Telewizor LG 50PH670S

Doherty

New member
Chcialem zapytac, uzywacie okularow 3D od LG czy jakis zamiennik? Drugie pytanie to czy was takze bola tak oczy? bo mnie juz po ok 15 minutach tak bola ze nie da sie ogladac? Ja posiadam zamienniki od Samsunga i pytanie czy to moze byc tego winą?
 

geepsy

New member
Masz 50 czy 60 bo lg twierdzi że 60 jest nie na polski rynek tylko 50 była w dystrybucji i mam szukać skąd jest moja.Możesz sprawdzić wersję oprogramowania i jak załączysz sprawdzenie aktualizacji z jakiego kanału próbuje pobrać. Jaki masz soft w nboxie bo ja mam enigme może dlatego wszystko działa normalnie.

Mam 50 cali wersja oprogramowania 04.00.07. Aktualizacja sprawdzę jak uporam się z siecią...
 

Doherty

New member
Co do oprogramowania w 50-tce ja mam 04.00.10. Co do zabezpieczenia to mam na szaro "normalny" czyli bez mozliwosci zmiany. Pozdrawiam
 

hellhammer

New member
Co do oprogramowania w 50-tce ja mam 04.00.10. Co do zabezpieczenia to mam na szaro "normalny" czyli bez mozliwosci zmiany. Pozdrawiam
Przeciez to nromalne co opisales z tym ism. Raz ze lg wprowada pewne ograniczenia dla pewnych modeli w danej cenie, np w najtanszych ism w trybie z usb nie dziala. Dwa, ze jak sobie wyobrazasz wtedy 3 jak bedzie np orbiter?
Zmiana softu na nowy nic nie da, bo bedziesz dalej tak mial. na gware nie masz co wysylac bo tv sprawny jak najbardziej.
 

Janunio63

New member
60PH670s-ZD

Czy ktoś używa w tym tv, ewentualnie w 50PH670 modułu Cam CI do TNK , SmartTv, albo NC+?
Jak u Was to chodzi? Bo u mnie nie działa moduł z karta smartTV. Dzięki
 

bogie

New member
Kupiłem ten tv w wersji 60 cali, niestety u mnie też nie działa ok w pilocie nbox - a mam taki model jak kolega wyżej - czarny recorder z enigmą. Wygląda na to, że sprawa dotyczy różnic w oprogramowaniu modelu 50 i 60 cali.

Edit: Możecie zmieniać język ścieżki dźwiękowej w plikach MKV? Ja nie mogę, nie wiadomo czemu.
 
Ostatnia edycja:

hellhammer

New member
Kupiłem ten tv w wersji 60 cali, niestety u mnie też nie działa ok w pilocie nbox - a mam taki model jak kolega wyżej - czarny recorder z enigmą. Wygląda na to, że sprawa dotyczy różnic w oprogramowaniu modelu 50 i 60 cali.

Edit: Możecie zmieniać język ścieżki dźwiękowej w plikach MKV? Ja nie mogę, nie wiadomo czemu.

To co Ci sie popsulo, bo mozna przestawiac sciezki w mkv, chyba ze takowej drugiej nie posiada, lub np Twoj TV nie obsluguje dts, to wlaczy albo ta z ac3 lub nie bedzie dzwieku.
 

usergolo

New member
Witam, zakupiłem 50ph670s po podłączeniu nie zrobił na mnie dużego wrażenia, szukając ustawień zastosowałem z leda 660s i jest dużo lepiej, obraz na na kanałach hd z cyfry jest przywoity, zwiększyłem delikatnie jasność. Czy ktoś ma sprawdzone ustawienia dla tego modelu ?

tu są ustawienia jakie mam teraz:

TRYB OBRAZU - Ekspert1:
1)
Podświetlenie: 80
Kontrast: 82
Jasność: 60
Ostrość poz.: 35
Ostrość pion.: 35
Kolor: 58
Odcień: G2

2a) KONTROLA ZAAWANSOWANA:
Kontrast dynamiczny: NISKI-ważne
Super rozdzielczość: włączone
Gama kolorów: standardowe
Popr. krawędzi: wysoka
Filtr koloru: wyłączone
Gamma: 2.2

2b) BALANS BIELI
Temp. barw: zimna lub średnia
Metoda: 2 punkty
Wzór: zewnętrzny
Punkty: wysoki
Czerwony: 0
Zielony: 0
Niebieski: 0

2c) SYSTEM ZARZĄDZANIA KOLORAMI
Kolor: czerwony
Nasycenie: 5
Odcień: 3
Oświetlenie: 2
kolor zielony
nasycenie 3
odcień 6
oswietlenie 0
kolor Niebieski
nasycenie -8
odcień -4
oswietlenie 1
kolor Żółty
nasycenie -5
odcien -1
oswietlenie 0
Kolor niebiesko-zielony
nasycenie 3
odcien 5
oswietlenie 1
Kolor purpurowy
nasycenie -2
odcien 0
oswietlenie 0


3) OPCJE OBRAZU:
Redukcja szumu: niska
Redukcja szumów MPEG: niska
Poziom czerni: niski
Realne kino: wyłączone
Lok.przyciemn.LED: wyłączone lub srednia
TruMotion: uzytkownik 5
Proporcje obrazu ; 1;1 piksel
Ustawienia 3D
ustawimy po włączeniu 3D
Tryb obrazu; standardowy użytkownika
ustaw.uruchom w 3D - wyłączone
Tryb 3D - ręczny
Głębia 3D 20
punkt oglądania 3D -7
korekta obrazu 3D lewo/prawo
podświetlenie 83
kontrast 82
jasnośc 62
ostrośc 35
kolor 60
odcień R2
temp.barw C2
kotrast dynamiczny niski
kolor dynamiczny niski
CLEAR WHITE WYSOKA BARDZO WAZNE
Gama srednia
 

UczciwyCygan

New member
Witam.

Jaka jest różnica między tym LG 50PH670S, a LG 50PH660S oprócz ceny, cyferek w nazwie i tego, że w tym drugim jest zwykły pilot, a nie magic ?

LG 50PH660S można nabyć za ok. 2350zł.
 

paw2x

New member
Witam.

Jaka jest różnica między tym LG 50PH670S, a LG 50PH660S oprócz ceny, cyferek w nazwie i tego, że w tym drugim jest zwykły pilot, a nie magic ?

LG 50PH660S można nabyć za ok. 2350zł.

Witam jako nowy na forum :)
Mam to samo pytanie, co kolega wyżej, z tym, że już mam na ścianie 50PH660S :bober:
Na polskiej stronie LG brak tego modelu, udaje się go znaleźć na stronie czeskiej...:?:
Jestem dosyć mocno zainteresowany zakupem pilota Magic. Widzę na Allegro, że sprzedawany jest w dwóch wersjach: sam pilot, lub pilot z odbiornikiem RF. Ktoś może mi powiedzieć, czy potrzebuję komplet, czy wystarczy sam pilot. Może TV ma wbudowany odbiornik?
Oczywiście wszystko rozbija się o cenę ;)
 

UczciwyCygan

New member

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie trochę oślepłem. Napisane jak byk, że LG 50PH660S posiada Wifi Ready.

Zatem na dzień dzisiejszy, różnica w cenie między LG 50PH660S a LG 50PH670S to ok 350zł.

Za taką kasę można nabyć router, podpiąć kablem i jeszcze na dwie pary okularów 3D starczy. Pilot Magic średnio mnie interesuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry