TCL przedstawia w krótce jeszcze tańszy 98-calowy telewizor LCD 4K.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

TCL przedstawia w krótce jeszcze tańszy 98-calowy telewizor LCD 4K​

1690740691016.png



TCL jest liderem w tworzeniu przystępnych cenowo ultra dużych telewizorów, a teraz firma zaprezentowała jeszcze tańszy 98-calowy model LCD P745 4K dla Europy.

W ubiegłym roku firma TCL wprowadziła na rynek 98-calowy model C735, który po raz pierwszy sprawił, że 98-calowy telewizor był dostępny w Europie. Firma wprowadziła podobny 98-calowy model w Ameryce Północnej z R754.
Niedawno Samsung wprowadził 98-calowy telewizor LCD 4K zbudowany na tym samym panelu z TCL CSoT, a jeszcze w tym roku Sony wypuści jego wersję.

https://go.ezodn.com/ads/charity/pr...tps://theanimalpad.org/donation/&ffid=1&co=US

98-calowy TCL P745​

TCL wzmocni swoją pozycję lidera w tym segmencie, wprowadzając wkrótce tańszy 98-calowy P745 (98P745). Brakuje możliwości lokalnego przyciemniania istniejącego 98-calowego C735, ale nadal oferuje rozdzielczość 4K i Google TV z dostępem do lokalnych i międzynarodowych aplikacji oraz wbudowanego Chromecasta.

W przeciwieństwie do mniejszych rozmiarów P745, wersja 98-calowa jest wyposażona w panele LCD 100/120 HZ i porty HDMI 2.1. TCL twierdzi, że obsługuje wejście VRR 144 Hz, ale nie jest jasne, czy istnieją jakieś ograniczenia przepustowości – szukamy potwierdzenia.
Istniejący 98-calowy TCL C735 będzie na razie dostępny w Europie.

TCL P745
TCL98P745. Zdjęcie: Firma

98-calowy P745 obsługuje HDR w oprogramowaniu (HDR10, HDR10 +, Dolby Vision), ale nie spodziewalibyśmy się, że zapewni jakość obrazu HDR ze względu na brak lokalnego przyciemniania LED. Obsługuje również dekodowanie i przekazywanie dźwięku Dolby Atmos.
TCL 98P745 będzie dostępny w Europie na przełomie sierpnia i września w cenie 2800 euro.

Firma TCL niedawno ogłosiła również nowy wysokiej klasy 98-calowy telewizor LCD miniLED z serii 9 (98C955) w Japonii, ale jak dotąd nie ma słowa o wersji europejskiej. TCL zwykle ogłasza nowe telewizory na drugą połowę roku na targach IFA w Berlinie na początku września.
Przedstawimy dla Was bezpośrednią relację.
Flatpanelshd
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena oficjalna telewizora 98" P745 to 10.999 zł
Dla członków forum oferta specjalna za pełnym pakietem dodatkowo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na żywo nie. W sklepach jest 98", ale seria C.
Tutaj pisałem:

 

t0mekk

Member
Na żywo nie. W sklepach jest 98", ale seria C.
Tutaj pisałem:

Mam w 100% to samo podejście. Napalony jestem strasznie. Zastanawiam się, czy obraz będzie porównywalny z moim obecnym Sony xg8596.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No dobrze, ale to jest 98" P745, a nie P735.
Czym one się różnią?
TCL strasznie gmatwa z tym nazewnictwem.

Tomek, daj znać jak się zdecydujesz.
Mnie trzyma głównie problem logistyczny, bo do 98" nie trzeba mnie namawiać, szczególnie za takie pieniądze.
 

t0mekk

Member
No dobrze, ale to jest 98" P745, a nie P735.
Czym one się różnią?
TCL strasznie gmatwa z tym nazewnictwem.

Tomek, daj znać jak się zdecydujesz.
Mnie trzyma głównie problem logistyczny, bo do 98" nie trzeba mnie namawiać, szczególnie za takie pieniądze.
Ja w sumie już jestem zdecydowany :)
 
Do góry