Teraz Android w każdym telewizorze !!! W Twoim telewizorze również .

krzysiekpl5

New member
Jestem zainteresowany kupnem jakiegos Androida ale wciaz nie wiem ktory jest najlepszy??w ktorym nie trzeba sie martwic aby zgrac odpowiedni soft tak aby dzialal dobrze na rozdzielczosci full hd.pozatym na jaki najlepiej chodzi wi fi??
 

norad

New member
Jestem zainteresowany kupnem jakiegos Androida ale wciaz nie wiem ktory jest najlepszy??w ktorym nie trzeba sie martwic aby zgrac odpowiedni soft tak aby dzialal dobrze na rozdzielczosci full hd.pozatym na jaki najlepiej chodzi wi fi??
mam podobny dylemat- ciekawy jest Neo X5 (lan, spdif, usbx3) (pod koniec marca ma się pojawić nowy soft z obsługą dźwięku 5.1 na spdif)- jedyny minus cena:x
 

krzysiekpl5

New member
Witajcie ostatnio widzialem 4 rdzeniowy mk810 i czy jak bym kupil 2 rdzeniowy imito mx 2 ,ponoc najlepszy z 2 rdzeniowych to przekladalo to by sie na jakosc obrazu full hd? zainteresowanych prosze pisac na krzysiekpl5@o2.pl przy tym moge podac ta strone z mk810.pozdro
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Ilość rdzeni nie przekłada się na jakość obrazu HD, prędzej od zastosowanego GPU, oprogramowania i optymalizacji pod dane SoC.
 

norad

New member
Jeśli kogoś interesuje- minix x5 udostępnił wczoraj wersje beta firmware z obsługą Dolby Digital 5.1 (hdmi 5.1, spdif passthrou)
 

jasssu

New member
Nie wiem czy to dobry pomysł, biorąc pod uwagę to,że Android na mojej komórce bardzo lubi się wieszać, a poza tym jestem niechętny wielkiej korporacji zbierającej mnóstwo danych o nas jaką jest Google.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy to dobry pomysł, biorąc pod uwagę to,że Android na mojej komórce bardzo lubi się wieszać, a poza tym jestem niechętny wielkiej korporacji zbierającej mnóstwo danych o nas jaką jest Google.

To ciekawe, ze się wiesza. Mi na szczescie nigdy nic sie takiego nie przytrafilo a androidzie w smartfonie. Nie wiem jak sprawuja się te dongle, ale za 300 zł nie można miec wszystkorobiacej rakiety.
Z tymi danymi to masz rację, ale zdziwiłbys się, ze i tak juz wiedzą o Tobie wszystko ;)
 
Do góry