Toshiba seria ZF

gilek1975

New member
Bez reklam
Czy jestem zadowolony? Odpowiedź brzmi: :D . Innego TV bym nie kupił, jestem bardzo zadowolony, spełnia moje oczekiwania pod każdym względem i oprócz tego ślicznie wygląda na ścianie ;) (jak dla mnie oczywiście).
Pozdrawiam
 

StaniB

New member
To fakt jezeli chodzi o wyglad Toski ZF,to ma cos w sobie.......!! A co powiesz o glosnikach w niej??? SRS WOW Surround Sound no i Slim Speaker wymyslone razem z Onkyo.????
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Co do głośników, to inni użytkownicy na pewno przyznają mi rację: głośniki grają głośno (bez trzasków) i dźwięk jest naprawdę czysty. Słychać bas, a SRS WOW Surround Sound da się odczuć. Podsumowując wykonanie głośników i ich odsłuch jest bardzo poprawny i wg mnie nawet lepszy niż w nieektórych CRT.
Pozdrawiam
 

Tomanek

New member
Rozmawiałem właśnie z jednym sklepem w sprawie Tośki 40ZF355 ponieważ nie mają na stanie sprzedawca skontaktował się z hurtownią Toshiby aby się dowiedzieć kiedy może się spodziewać towaru.
Odpowiedź brzmiała - KONIEC MARCA :???:
KIKI - a co mówią Twoje źródła ?
 

StaniB

New member
Czesc Gilek1975
Wczoraj bylem w MM i w Saturnie i podziwialem nowa Tosie ZF52355d i musze powiedziec ze miodzio,akurat stala kolo Sharpa 52XL2E i Sharpik cos slabo wygladal nie ten kontrast!!!!! A za te same pieniadze:D .Pozdrawiam.
 

StaniB

New member
szorko cena w sklepie 3600 euro,w necie od 2650 euro.46ZF355 w necie dostaniesz juz od 2000 euro.Sharpa 52XL2E dostaniesz juz od 2400 euro.Ale te ceny sa z niemieckiego rynku.To co kupisz w polsce,a jeszcze u kogos zaufanego !, to bym bardziej tobie taka opcje polecil.
 

szorko

New member
dzięki

Dzięki za informację , ale jakoś sam sobie dopowiedziałem że widziałeś ten model w polskich sklepach. Masz 100% racji w tej chwili zakup przez sprawdzonych dostawców internetowych jest najbardziej opłacalny. Pozdrawiam.
 

szorko

New member
P.s.

Czekam z niecierpliwością jak Toshiba otworzy swoje magazyny w Polsce i przedstawi ceny modeli ZF na nasz rynek.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Analizując poprzednie nowości wchodzące na nasz rynek przez oficjalne przedstawicielstwa koncernów chyba nie ma co liczyć na jakieś rewelacyjne ceny. Oni muszą zarobić no i oczywiście sklepy, które defakto narzucają sobie niezłe marże. Do tego jak weźmiemy pod uwagę popyt na takie telewizory to i ceny będą trzymać....Ale poczekamy zobaczymy.
 

krzyhoo24

New member
Rozciąganie obrazu w zf

Mam pytanie, może głupie ale proszę o pomoc. Jak wygląda na zf obraz na tvn, który na tv 4:3 jest wyświetlany 16:9, czyli z czarnymi pasami góra dół. Czy możn go puścić na cały ekran bez zniekształcenia? Dzięki!
 

autorus

New member
Mi ta toshka 40" wchodzi idealnie w szafke :) no zostaje po bokach po 1 cm :) Inne tv sie nie kwalifikują , za duże , weszłoby max 37"

Autorus
 

metyl

New member
autorus napisał:
Mi ta toshka 40" wchodzi idealnie w szafke :) no zostaje po bokach po 1 cm :) Inne tv sie nie kwalifikują , za duże , weszłoby max 37"

Autorus
Mam dokładnie ten sam problem tylko obecny ta cena :/
 

szorko

New member
Jakie certyfikaty?

Tak z ciekawości to jakie certyfikaty są potrzebne skoro towar jest na innych rynkach UE , gdzie chyba został dopuszczony do sprzedaży ?
Czy Polska - podobnie jak w przypadku eurogwarancji - jest "specjalnie" traktowana i czy jeżeli w/w certyfikaty rzeczywiście są wymagane to nie mogli o nich pomyśleć trochę wcześniej? Pozdrawiam.
 

autorus

New member
metyl napisał:
Mam dokładnie ten sam problem tylko obecny ta cena :/

Fakt cena przy takiej wielkości jest spora. U mnie jeszcze jest znak zapytania czy bedzie działało z n? :grin:
Moze sobie sprezentuje na imieniny :)

Autorus
 

metyl

New member
autorus napisał:
Fakt cena przy takiej wielkości jest spora. U mnie jeszcze jest znak zapytania czy bedzie działało z n? :grin:
Moze sobie sprezentuje na imieniny :)

Autorus

To takze moje zmartwienie bo wiedze ze mamy podobna konfiguracje sygnał mam takze z n-ki.

Pzdr
 

autorus

New member
metyl napisał:
To takze moje zmartwienie bo wiedze ze mamy podobna konfiguracje sygnał mam takze z n-ki.

Pzdr

Jesli masz tylko 1 tv podpięty do n to nie ma problemu, przejdziesz w DVI i podepniesz dodatkowy przewód :)
Kłopoty sie zaczynają jak masz 2 tv odlegle od siebie o 15m, i np 1 działa z n a drugi nie, wtedy wszystko musisz póścić po DVI. I o ile z kablami hdmi nie ma problemu to trezba pomysleć co zrobić z chinchami, bo gdzies trezba wstawic rozdzielacz, a nie śledziłem rynku i nie wiem czy takie cuś jest.

Autorus

No i taki 15m hdmi tez troche kosztuje :)
 

metyl

New member
autorus napisał:
Jesli masz tylko 1 tv podpięty do n to nie ma problemu, przejdziesz w DVI i podepniesz dodatkowy przewód :)
Kłopoty sie zaczynają jak masz 2 tv odlegle od siebie o 15m, i np 1 działa z n a drugi nie, wtedy wszystko musisz póścić po DVI. I o ile z kablami hdmi nie ma problemu to trezba pomysleć co zrobić z chinchami, bo gdzies trezba wstawic rozdzielacz, a nie śledziłem rynku i nie wiem czy takie cuś jest.

Autorus

No i taki 15m hdmi tez troche kosztuje :)

TV jeden wiec nie ok :)

Czyli czekam na certyfikaty i ceny, licze ze jak wejda to XF spadnie troche :)

Pzdr
 
Do góry