?

Pozdrawiam.
 

Tom0000

New member
Radzilbym sie wstrzymac z zakupem do testow porownawczych z z3030, czy tez jvc v80 albo philipsem, zrobionych chocby przez Kikiego.

Ten caly szum wokol zf i fakt jego braku na rynku moze skutkowac zaskakujacymi wnioskami porownanwczymi .
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Oczywiście że trzeba poczekać, ten kto jeszcze się nie zdecydował niech poczeka na test kikiego. Ja miałem możliwości kupienia i kupiłem (szukałem TV od sierpnia, i chyba wszyskie marki przeleciałem, a jak wybrałem markę to modele). Najważniejsze to być zadowolonym ze swojego zakupu (to nie małe pieniądze) i mieć satysfakcję, że dokonało się dobrego wyboru.

Ponizej załączone pliki są puszczone z ferdka 7018 po Euro no name.
Pozdrawiam
 

Attachments

  • a.JPG
    a.JPG
    30,1 KB · Wyś: 716
  • ale.JPG
    ale.JPG
    34,2 KB · Wyś: 647
  • bok.JPG
    bok.JPG
    27,3 KB · Wyś: 628
  • czarny.JPG
    czarny.JPG
    31,2 KB · Wyś: 644
  • tvn.JPG
    tvn.JPG
    47,6 KB · Wyś: 664
Ostatnia edycja:

experty

New member
No no no, super jakość!!! Zasługą jest też pewnie dobry cyfrowy sygnał. Ja mam UPC :???:, ale jak sie nie pospieszą to zmienie albo na platforme cyfrową, albo na kablówkę Vectra.

Podeślesz chociaż jedną fotke w wyższej rozdzielczości? Byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie.:cool:
 

gilek1975

New member
Bez reklam
experty napisał:
Podeślesz chociaż jedną fotke w wyższej rozdzielczości? Byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie.:cool:

Mógłbym na maila, bo tutaj większych rozdzielczości nie przyjmuje i wywala mi załącznik jak chciałem dodać oryginał. A co do kątów to jak stanąłem na krześle to z góry obraz się rozjaśnia (ale kto tak ogląda? ;) ).
Te zdjecia robiłem wczoraj wieczorem, zrobię jeszcze jutro jak będzie widno, pokaże jak to wygląda, aha zdjęcia robie Sony H5
Pozdrawiam

Zdjecia poszły
 
Ostatnia edycja:

pluskwapl

New member
Ja też bardzo proszę o duże foty. pluskwapl@interia.pl

W MM na Okęciu jest 40XF350 i poświęciłem trochę czasu na obserwację tego odbiornika. Sygnał był HD (jakiś demonstracyjny) i leciał w kółko na wszystkich telewizorach. Niestety muszę powiedzieć ,że obraz był FATALNY w porównaniu do 37R3500. Wiem, że XF nie ma 100Hz ale różnica była kolosalna (pikseloza, tła jednokolorowe niestabilne, przy szybkich efektach wyskakiwały jakieś paski w poprzek ekranu). Muszę powiedzieć ,że to był jeden z gorszych TV w sklepie.
Myślicie ,że ZF na którego ostrzę pazury będzie leprszy niż XF?
A może ten model był zepsuty, lub sygnał jakiś wadliwy?

Na koniec sprzedawca polecił mi zupełnie inny 100Hz FULL HD i to w rozsądnej cenie: LG 42 LY 99. Co więcej obraz na tym TV był naprawdę dobry.

Co na to powiecie?
 
Ostatnia edycja:

d.karolik

New member
PLUSKWAPL

Witam
Tak sobie myślę ?. Mówisz że chcesz kupić dobry TV , nie piszesz czy będąc w tych sklepach typu MM czy Saturn chodź przez chwile miałeś pilota w ręku i bawiłeś się ustawieniami. Moje zdanie jest takie że w danej chwili np. teraz panowie w sklepach jakie opisuje mają zawał TV marki LG i innych które opisujesz . Żeby je sprzedać ustawią nawet najlepsze TV między innymi Toshibe tak żeby zniechęcić każdego potencjalnego klienta do zakupu tego dobrego bo taki zawsze sprzedadzą.
I jeszcze jedno , masz zamiar kupić TV za parę tys. , może warto zalogować się do klubu HDTV . Koszt naprawdę niewielki a myślę że możesz się dużo dowiedzieć zamiast słuchać sprzedawców w MM itp.
Jest test Toshiby X , XF i Z oraz innych interesujących marek TV.
Nie namawiam ale może warto się zastanowić .

testy :
XF350
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17550

X3000
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976

Z3030
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17438

Pozdrawiam i powodzenia w zakupie

P.S
ZF naprawdę wymiata.

 
Ostatnia edycja:

flipers

New member
Witam!
Jak ktoś chce taniej niż w Polsce (8799pln) kupić TOSHIBA 46ZF355DG to zapraszam pod ten link :D :

http://www2.hardwareversand.de/7VTDQJzGHU8Zcw/1/articledetail.jsp?aid=19490&agid=572


Zapewniam Wam że wychodzi sporo taniej a sklep jest sprawdzony (wysyłają do Polski bez problemu za 33 Euro).

Na dzień dzisiejszy posiadają 4 sztuki. Jest możliwość rezerwacji towaru.

Poniżej cycat z maila którego dziś od nich dostałem:

"Dear customer,
the article you asked for
Toshiba 46ZF355D 46" LCD
is current with the amount of 4 now available in our shop."
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Dorzucam jeszcze 2 zdjęcia, obraz tez z ferguson 7018 po euro:
 

Attachments

  • oko1.JPG
    oko1.JPG
    60,1 KB · Wyś: 355
  • biały.JPG
    biały.JPG
    55,9 KB · Wyś: 322

Bad-Boy

New member
Ktoś się orientuje jak jest z gwarancją Toshiby zakupionej w niemieckim sklepie internetowym. Czy do naprawy można oddać w Polscy czy w serwisie w Niemczech, a może odesłać do sklepu.
 

flipers

New member
Z tego co wiem (a kontaktowałem się w tej sprawie ze sklepem w niemczech) to dają euro gwarancję i euro fakturę zakupu. Napisano mi że gwarancja jest honorowana w serwisie Toshiby w całej Uni Europejskiej.
Ale jak to jest naprawdę w praktyce to nie wiem...:(
 

experty

New member
gilek1975 napisał:
Panowie, wczoraj w Radomiu w sklepie dla idiotów stała ZF46355 - cena - 9800 PLN ;) .
Pozdrawiam
Przeczytaj priva.:p:)


To super, wczoraj w media w Kielcach pytałem o ZF'ki ale nikt nic nie wiedział. Cena powyżej jest zaskakująco niska jak na Media ;) w Digitalo.pl wynosi 8799zł. W media w Kielcach 42Z3030 kosztuje 7299 zł.

Może w Media traktują serie ZF podobnie cenowo jak i Z :) - oby bo może wziąłbym na Raty 20x0 (bez ubezpieczenia). Przy 1000zł drożej nawet by się opłacało zważywszy, że Media mam 5 min od domu.

Pozdrawiam:)
 

experty

New member
Hmm to coś nie dotarło, ale może przyjdzie z opóźnieniem. Tak czy siak dzięki :).

Jak myślicie... czy Media M z różnych miast są w chociaż minimalnym stopniu ze sobą powiązane? Np. jeżeli chodzi o gwarancję czy dostępność produktów. Może sami przesłaliby mi Tv z Media np w Radomiu do Kielc ;) Jak już bedę miał pieniądze to podzwonie i zadecyduje czy brać LCD ze sklepu czy sklepu internetowego. Wiadomo, że będzie drożej ale bliżej i pewniej w przypadku problemów z TV.
 

ProSiaczek

New member
Nie są ze sobą powiązane.
Sam miałem kiedyś taki problem.
Okazało się, że są to osobne sklepy, inni właściciele. MM daje wystrój, całą infrastrukturę itp. a asortyment sklepu jest uzależniony od właściciela. Nawet ceny mogą być różne.
Takie same są tylko w przypadku akcji reklamowych.
 

d.karolik

New member
GILEK1975

Witam.
Też szukałem i jakoś oryginałów to chyba nie ma ?. Ale w jednym sklepie znalazłem uchwyt co prawda opisany że w promocyjnej cenie do TV Toshiba , może warto zadzwonić i zapytać czy nie mają tak poza promocją w sprzedaży.
Zerknij jak chcesz .
http://www.topmarket.pl/telewizory_l...2_Z_3030_D.php

Pozdrawiam

P.S Uchwyt za 50% ceny , 149zł to jak bez promocji 300zł to dobra cena.
( diva pl 101 ).


 
Ostatnia edycja:
Do góry