TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

Stevicek

New member
Jeśli nie chcesz żeby się sam włączał wyłącz szybki start w opcjach zasilania, niestety innej opcji nie ma, co do problemów z obrazem to musisz każdorazowo po włączeniu tv wejść w ustawienia obrazu i opcje redukcja migotania ruszyć na plus a potem wrócić do 0 - ten tv nie zapamiętuje ustawień tego parametru i każdorazowo po włączeniu trzeba mu pomóc, pisałem juz o tym kiedyś. NIe pamięta też ustawień dźwięku, jeśli masz np ustawienia użytkownika to też po uruchomieniu musisz je wzbudzić wybierając odpowiedni dla siebie profil, nawet jeśli masz podświetlony ten który chcesz to musisz go kliknąć ponownie, taki dziwny paradoks. W momencie kiedy to klikniesz usłyszysz jak zmieni się dźwięk.

I have the same issue. Im waiting for the fix like 1 year. I have to use android 6 version because of that :/
 
E

Edwardsony

Guest
Przyjaciele, potrzebuję pomocy! Plik mmcblk0p7 został utracony podczas edycji i modyfikacji oprogramowania układowego. Proszę o pomoc i wysłanie pliku mmcblk0p7 na Dysk Google! Sam plik jest w drodze/ dev / block / mmcblk0p7.
Z góry jestem bardzo wdzięczny tym, którzy pomogą! Piszę za pośrednictwem GOOGLE TRANSLATE.
 
E

Edwardsony

Guest
Meldunek: Sep 2018
Postów: 4
Cytuj #865 Dzisiaj, 07:12
Domyślnie
Przyjaciele, potrzebuję pomocy! Plik mmcblk0p7 został utracony podczas edycji i modyfikacji oprogramowania układowego. Proszę o pomoc i wysłanie pliku mmcblk0p7 na Dysk Google! Sam plik jest w drodze/ dev / block / mmcblk0p7.
Z góry jestem bardzo wdzięczny tym, którzy pomogą! Или отправьте на почту aizer_bos@mail*** Piszę za pośrednictwem GOOGLE TRANSLATE.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Meldunek: Sep 2018
Postów: 4
Cytuj #865 Dzisiaj, 07:12
Domyślnie
Przyjaciele, potrzebuję pomocy! Plik mmcblk0p7 został utracony podczas edycji i modyfikacji oprogramowania układowego. Proszę o pomoc i wysłanie pliku mmcblk0p7 na Dysk Google! Sam plik jest w drodze/ dev / block / mmcblk0p7.
Z góry jestem bardzo wdzięczny tym, którzy pomogą! Или отправьте на почту aizer_bos@mail*** Piszę za pośrednictwem GOOGLE TRANSLATE.

STOP YOUR SPAM! One post is enough!
ОСТАНОВИТЕ СВОЙ СПАМ! Достаточно одного поста!

Jeśli się nie mylę ten plik zawiera dane konkretnego modelu telewizora. Nawet nie podałeś jaki do jakiego telewizora potrzebujesz.
BTW: Obawiam się czy nie ma w nim prywatnych danych. Raczej nie udostępniłbym pliku z mojego telewizora...
 
Ostatnia edycja:
E

Edwardsony

Guest
STOP YOUR SPAM! One post is enough!
ОСТАНОВИТЕ СВОЙ СПАМ! Достаточно одного поста!

Jeśli się nie mylę ten plik zawiera dane konkretnego modelu telewizora. Nawet nie podałeś jaki do jakiego telewizora potrzebujesz.
BTW: Obawiam się czy nie ma w nim prywatnych danych. Raczej nie udostępniłbym pliku z mojego telewizora...

xess x2us będzie pasował zarówno do 55 cali, jak i 65! Nie mam pewności co do moich danych osobowych: umieścili ten plik w modelu C2US, a następnie zniknęła funkcja MEMC. Chcemy przywrócić tę funkcję. Na innych forach TCL nikt nie ma tego pliku z naszego modelu.
 
E

Edwardsony

Guest
Mój przyjaciel i ja finalizujemy oprogramowanie dla telewizorów TCL, teraz ulepszamy oprogramowanie v534 do instalacji przez TWRP, więc szukamy pomocy!
 

Stevicek

New member
Hello, i still have the same issue V543, V544, Marek does not respons :/ Kiki, could you check that?

TCL X1 U65S9906

I have the same issue. Im waiting for the fix like 1 year. I have to use android 6 version because of that :/

Jeśli nie chcesz żeby się sam włączał wyłącz szybki start w opcjach zasilania, niestety innej opcji nie ma, co do problemów z obrazem to musisz każdorazowo po włączeniu tv wejść w ustawienia obrazu i opcje redukcja migotania ruszyć na plus a potem wrócić do 0 - ten tv nie zapamiętuje ustawień tego parametru i każdorazowo po włączeniu trzeba mu pomóc, pisałem juz o tym kiedyś. NIe pamięta też ustawień dźwięku, jeśli masz np ustawienia użytkownika to też po uruchomieniu musisz je wzbudzić wybierając odpowiedni dla siebie profil, nawet jeśli masz podświetlony ten który chcesz to musisz go kliknąć ponownie, taki dziwny paradoks. W momencie kiedy to klikniesz usłyszysz jak zmieni się dźwięk.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O to nie pytałem.
Na razie masz je we wszystkich seriach modeli które właśnie są wprowadzane na rynek.
 

tom500

Member
Czyli andka 9 nie będzie na x2?




Na targach CES2019 Marek Maciejewski Product Development Director Europe TCL powiedział, że aktualizacje do Android 9.0 otrzymają telewizory z 2018 r.



Jednak wcześniej były zapowiedzi o aktualizacji Xess X2 do 9.0 w terminie wiosna 2019, a później jesień 2019.


Obecnie jest wiadomo, że nic nie wiadomo, czyli może będzie, a może nie.



Szkoda, bo jednak Xess X2 to topowy tv TCL, więc rozsądne jest by dostał aktualizację, bo tak szybkie pozbawienie wsparcia to strzał w kolano.


Czekamy
 
Do góry