TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

gorbi13

Member
Tej wersji tak nie zainstalujesz. Ten plik trzeba wrzucic na pendrive'a, włozyc do USB, wyłączyc tv z gniazdka, trzymajac wcisniety przycisk on/off na tv wlozyc wtyczke do gniazdka, puscic przycisk po pojawieniu sie komunikatu o tym ze sie aktualizuje, czekac az sie zaktualizuje, wykasuje wszystkie dane i uruchomi.
 

firefl

Active member
Bez reklam
mam pytanie
czy wersję v544 można instalować z poziomu menu telewizora ?
poprzednią wersję (v543) instalowałem właśnie w ten sposób
Jeśli masz we właściwej formie to tak. Czarodziejska kula niezbyt działa, ale zgaduje, że masz plik Update.plg. jeśli tak to ten tylko przy restarcie tv

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam, w moim X2 jest wersja V526, chciałbym się dowiedzieć jakie zmiany są po instalacji wersji V544 i czy trzeba instalować v524.

nie rozumiem po chcesz instalować v524 - nie trzeba instalować, żadenej chyba wersji nie trzeba intstalować.
Co do zmian - producent informuje tylko o numerze wersji - zmienił się numerek. Pozostałe dane są tajne a informacje pojawiające się na forum są odczuciami i trudne do zweryfikowania.
Zadaj lepiej pytanie opisujące co Cię boli w obecnym to może ktoś będzie wiedział czy poprawione.
 

Darecki_W

New member
Zainstalowałem sobie Operę i mam mały problem
otóż nie mogę zmienić trybu wyświetlania na tryb nocny
wyrzuca mi komunikat żeby nadać odpowiednie uprawnienia
ale takich uprawnień nigdzie nie mogę znaleźć
 

tom500

Member
Zainstalowałem sobie Operę i mam mały problem
otóż nie mogę zmienić trybu wyświetlania na tryb nocny
wyrzuca mi komunikat żeby nadać odpowiednie uprawnienia
ale takich uprawnień nigdzie nie mogę znaleźć




Nie używam Opery, więc nie sprawdzę. Sprawdź menu (domek), aplikacje. W aplikacjach znajdź operę, wejdż i na dole powinna być opcja uprawnienia Tam znajdziesz upawnienia opery. Część można zmieniać.
 

jbukowskipl

New member
Bardzo obszerny wątek na temat tego telewizora i kwestii różnych niedociągnięć oprogramowania. Pytanie do użytkowników - czy kupili byście jeszcze raz ten produkt dzisiaj? Chodzi mi o kwestię normalnego używania, bez konieczności wchodzenia w ustawienia i zmieniania parametrów obrazu przy każdym uruchomieniu. Działającemu HBO Go od ręki itd. Będę wdzięczny za opinię ponieważ bardzo mocno zastanawiam się nad tym telewizorem.
 

tom500

Member
Bardzo obszerny wątek na temat tego telewizora i kwestii różnych niedociągnięć oprogramowania. Pytanie do użytkowników - czy kupili byście jeszcze raz ten produkt dzisiaj? Chodzi mi o kwestię normalnego używania, bez konieczności wchodzenia w ustawienia i zmieniania parametrów obrazu przy każdym uruchomieniu. Działającemu HBO Go od ręki itd. Będę wdzięczny za opinię ponieważ bardzo mocno zastanawiam się nad tym telewizorem.

3 miesiące temu kupiłem drugi. Muszę mu wrzucić 546 bo na 544 włącza się i robi nocne pobudki.
 

jbukowskipl

New member
3 miesiące temu kupiłem drugi. Muszę mu wrzucić 546 bo na 544 włącza się i robi nocne pobudki.

To nie brzmi najlepiej, a czy changelog 546 ma na liście usunięty ten problem?
Z drugim telewizorem nie ma takich problemów? Generalnie zawsze miałem Samsungi i nie znam z doświadczenia podobnych anomalii, wydaje mi się to na maksa irytujące aby podstawowe funkcje były tak pokopane. Jest tego więcej?
 

firefl

Active member
Bez reklam
To nie brzmi najlepiej, a czy changelog 546 ma na liście usunięty ten problem?
Z drugim telewizorem nie ma takich problemów? Generalnie zawsze miałem Samsungi i nie znam z doświadczenia podobnych anomalii, wydaje mi się to na maksa irytujące aby podstawowe funkcje były tak pokopane. Jest tego więcej?

publiczny changelog to tylko zmiana numerka...
 
Do góry