Telewizor LG 50PH670S

pierwszyy

Member
Może spróbuj uruchomić ISM (w opcjach) "kolorowe wymycie" proponuję tak na pół godziny/godzinę. Możliwe, że to tylko powidok i da się tego pozbyć.
 

bob1969

Member
Bez reklam
Jeżeli masz możliwość, to oczywiście wymieniaj na nówkę. Sprzętów z wystawki trzeba się wystrzegać, chyba że oddają za pół ceny:) Przy okazji: podziel się uwagami z użytkowania tej plazmy.
 

ynsiwy

Member
Dostałem już nowy telewizor, bez wady wymienionej wcześniej.
Na szybko mogę powiedzieć, że obraz jest rewelacyjny zwłaszcza, jeśli źródło jest w super jakości.
Na NTC wypada całkiem nieźle w porównaniu do starego LCD, wiadomo jeśli tvp 1/2 HD puszczają coś w dobrej jakości od razu jest to zauważalne.
Funkcje smart działają poprawnie, ale póki co muszę się bardziej zagłębić.
 

kozubek1

New member
Jestem również posiadaczem tego modelu tv i mam problem z pilotem raz działa raz nie.Pomimo wymiany na nowy egzemplarz niewiele się zmieniło nieraz działa kilka dni bez problemu a przy kolejnym włączeniu zero reakcji,muszę wtedy kilka razy włączyć i wyłączyć tv i pilot zaczyna działać.Czy ktoś z posiadaczy tego tv ma podobne problemy z pilotem Magic.
 

Doherty

New member
.Czy ktoś z posiadaczy tego tv ma podobne problemy z pilotem Magic.

U mnie takich "cudów" z pilotem nie ma ;] czasami sie przycina na kilka sekund przy smarcie ale kilka sekund i znow smiga az milo ;]

Ja natomiast powtorze swoje pytanie. Czy podczas ogladania filmow na kinomaniak czy innych stronach tego typu wylacza wam sie przegladarka ? u mnie tak sie dzieje po ok 30minutach ogladania
 

kozubek1

New member
Tv został wysłany do serwisu po tygodniu wrócił i jak na razie wszystko z pilotem jest ok,wymieniono jakiś moduł.Mam jeszcze pytanie o okulary 3d czy oryginalne LG AG-S350 różnią się od zamienników od Samsunga 4100 tylko ceną i wyglądem czy warto inwestować w oryginalne.
 

gregoorek89

New member
W@itam
\Ktoś coś więcej powie na temat tego telewizora ??
jakieś Plusy i minusy, bo mam okazje kupic go w sklepie wraz z rabatem za 2.5 K xD Jak to z tymi okularami do 3D ?? no i co jest w zestawie wraz z TV ?? bo jeszcze nie byłem ogladac tego TV w sklepie u znajomego :)
Myśle właśnie nad zmiana z Sharpa 40" na tego LG 50"
 

kozubek1

New member
W zestawie razem z tv nie ma okularów .Oryginalne kosztują ok 160 zł ,zamienniki od Samsunga model 4100 ok 70 zł.Kupiłem go ze względu na to że jest to plazma ma 50 cali ,nie jest drogi,ma 3D ,Smart tv i pilot Magic którym bardzo fajnie obsługuje się internet,można wydawać polecenia głosem.Na stronie producenta można sprawdzić co jest w tv.
 

pgb1979

New member
Witam, a ja kupiłem ten telewizor m.in. dzięki opiniom z tego tematu. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt że zacinają kanały na weeb.tv. Zaktualizowałem oprogramowanie telewizora ale niestety nic to nie dało. A własnie ogladanie weeb tv było dla mnie priorytetem przy wyborze tego tv. Ma ktoś rozwiazanie tego problemu może? Pzdr
 

bob1969

Member
Bez reklam
Weebtv chodzi w przeglądarce więc może być różnie z działaniem tego co tam udostępniają. Na dodatek strona jak wiele jej podobnych jest niezbyt legalna i w każdej chwili może zniknąć ...
 

pgb1979

New member
Tak, tylko ktoś wcześniej pisał że weeb tv chodzi dobrze. A to czy zniknie czy nie to już bez znaczenia bo pojawi się cos nowego wówczas. Na razie zależalo mi na tym.
 

nixon7

New member
Witam! Zakupiłem LG 50PH670S i ma problem z połączeniem z siecią bezprzewodową. Mam internet w vectrze i router cisco epc3925 z wifi. Po kablu internet działa ale nie chce się połączyć z siecią bezprzewodowo, mimo iż wykrywa sieć i wpisuję prawidłowe hasło. Co ciekawe z niezabezpieczoną siecią z bloku telewizor połączył się bez problemu. Pozdrawiam!
 

nixon7

New member
Mogę wejść do routera ale on i tak ściąga ustawienia z vectry. Poza tym telefony łączą się z siecią bezprzewodową i tablet siostrzenicy też. Do sieci mogę podłączać dowolną liczbę urządzeń. Chyba w poniedziałek zadzwonię do vectry.
 
Do góry