TCL seria 50 /55/ 65EP680 problemy, wymiana doświadczeń.

matek93110

New member
Tak telewizor nowy, około tygodnia go mam. Na jednolitym obrazie kolorze mam taki efekt przyciemnionych rogów. Obojetnie jaki kolor wyświetlam.
 

Attachments

  • 20200920_134947.jpg
    20200920_134947.jpg
    387,2 KB · Wyś: 34
  • 20200920_135020.jpg
    20200920_135020.jpg
    421,2 KB · Wyś: 29
  • 20200920_135033.jpg
    20200920_135033.jpg
    387,5 KB · Wyś: 27
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli widać to mocno na obrazach to zgłoś do serwisu niech się wypowiedzą. Jeśli uznają to pewnie wymienią Ci telewizor na nowy.
 

Tinkas

New member
Przecież wszędzie piszą o tym nierównym podświetleniu w rogach. Taki urok tego sprzętu. Na jednolitych tłach to widać, ale na filmach rzadko zdarzają się jednolite tła.
 

maxled

New member
Czy ma ktoś rozwiązanie jak odczytac napisy do filmów po DLNA ? nie moge się z tym uporać. Sieć działa elegancko, katalogi pliki widzi. Jednak napisów za CHINY nie czyta. Próbowałem PLEX, WMP, i inne..
 

Yahoou77

Member
Jeśli napisy masz w tym samym katalogu i o tej samej nazwie co plik video lub są wtopione w kontener MKV to spróbuj "VLC media player".

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

maxled

New member
Tak własnie zrobiłem ale za pomocą player Nova Player + wbudowane OpenSub. Działa :) ale nie wszystkie napisy tam są. Wiec nadal szukam rozwiązania że można wybrać napisy. KODI na to pozwala ale nie wyświetla, wyświetla mi jakięs angielskie (nie wiedzieć skąd)
 

maxled

New member
Kodi + wtyczka opensubtilites działa perfect. Po dlna tez mi napisy nie wchodzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Spróbuj zainstalować na kompie PS3 media server + KODI, nie wiem czemu ale poprzez ten serwer DLNA KODI widzi napisy srt tylko, ale nie wyświetla mi ich tylko angielskie...nie wiedzieć skad
 

maxled

New member
Wszystko ogarnięte, zwykły WMP + KODI + wtyczki napiprojekt, opensub, dobrze ustawione działa wsio włącznie z czytaniem napisów po DLNA
 

MarekBor

New member
Witam. Ostatnio zauważyłem. Że jak zmieniam na HDMI z YouTube to telewizor mi się zawiesza. Robi się czarny ekranu nic się nie da zrobić. Może to wina oprogramowania. Tv to 65ep680. Ma ktoś może najnowszy soft?
 

theSpid3r

New member
Czy do 1700zł w rozmiarze 50" idzie kupić coś lepszego niż ten 680 czy raczej nie ma co szukać i go brać? (Sharp 50BL2EA, Panasonic TX-50HX580E, albo coś od LG?)
 

MarekBor

New member
Bardzo przepraszam szanownego Pana, za moje ubogie słownictwo. Obiecuję że dołożę wszelkich starań, żeby ta wpadka się więcej nie powtórzyła. Proszę o wybaczenie. I polecam wziąć coś na zluzowanie. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Miłego wieczoru.
 

MarekBor

New member
Ma Pan rację. Źle sformułowałem pytanie. Po prostu mam problem z telewizorem i pomyślałem że, to wina oprogramowania jest. Tyle chciałem a może aż tyle ;)
 
Do góry