TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

PawelTBU

New member
Dlaczego tv sam się.Nie.aktualizuje do nowszej wersji? Obecnie mam Andka 6 w moim x9006

bo oficjalnie tcl nie udostepnił andka 8. na forum masz soft producenta ale nie oficjalny. Kto chce uzywa kto nie nie. Ja uzywam i bardzo sobie chwalę tym bardziej że różnice widać gołym okiem. Jednak nie łudź się że jest idealnie, bo problem z samowłączaniem się tv występuje niestety cały czas.
 

grande

New member
Witam.Jak nie oficjalny android 8?Ja mam wersję X9006 w wersji 65 cali. Telewizor kupiłem od kikiego w X 2017r z androidem 6,potem telewizor sam się zaktualizował poprzez OTA do wersji 7, a od kilkunastu dni jest wersja android 8 ver 511 którą telewizor sam pobrał przez internet. Mam pytanie ,skąd twierdzenie, że TCL nie udostępnia oficjalnej wersji androida 8?Nie mam żadnych problemów z samowłączaniem, u mnie to zjawisko nie występuje.
 

PawelTBU

New member
Wlasnie majac v511 pobiera mi sie nowy pakiet aktualizacji OTA jeszcze nie mialem oficjalnej aktualizacji odkad mam tv
Ktos cos wie wiecej o tej aktualizacji?
Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

PawelTBU

New member
Witam.Jak nie oficjalny android 8?Ja mam wersję X9006 w wersji 65 cali. Telewizor kupiłem od kikiego w X 2017r z androidem 6,potem telewizor sam się zaktualizował poprzez OTA do wersji 7, a od kilkunastu dni jest wersja android 8 ver 511 którą telewizor sam pobrał przez internet. Mam pytanie ,skąd twierdzenie, że TCL nie udostępnia oficjalnej wersji androida 8?Nie mam żadnych problemów z samowłączaniem, u mnie to zjawisko nie występuje.
A masz ustawione szybkie uruchamianie?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Crocodil

New member
Hmm czyżby mi się wgrało 519 ota wczoraj?? gdzie dokładnie sprawdzę wersję softu?

Jeśli miałeś v511 i dostałeś kolejne OTA, to bardzo możliwe że otrzymałeś v526, tak jak ja dzisiaj rano (już po aktualizacji z pendrive'a). Prawdę mówiąc, nie miałem czasu żeby sprawdzić czy w tej wersji nie ma problemów z szybkim startem...
 

grande

New member
Jeśli miałeś v511 i dostałeś kolejne OTA, to bardzo możliwe że otrzymałeś v526, tak jak ja dzisiaj rano (już po aktualizacji z pendrive'a). Prawdę mówiąc, nie miałem czasu żeby sprawdzić czy w tej wersji nie ma problemów z szybkim startem...
Witam.Mam i ja wersję 526 przez OTA,ale nie mam pojęcia co ona wnosi.Szybki start nie działa.
 

zeno 127

New member
Wczoraj miałem komunikat o nowej aktualizacji sieciowej, zignorowałem bo nie wiem co to jest, dzisiaj przy załączaniu aktualizacja sama się wgrała. Narazie nie wiem czy trzeba będzie robić kalibrację, z tego co widzę ustawienia się nie zmieniły.
 
Do góry