Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

111kris

New member
Dodając jeszcze nie wydaje mi się aby tegoroczny tv średniej klasy był lepszy od zeszłorocznego 7601, który to był zdaje się najlepszym produktem tej firmy w zeszłym roku. Jeśli cena będzie podobna, a nie sądzę bo powinna być sporo niższa na 7502, to brałbym raczej 7601 jeśli nie zapomną jak to miało miejsce w 8601 o aktualizacjach androida.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ To może być wreszcie pierwszy, porządny ekran Philipsa od lat.

Matryca VA, jasność, kolory, FALD. Żeby tylko czegoś nie spierniczyli, no i czekamy na wersję 75".
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Raczej na ekran 75 " w serii Philips PUS8602 linia 2017 bym nie liczył . Prawdopodobnie będą tylko ekrany w wielkości
przekątnej ekranu 65" i 55" . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ja tez nie liczę w tym roku na 75", ale może w kolejnym już tak. Moje 65" skurczyło się, jak go powiesiłem na ścianie i odpalam mecze w HD, filmy w 4K lub tym bardziej 3D.
 

accu

New member
Bez reklam
Ja tez nie liczę w tym roku na 75", ale może w kolejnym już tak. Moje 65" skurczyło się, jak go powiesiłem na ścianie i odpalam mecze w HD, filmy w 4K lub tym bardziej 3D.

Witam uprzejmie,

Na Twoim ekranie telewizora 65" Panasonic i tak fajnie się ogląda . ;)

Ja na razie myśląc o takiej wielkości ekranu , mogę sobie tylko głęboko westchnąć . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

WuMike

New member
Bez reklam
Jest super. Jak na ekran za 6700 zł nie mogło być lepiej, a po kalibracji ISF po prostu bajka, choć to oczywiście nie referencja, a tylko solidny ekran 4K / WCG i pewien wstęp do HDR. Tak czy owak, cali brakuje :)
 

Jinx1337

New member
O ile obraz TV ma cudowny (te piękne czernie), a i delikatny efekt w źródłach HDR też robi swoje, to support firmware'u jest po prostu koszmarny.

dalej nie ma wykorzystania natywnych bibliotek androida do takiego np. DTS PASSTHROUGH przez HDMI ARC/SPDIF.

Do tego karta lan jest tylko 100mbit zamiast 1gbit (!!!), streaming z NAS'a tylko przez 802.11ac do filmow o wiekszej bitracie i rozdzielczosci.

Wszyscy czekali z zapartym tchem na Androida 6.0 - mielismy nadzieje, ze naprawi bledy z dzwiekiem:
DTS dziala tylko i wylacznie poprzez natywny media player philipsa; przy instalacji takiego KODI, trzeba transkodowac dzwiek do AC3; a i tak ich MEDIATEK zawiesza sie jak odpalisz AC3 o bitracie rownej lub wiekszej niz 640kbps.

No ale coż, transkodowalem sobie do AC3 i tyle; wczoraj dostalem Androida 6.0 w aktualizacji z netu i co? I teraz obraz w kodi TNIE SIE jak dziki podczas transkodowania.

Super. Poczekam na kolejny bugfix pol roku, czy wywale 1000 na NVIDIA SHIELD z porzadnym androidem?

Jestem wsciekly, bo TV wcale nie byl super-tani. Ma sliczny obraz, Ambilight to cudo, ale support androida jest gorzej niz koszmarny.
 

Jinx1337

New member
KODI już nie masz...

Potrzebuje linka do firmware'u QM163E_U_0.1.15.108.
Nie moge go nigdzie znalesc - usuneli ze stron oficjalnych philipsa.

Chce zrobic downgrade poprzez ADB.

Moze ktos pomoc?
 

bluray

Banned
Filmy z PS4 po DLNA. Ciekawy temat. Masz na prywatnych serwerach jakieś treści.
Kogo to dziś Twój problem interesuje ?

I co TV PHILIPS 7601 VA 120 HZ ma z tym wspólnego ?
Słabo kumam ...

NETFLIX jest na cztery stanowiska za cenę !!!
Córcia podała mi kod i mam za friko NETFLIX PL ...
HD wersja za 30 zł kosztuje na jedno stanowisko to koszt 7,50 zł na ekran.
Mój TV PHILIPS po LTE działa wprost. NETFLIX HDR/4K czy 4K YouTube wszystko śmiga.
Napisz o co chodzi ...
 

FoX88

New member
Filmy z PS4 po DLNA. Ciekawy temat. Masz na prywatnych serwerach jakieś treści.
Kogo to dziś Twój problem interesuje ?

I co TV PHILIPS 7601 VA 120 HZ ma z tym wspólnego ?
Słabo kumam ...

NETFLIX jest na cztery stanowiska za cenę !!!
Córcia podała mi kod i mam za friko NETFLIX PL ...
HD wersja za 30 zł kosztuje na jedno stanowisko to koszt 7,50 zł na ekran.
Mój TV PHILIPS po LTE działa wprost. NETFLIX HDR/4K czy 4K YouTube wszystko śmiga.
Napisz o co chodzi ...

A którego Philipsa Ty w końcu masz? Bo z wpisów wynika, że i 6561 i 7101 i 7601.

Co do Netflixa, to należałoby sprostować, że tylko ten najwyższy pakiet UHD (Premium) jest na 4 stanowiska.

Najniższy (Basic) za 34 zł, a nie za 30 zł jest na jedno, a pośredni (Standard) za 43 zł jest na 2 stanowiska.

https://www.nflix.pl/netflix-polska-pokazuje-cennik-swoje-uslugi-polskich-zlotych/
 
Do góry