Telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65XE90 - jeden z pierwszych oglądów tego modelu przedprodukcyjnego .

cps86

New member
Z problemem nr #1 sobie poradziłem. Wystarczy w ustawieniach tv wyłączyć pasek informacyjny. Co do nr#2 to wrzucę je gdzies dzisiaj. Pozdrawiam.
 

barburian

New member
Bez reklam

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Cokolwiek "drgnęła" cena za telewizor Ultra HD firmy Sony KD-75XE9005 .
W MM czy Saturn cena wynosi 16399.00 zł .
Za 65XE9005 - 10399.00 zł .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Ethen84

New member
W ME podobnie.

Jestem już prawie pewien, że kupię właśnie ten TV (65'), zaczęła mnie natomiast zastanawiać kwestia często wspominanej gwarancji sony na 5 lat. Czy ta gwarancja dostępna jest tylko przy zakupie przez scentre, czy w każdym sklepie? Jest negocjowana ze sklepem czy z sony?
 

accu

New member
Bez reklam
W ME podobnie.

Jestem już prawie pewien, że kupię właśnie ten TV (65'), zaczęła mnie natomiast zastanawiać kwestia często wspominanej gwarancji sony na 5 lat. Czy ta gwarancja dostępna jest tylko przy zakupie przez scentre, czy w każdym sklepie? Jest negocjowana ze sklepem czy z sony?

Witam uprzejmie,
W różnych sklepach internetowych jest dostępna płatna 5-letnia gwarancja np . w kskd.pl , Sol-pol. ,
czy MatrixMedia.pl . Czasem również jest promocja . Trzeba od czasu do czasu spojrzeć na ich stronę internetową .
Natomiast ta 5-letnia gwarancja za tzw . 1.00 zł jest dostępna w sklepach Sony Centre .
Nieraz bywa promocja .
Najczęściej jednak trzeba po prostu umieć ją sobie wynegocjować przy zakupie telewizora ze sprzedającym . W jednym sklepie Sony Centre da się wynegocjować tą gwarancję 5-letnią ,
w drugim nie . Trzeba próbować do skutku .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

pepka

Member
Bez reklam
W sieciówkach to bardziej ubezpieczenie niż gwarancja. Ni jak ma się to do pełnej, pięcioletniej gwarancji producenta. No chyba, że można przez MM, Saturna czy inne Euro, załapać się na ori gwarancję. Osobiście jednak nie słyszałem.
 

accu

New member
Bez reklam
Kurczę, to teraz dylemat: walczyć o te 5 lat w sony, czy kupić w sieciówce, ale parę stów taniej :)

Witam uprzejmie,

Jak możesz poczekać "chwilę" , to proszę zaczekaj . Cena "zejdzie" w dół bez dwóch zdań . Teraz to cena "nowości".
Czas "pracuje" dla Ciebie . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

111kris

New member
A znasz jakieś przypadki, gdzie udało się komuś wynegocjować taką 5-letnią gwarancję w sieciówce typu MM czy ME?
Ja dostałem za free w MM - dokładali w ramach promocji na nowe modele ale to było bardzo dawno... 8 lat temu. Wtedy chyba jeszcze Sony Center nie było 🙂. Teraz to już chyba tylko w SC😕

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sieciówkach to bardziej ubezpieczenie niż gwarancja. Ni jak ma się to do pełnej, pięcioletniej gwarancji producenta. No chyba, że można przez MM, Saturna czy inne Euro, załapać się na ori gwarancję. Osobiście jednak nie słyszałem.

Nie bardziej tylko to jest ubezpieczenie.. :) bez względu co mówią sprzedawcy..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W ME podobnie.

Jestem już prawie pewien, że kupię właśnie ten TV (65'), zaczęła mnie natomiast zastanawiać kwestia często wspominanej gwarancji sony na 5 lat. Czy ta gwarancja dostępna jest tylko przy zakupie przez scentre, czy w każdym sklepie? Jest negocjowana ze sklepem czy z sony?

Kiedyś było tak (nie wiem jak jest dzisiaj) że mogłeś kupić w MM a gwarancje wykupić w Sc .. ale najpierw warto iść do Sc i powiedzieć za ile jest w MM dany model i spytać się czy sprzedadzą również w takiej cenie i ile by chcieli za gwarancję 5 letnią jak kupisz u nich tv..
 

Ethen84

New member
Witam uprzejmie,

Jak możesz poczekać "chwilę" , to proszę zaczekaj . Cena "zejdzie" w dół bez dwóch zdań . Teraz to cena "nowości".
Czas "pracuje" dla Ciebie . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Rzecz w tym, że już tak czekam od listopada :) Najpierw miał być XD93, czekałem na spadek ceny do poziomu 10tys. Nie odczekałem się - i dobrze, bo XE90 bardziej do mnie przemawia. Jedyne co mi w nim nie pasuje, to słaby motionflow, ale chyba można z tym żyć.

Niemniej jednak chciałbym, aby poziom 10tys. pozostał aktualny - zatem poczekam :)

Kiedyś było tak (nie wiem jak jest dzisiaj) że mogłeś kupić w MM a gwarancje wykupić w Sc .. ale najpierw warto iść do Sc i powiedzieć za ile jest w MM dany model i spytać się czy sprzedadzą również w takiej cenie i ile by chcieli za gwarancję 5 letnią jak kupisz u nich tv..

I to jest dobry pomysł.

Ciekawe, kiedy będzie można liczyć na zakup 65XE90 w cenie 10K z gwarancją na 5 lat - kwestia miesiąca czy bardziej pół roku.
 
Ostatnia edycja:
Do góry