Teraz Android w każdym telewizorze !!! W Twoim telewizorze również .

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
sam jestem aż ciekaw jak to działa, jedynie co zauważyłem to tandetne wykonanie, już na zdjęciach widać że nic nie jest spasowane, w sumie i tak na widoku to pudełko nie będzie :)
 

matek451

New member
Posiadam UG007, klon Mk808II. Dane techniczne takie same, ma tylko 2XUSB(mini do zasilania i zwykłe). Podpięty do aktywnego HUBA 2,5A. U mnie współpracuje z AIR-MOUSE RC11. przez kartę dźwiekową podpięty do głośników 5.1 Logitecha. Odtwarza pliki po DLNA z NSA-210 , również z dysku 2,5 cala 1TB Toshiby. Obsługuje też XBMC. Współpracuje z większością kamer Logitecha i Creativa(Skype). Obsługuje Bluetooth. Super urządzenie na ANDROIDZIE 4.1 .Dostęp do aplikacji SklepPlay. Z zauważonych wad : dość słabe WiFI, problem sterowania niektórymi grami. Swój kupiłem na Aliexpress za 53$ z przesyłką(173 zł), do tego RC11 za 82 zł. Trochę czekałem-40 dni( Święta) ale wszystko OK. Ci co wystawiają na All... troche muszą zarobić.Ogólnie wykorzystuję go na TV bez SMART ale mam porównanie do LG47LM660, którego również posiadam. Lg ze swoim SMART daleko w tyle. Za 255 zł( dongle+ AirMouse) naprawdę warto. Co do estetyki wykonania UG007 nie mam zastrzeżeń.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mogles zamowic kilku egzemplarzy? Chetnie bym dal Ci zarobic.
Powiedz mi czy czyta bezproblemowo txt ?
Pelne 1080p?
Skype - rozumiem ze nie dowiemy sie czy ktos do nas dzwoni, w przypadku jak jestesmy na innym zrodle w tv?
Jaka masz dokladnie karte dzwiekowa, opisz podlaczenie.
 

matek451

New member
Zamawiać musisz po jednej sztuce żeby uniknąć cła i vat. Chińczyk przesyła pocztą jako "gift" z zaniżoną wartością 15$. Małe opakowanie więc się nie czepiają. Przy większej ilości może nie przejść. Ogólnie nie ma co się bać zakupów w Chinach poprzez Aliexpress. Wybieramy sprzedawców z dobrym fedbackiem , płatności są zabezpieczane przez Alliexpress( najlepiej mieć konto w Moneybookers ) . Sprzedawca dostaje kasę po zamknięciu transakcji. Ryzyko zawsze istnieje ale kupujemy przedmiot za około 160 zł .Jeśli chodzi o napisy to wszystko zależy od odtwarzacz , który sobie pobierzesz ze sklepu (zainstalowany jest słaby). Jeśli chodzi o 1080p to z tego co wyczytałem na konkurencyjnym forum tym z POLSKA w tytule to zależy od firmware.U siebie nie testowałem bo do DLNA korzystam z LG BD660 jako odtwarzacza do MKV i 3D. Co do karty to mam AK 103 za 60 zł pod która podpiąłem Logitechy 5.1. Kartę łączę z UG007 po USB za pomocą aktywnego HUBA. Oczywiście muszę odznaczyć odpowiednią funkcje w menedżerze dźwięku dongla. Skype oczywiście przy odpowiednim źródle na TV. Bluetooth działa ( słuchawki).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiesz, ja sie nie boje zakupow w Chinach z tym ze ja nie lubie czekac. Jak sobie cos upatrze to ma byc na juz. Inna sprawa ze czesto szukam tydzien, czy dwa tylko po to aby odebrac "na juz" osobiscie, pomijam fakt ze w miedzy czasie zamowiony towar bylby juz w domu.
Co do tematu, zdaje sobie sprawe ze nie jest to kombajn multimedialny do plikow, a wszstko zalezy jak piszesz takze od playera, ale milo jakby jednak przy okazji pelnil te kilka najwazniejszych dla mnie funkcji dedykowanym kombajnom. Wiem ze byl problem z 1080p, ale juz nie wiem czy firmware cos tu zmienilo na dzien dzisiejszy, tak czy inaczej chyba sie skusze albo juz wezme 4-rdzeniowca.
 

matek451

New member
Jeśli chcesz na "już" to w Polsce mogą być kłopoty, na All... tylko z Chin przez pośredników. Jeśli się zdecydujesz to wybierz propozycję z pilotem. Chyba że wolisz klawkę z touchpadem. Ogólnie polecam te myszy powietrzne z klawiaturą, fajna zabawka(podobne do LG Magic Motion). Wada zakupu czterordzeniowca są ponoć choroby wieku dziecięcego, chinole dopracują je za jakieś 3-4 miesiące.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdz link pod moim postem nr.101 na poprzedniej stronie, sprzedawca twierdzi ze ma dostepne od reki. To chyba jest w zasadzie to samo co u Ciebie jak sie domyslam.
 

matek451

New member
Z opisu wynika , że różnią się jednym wejściem mini USB i mój umieszczasz bezpośrednio w HDMI(Brak kabla), te klony mają też różne chipsety i moduły WiFi. Ten na aukcji ma dużo aplikacji-pewnie dograł je ze SklepuPlay, gościu sam je konfiguruje i daje wsparcie, gwarancję 24 miesiące. Widać , że ma pojęcie o tych urządzeniach. Popatrz też na Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i inne jego oferty to IMITO MX2, który jest jest identyczny z moim , dobra cena z myszą IMITO MX2+KLAWIATURA RC11 BLUT WYS Z P-O-L-S-I 24H (3011324888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Daje roczną gwarancje i pomoc po sprzedazy.
 

fil29

New member
Mam na zbyciu MK 808 plus RC12 używany około miesiąca wiec prawie nówka :) mi sie znudził nie ma to jak stacjonarny komp cena 300


Pozdro
 

gooller

New member
Żadnych aktualizacji nie będzie, to wiązałoby się to z koniecznością usuwania i ponownego wgrywania oprogramowania.
 

emer

Member
Bez reklam
kupiony wczoraj na alie**** iMitO MX2 z RC11 za ok 75$ , no to teraz będę czekał pewnie około miesiąca ...
Z tego co tu czytam, mx2 w porównaniu z mx1 to tylko inna obudowa, ale zdaje się że mozna mówić ze jest to nieco lepszy model od MK808 czy MK809 ? Że niby lepiej działa WiFi ?
 

matek451

New member
Tak jak pisałem ten iMitO MX2 to odpowiednik mojego UG007, mają ten sam moduł WiFi i Bluetooth :iMito MX1/MX2 - Mediatek MT5931 (Bluetooth v2.1: Mediatek MT6622)
UG007 - Mediatek MT5931 (Bluetooth v2.1: Mediatek MT6622), oryginalny mk808 ma moduł WiFi :RK901 (BCM40181 - Broadcom 4329 Based Chipset), nie posiada Bluetooth. Dla mk808 jest większe wsparcie niezależnego oprogramowania. Jeśli chodzi o WiFi to na oryginalnych antenach zasięg jest słaby. Wyjściem są przeróbki lub zewnętrzna karta USB-LAN. U siebie problem rozwiązałem dodatkowym AP, który stoi obok UG007.
 

SDman

Banned
Posiadam UG007, klon Mk808II. Dane techniczne takie same, ma tylko 2XUSB(mini do zasilania i zwykłe). Podpięty do aktywnego HUBA 2,5A. U mnie współpracuje z AIR-MOUSE RC11. przez kartę dźwiekową podpięty do głośników 5.1 Logitecha. Odtwarza pliki po DLNA z NSA-210 , również z dysku 2,5 cala 1TB Toshiby. Obsługuje też XBMC. Współpracuje z większością kamer Logitecha i Creativa(Skype). Obsługuje Bluetooth. Super urządzenie na ANDROIDZIE 4.1 .Dostęp do aplikacji SklepPlay. Z zauważonych wad : dość słabe WiFI, problem sterowania niektórymi grami. Swój kupiłem na Aliexpress za 53$ z przesyłką(173 zł), do tego RC11 za 82 zł. Trochę czekałem-40 dni( Święta) ale wszystko OK. Ci co wystawiają na All... troche muszą zarobić.Ogólnie wykorzystuję go na TV bez SMART ale mam porównanie do LG47LM660, którego również posiadam. Lg ze swoim SMART daleko w tyle. Za 255 zł( dongle+ AirMouse) naprawdę warto. Co do estetyki wykonania UG007 nie mam zastrzeżeń.

Witam,
czy możesz odnieść się do jakości obrazu z Ipli, TVN Playera, Youtub HD, oczywiście jaka ona jest, no i na jakim TV to śmigasz :?:

pozdrawiam.
 

krzysiekpl5

New member
Czy moze mi ktos powiedziec jaki bedzie najlepszy gadzet aby ogladac telewizje weeb .tv w jakosc full hd.Czytajac na innych forach to ludzie maja wiele problem z mk 808 poniewaz one wymagaja instalowania odpowiednich softow a jak sadze osoby ktore nie maja pojecia tak samo jak ja to moga miec problem z odpowiednim dostrojeniem tych dongli aby wszystko chodzilo sprawnie.Mam prosbe czy moze ktos mi powiedzic jaki jest najlepszy sposob aby mozna bylo ogladac telewizje internetowa, oprocz komputera podlaczonego do telewizora?albo jesli juz to jaki jest najlepszy android obecnie na rynku lub inny gadzet?uprzejmie dziekuje tym ktorzy napisza
 

norad

New member
Jestem ciekawy jaka jest jakość dźwięku z flac. Czy ktoś może porównać z flac-iem odtwarzanym bezpośrednio z amplitunera/blu?
A jak z filmami z DTS HD z mkv - da rade?
 
Ostatnia edycja:

norad

New member
formaty wielokanałowe (np. DD, DTS i w niektórych przypadkach AC3) są dekodowane poprawnie, ale jednocześnie są przetwarzane do stereo i w takiej formie podawane na tzw. wyjście. Krótko mówiąc: "Gud baj krokodajl" jeśli chodzi o dźwięk przestrzenny na tzw. wyjściu.
 
Do góry