TCL seria 50 /55/ 65EP680 problemy, wymiana doświadczeń.

firefl

Active member
Bez reklam
Pilot tv nie jest pilotem uniwersalnym i nie pozwala się na sterowanie bezpośrednie innymi urządzeniami.
Działa szczątkowa współpraca przed CEC. To możesz sam sprawdzić. CEC w implementacji TCL nazywa się T-Link

Piloty uniwersalne czasem sobie radzą. Logitech ma dobre piloty ale te dobre są drogie
 
Czy jest możliwość ustawienia domyślnego wyboru źródła przy właczeniu tv? Czyli włączam tv i automatycznie uruchamia się na HDMI2.
 

Yahoou77

Member
Powinna być taka opcja w trybie hotelowym "hotel mode". Wejdź do menu serwisowrgo i znajdź taką opcję i ustaw odpowiednie źródło na start.


Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

MarekBor

New member
Witam wszystkich. Stałem się wczoraj nieszczęśliwym posiadaczem tego telewizora. Wszystko pięknie ladnie. Tv zawisł na ścianie. Wlaczylem go zalogowałem i po kilku minutach obraz zgasł. Zostały tylko czarne kontury na ekranie. Dźwięk jest normalnie. Wydaje mi się że nie ma podświetlenia. Dziś rano włączyłem ponownie i znów było wszystko ok. Pomyślałem że program chwilę na konsoli. Zaczęło się fajnie. Przełączyło mi rozdzielczość i raptownie znów ciemny ekran i tylko czarne kontury. Nigdy czegoś takiego nie widziałem.
 

Attachments

  • 20200320_064052.jpg
    20200320_064052.jpg
    432,2 KB · Wyś: 64
  • 20200320_063955.jpg
    20200320_063955.jpg
    235,9 KB · Wyś: 54
Ostatnia edycja:

MarekBor

New member
Postanowiłem jeszcze raz włączyć telewizor. Odziwo teraz działa. Zaraz sprawdzę jak wygląda sprawa jak podłącze konsolę.
 

firefl

Active member
Bez reklam
zdalnie nie da się pomóc. Jak ruszy i będzie działać to spoko. Jeśli problem będzie się powtarzać - tylko serwis.
 

MarekBor

New member
Niestety. Włączyłem konsole. Odpaliłem gre. Przełączyło na HDR i podświetlenie przestało działać. Zgłosiłem już reklamacje. Niech zabierają ten szmelc.
 

Rene000

New member
Dziwne,po sparowaniu słuchawek bezprzewodowych z tv ep680 na UPC wszystko działa prawidło,gdy przełączę na Netflix wyskakuje błąd 101(tak robiłem zalecenia dotyczące błędu 101).Gdy rozłączę słuchawki Netflix znowu działa prawidłowo - mam najnowszą aktualizacje 258.
Poproszę o poradę na w/w temat
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
A ja z innej beczki. Dostęp do ustawienia wygaszacza ekranu (tzw sleep) w ep680 jest dość skomplikowany dla mojej żonki. Okazuje się, że z niego korzystała w poprzednim tv. No i moje pytanie, czy możecie polecić jakąś apke lub launcher z timerem, żeby jej to ułatwić?
 

glibo

New member
wie ktoś jak zmienić głośność soudnbara podłączonego do tcl 50ep680? w soudbarze mam ustawianą głośność na 1% i jest zdecydowanie za głośno.podłączone pod ARC, soundbar samsung h450
 

coobah

Member
Bez reklam
wie ktoś jak zmienić głośność soudnbara podłączonego do tcl 50ep680? w soudbarze mam ustawianą głośność na 1% i jest zdecydowanie za głośno.podłączone pod ARC, soundbar samsung h450
Napisz pw do kikiego, dostaniesz kontakt [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry