Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne w specjalnej cenie dla niebieskich.
Modele o podobnych parametrach nowe są prawie dwa razy droższe.
 

jodlasty1

New member
Panowie, zdecydowałem się kupić ten TV.
Kolega kiki przywiezie mi go do domu w środę.
Czyli powoli mogę swojego Philipsa 6007 wystawiać na allegro :)
 

jodlasty1

New member
Telewizor kupiony.
Mam go od środy, więc na pewno będę pisał pod wpływem emocji ;)

Dziękuję kikiemu za fachową obsługę, a przede wszystkim Markowi ze sklepu, który mi skalibrował TV, wszystko zainstalował i miał dla mnie czas, żeby ze mną pogadać o wszystkim na temat tego modelu i nie tylko.
Pozdrawiam też Jacka, który do mnie przyjechał i pomógł mi zawiesić telewizor na ścianie. Jestem pod wrażeniem obsługi klienta w tym sklepie.

A wracając do telewizora.

Boże jaki on wielki, na ścianie prezentuje się niesamowicie, wielka czarna tafla szkła i aluminiowa ramka wokoło, a nie jak u innych producentów plastik udający aluminium.
Długo szukałem telewizora, czytałem testy, śledziłem ceny w sklepach.
Ostatecznie zastanawiałem się pomiędzy SONY 9005, a właśnie tym modelem. Tylko, że za tą kasę SONY były 55".
Jako kilkuletni posiadacz Philipsa 6007 wiedziałem, że ambi będzie robił robotę, ale tutaj jest jeszcze lepiej. Trójstronny ambi i ogromny ekran tak mi rozświetlają pokój, że nie muszę zapalać światła hehe.
Czerń jest rewelacyjna, potwierdzam co pisali na drugim forum i co mówił mi kiki. Czerń jest naprawdę dobra, a ja mam na tym punkcie fioła. Gdyby tak nie było zwrócił bym ten telewizor do sklepu i kupiłbym coś innego.
Jakość obrazu z blu ray jest niesamowita, to trzeba zobaczyć na własne oczy najlepiej w swoim pokoju, z dobrze ustawionym obrazem, a nie w sklepie.
Podświetlenie matrycy jest równomierne, nie wiem czy mi się tak po prostu trafiło, czy te modele tak mają.
Android 6,0 działa ok, bawiłem się tylko przez dwa dni, to trochę mało żeby mówić o 100% stabilności, ale na tą chwilę nic mi się nie przycięło.
Filmy w FHD z YT działają płynnie, nic się nie tnie.
Do Philipsa mam podłączony moduł Ci Polsatu i PS4 Pro.
Obsługa telewizji w porównaniu z poprzednim telewizorem 6007 to przepaść,
pograłem sobie trochę na PS4 i wszystko śmiga ok.
Na tą chwilę małym minusem jest pilot. Ma on taki mały "gładzik" który jest strasznie wrażliwy na dotyk i nie potrafię go obsługiwać, lata mi po menu jak oszalały :) pewnie to kwestia wprawy, ale na tą chwilę mnie to wkurza.

Jutro przychodzi do mnie kumpel, który jest posiadaczem SAMSUNGA KS8000, zobaczymy co powie na poziom czerni i jakość obrazu.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Dzięki serdeczne musiałem ją przeoczyć :) no ale właśnie zaczynam instalację :)

Witam uprzejmie,
Powodzenia w instalowaniu nowej wersji oprogramowania .

Jak już zaktualizujesz oprogramowanie i dokonasz pierwszego oglądu co ta nowa wersja przynosi dobrego , to jak znajdziesz trochę wolnego czasu , proszę napisz swoje spostrzeżenia . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jodlasty1

New member
To kwestia tylko przyzwyczajenia...


To prawda.
Wyłączyłem touchpad i jest ok.
Wykonanie pilota jest naprawdę premium.
Oglądanie wieczornych seansów filmowych to wielka przyjemność.
A ambilight potęguje tylko te doznania.
Jak na razie jestem bardzo zadowolony.


Wczoraj miałem pierwszy restart telewizora, podczas grania na PS4 na trybie HDR, zgasł nagle obraz i tv zaczął się od nowa uruchamiać.
 
Do góry