TCL seria 50 /55/ 65EP680 problemy, wymiana doświadczeń.

kwas79

New member
Hej,
Mam drobny problem z moim 50EP680, nie mogę przesłać obrazu z mojego telefonu (Xperia XZ1 Compact) na telewizor. Wybieram zdjęcie, klikam ikonę przesyłania, wybieram swój TV, niby łączy ale na TV nic się nie pojawia. Jakieś sugestie?
 

tranzystor82

New member
Witam a na moim TCL pojawiły się od jakiegoś czasu na razie takie dwa przebarwienia na matrycy jak myślicie jest szansa żeby uznali to cos na gwarancji, mi się wydaje ze wypalają się piksele na matrycy a wy co o tym sadzicie ?
Mi to bardziej wygląda na problem nie z LCD lecz warstwa rozpraszająca podświetlenie może wilgoć dostała się do urządzenia .... ?

Wysłane z mojego Pixel 4 przy użyciu Tapatalka
 

tranzystor82

New member
Zainstaluj sobie AirScreen bo ten wbudowany Chromecast nie zawsze działa jak należy w dodatku ta aplikacja wspiera też Apple także znacznie lepiej działa

Pamiętaj by zaznaczyć sprzętowe wsparcie oraz ustawić rozdzielczość w przypadku Apple


Wysłane z mojego Pixel 4 przy użyciu Tapatalka
 

Gregor1985

New member
Mi to bardziej wygląda na problem nie z LCD lecz warstwa rozpraszająca podświetlenie może wilgoć dostała się do urządzenia .... ?

Wysłane z mojego Pixel 4 przy użyciu Tapatalka

No właśnie nie wiem już sam :niewiem:, reklamacja zgłoszona ale obsługa gwarancyjna to jakaś porażka dostałem info na maila: Technik skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na spotkanie w celu naprawy telewizora i cisza masakra:???:
 

tranzystor82

New member
Wszystko rozumiem. Ale chociaż jakiś kontakt co dalej z tematem... No całe szczęście że TV działa bo jak by tak jeszcze nie działał to byłby już duży problem


Tak wszędzie teraz jest zgłaszasz do Lenovo to masz tak samo numer zgłoszenia i brak kontaktu technika najpewniej realizuje to podwykonawca zewnętrzny .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Gregor1985

New member
Witam a na moim TCL pojawiły się od jakiegoś czasu na razie takie dwa przebarwienia na matrycy jak myślicie jest szansa żeby uznali to cos na gwarancji, mi się wydaje ze wypalają się piksele na matrycy a wy co o tym sadzicie ?

Dostałem dzisiaj odmowną odpowiedź naprawy telewizora serwis stwierdził, że wewnątrz urządzenia znajdują się insekty, jak to ujęli usterka jest wynikiem niewłaściwego użytkowania urządzenia, po prostu brak słów, paranoja :confused: :-| :? :cry:
 

firefl

Active member
Bez reklam
a jaka marka akceptuje takie uszkodzenia jako gwarancyjne?

Pytam bo moja doświadczenie sugeruje, że skoro przyczyna nie wynika z materiału/montażu itp to niestety NIGDY nie podlega gwarancji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz gregor1985 - jeszcze raz na PW i wyślij mi ich orzeczenie.
Jeszcze raz wyślemy interwencję do centrali.



.
 

Gregor1985

New member
a jakby gryzonie zżarły coś innego w tv to też być oczekiwał naprawy gwarancyjnej?

Tylko, że w otrzymanej odmowie jest tylko zapis o insektach wewnątrz urządzenia zero zdjęć pokazujących gdzie te insekty się znajdują, jak już rozebrali telewizor to powinni według mnie udokumentować przynajmniej na zdjęciach to co znajdowało się w środku a tu nic dla mnie to bardzo dziwne tym bardziej, że czytając opinie o tym serwisie to co piąta opinia serwisowa jest odmowna a powód jaki ? insekty wewnątrz urządzenia więc wszystko jasne jak dla mnie :x
 
Do góry