Telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65XE90 - jeden z pierwszych oglądów tego modelu przedprodukcyjnego .

111kris

New member
Poddaję się. Jestem stary i ślepy (prawie). Piszecie rebusami i zagadkami zamiast podlinkować temat. Nie rozumiem tego od zawsze. Chyba Kiki nie usunie wpisu dotyczącego innego forum? Przecież wklejane są tu linki z innych portali z testami. Ten portal jest zakazany?
Czyli krótko odwzorowanie ruchu (test ufo) w tym teście jest przekłamane? Jeśli tak, to rozumiem, że jest lepsze?

Edit:
Dzięki już znalazłem dzięki uprzejmości kolegów
 
Ostatnia edycja:

111kris

New member
No i wszystko jasne. Odwzorowanie ruchu jest na wyższym poziomie niż wskazywano (będzie sprostowanie), bo trochę niepokoiło szczególnie w stosunku do modeli FHD.
Kolejne potwierdzenie jakości tego tv.

Pytanie do barburiana - jak z dźwiękiem w xe90 (w xe93 jest podobno lepiej)? Da się używać tv bez wspomagania? Pytam, bo ja nie używam soundbara a nie mam w zwyczaju każdorazowo włączać z tv amplituner.
Na rtings słabo wyglądało jeśli chodzi o dźwięk.
 

barburian

New member
Bez reklam
Szału nie ma z dźwiękiem z głośników TV - prawdę mówiąc nawet się nie wsłuchiwałem i specjalnie nie sprawdzałem, z przyzwyczajenia puszczam przez
Amplituner dźwięk , bo z żadnego TV dźwięk mi nie odpowiadał.
 

111kris

New member
Szału nie ma z dźwiękiem z głośników TV - prawdę mówiąc nawet się nie wsłuchiwałem i specjalnie nie sprawdzałem, z przyzwyczajenia puszczam przez
Amplituner dźwięk , bo z żadnego TV dźwięk mi nie odpowiadał.
Dzięki za odpowiedź. Trochę mnie to martwi. Trzeba będzie porównać z xe93. Wolałbym jak dotychczas użytkować tv czyli ampli włączać do filmów, koncertów, etc.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

zxxxz

New member
Witam. Mam pytanie do posiadaczy Sony KD-55XE90. Czy gdy nie korzystam z Netflix-u, to ten guzik <NETFLIX> mogę przypisać do innej aplikacji, np. do Kodi?
 

111kris

New member
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Trochę "drgnęła" cena za telewizory Ultra HD firmy Sony XE9005 .
65XE9005 - 10K
55XE9005 - 6.5K
49XE9005-5.5K

65XE9305 - 13K

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Ethen84

New member
Jeśli ktoś jest zainteresowany tym TV, to w Saturnie i w scentre (po dodaniu do koszyka) aktualna cena to 8799 (cena do środy). Na taką cenę czekałem i TV już jest w drodze :)
 

accu

New member
Bez reklam
Jeśli ktoś jest zainteresowany tym TV, to w Saturnie i w scentre (po dodaniu do koszyka) aktualna cena to 8799 (cena do środy). Na taką cenę czekałem i TV już jest w drodze :)

Witam uprzejmie,

W sklepach MatrixMedia.pl i Media Expert cena również wynosi 8799 zł po dodaniu do koszyka za Sony KD-65XE9005 .

Inne telewizory w sklepie Media Expert np :
Sony OLED KD-55A1 cena 14249 zł
Panasonic OLED TX-55EZ950E cena 14249 zł
LG OLED 65B7V cena 14549 zł
Sony KD-65XE9305 cena 12349 zł
Sony KD-55XE9305 cena 8549 zł
Sony KD-55XE8505 cena 4839 zł
Sony KD-49XE9005 cena 5229 zł
Cena obowiązuje do 19 lipca 2017 r. do godz. 23:59 . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

nagdob

Member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W sklepach MatrixMedia.pl i Media Expert cena również wynosi 8799 zł po dodaniu do koszyka za Sony KD-65XE9005 .

Inne telewizory w sklepie Media Expert np :
Sony OLED KD-55A1 cena 14249 zł
Panasonic OLED TX-55EZ950E cena 14249 zł
Sony KD-55XE9305 cena 8549 zł
Sony KD-55XE8505 cena 4839 zł
Sony KD-49XE9005 cena 5229 zł
Cena obowiązuje do 19 lipca 2017 r. do godz. 23:59 . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

A czym właściwie się różni model Sony KD-65XE90... od KD-XE93... Bo ceną na pewno!
 

barburian

New member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Generalnie obydwa są fajne i bez względu kto kupi jaki to będą te osoby zadowolone.. kwestia tylko kto ile chce wydać kasy.. bo 3 tys dla wielu to duża różnica.. kiedyś było dodatkowo jeszcze 3d teraz nie ma, a cena jest porównywalna ..
 

Kris_6

Member
Mam dylemat w wyborze TV co będzie lepszym wyborem Sony 55 xe9005 czy Panasonic 58 EX780. Ceny są praktycznie takie same. Zależy mi głównie na jak najlepszej jakości obrazu. Multimedia to rzecz drugorzędna.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
W Twoim ; warunku ; raczej nikt nie pomoże :wink: Sam musisz naocznie porównać te TV , poustawiać parametry obrazu itp. Jednemu podobają się np. nasycone , wzmocnione kolory , drugiemu takie nastawy będą przeszkadzać w oglądaniu programów :roll: więc moim zdaniem wyboru pod względem jakości wyświetlanego obrazu nikt za Ciebie raczej nie dokona.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Mam dylemat w wyborze TV co będzie lepszym wyborem Sony 55 xe9005 czy Panasonic 58 EX780. Ceny są praktycznie takie same. Zależy mi głównie na jak najlepszej jakości obrazu. Multimedia to rzecz drugorzędna.


Pod względem parametrów lepszy jest Sony, ale najlepiej będzie jak Sam ocenisz pod względem obrazu
- co Ci bardziej odpowiada. Wg. wielu portali XE90 to najlepszy stosunek jakości do ceny.
 
Do góry