TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

marjac1

New member
To model w klasie premium z bardzo dobrym wyposażeniem.
Trójdrożne głośniki JBL, obsługa głosem , Android 8,0 , najlepsze aplikacje.
Jak będziesz niebieski masz specjalny pakiet gratisów.
Bardzo dobry wybór.

Witam
Mam pytania:
Czy chodzi na nim hbogo?
O jakie gratisy chodzi?
Pozdrawiam
 

firefl

Active member
Bez reklam
Widzę kolega bawi się w forum sławnej elektrody gdzie napisanie rozwiązania zajęłoby mniej miejsca niż napisanie że gdzieś kiedyś było, użyj opcji szukaj. Nie dziękuję.

Udzieliłem Ci odpowiedzi na pierwsze pytanie, potem rzetelnych wskazówek na drugie.

Moje wsparcie traktujesz z sarkazmem... trochę przykre jest sarkastyczne podziękowanie za pomoc.
Znalezienie kodu do menu serwisowego jest łatwe bo był podawany wielokrotnie.
Nie korzystam z elektrody, ale czasem wolę dać wędkę niż rybę.
Ja tego kodu nie pamiętam i podałem Ci to co sam bym zrobił by go (łatwo!) znaleźć.
Dobrze, że adambe pamięta.
Twoje własne wpisanie w szukajkę forum też zajęłoby mniej niż pytanie.

Teraz mój sarkazm - widać taka już wdzięczności niektórych osób za pomoc...
 

harpia3

New member
Witam
Czy działa prime video? Nie mogę go znaleźć w sklepie play w tv. Czy można tę aplikację zainstalować ręcznie i czy u kogoś działa? Pozdrawiam
 

syma753dfx

Member
Witam
Czy działa prime video? Nie mogę go znaleźć w sklepie play w tv. Czy można tę aplikację zainstalować ręcznie i czy u kogoś działa? Pozdrawiam

At the moment "Amazon Prime Video" doesn't work, it has two problem. The first, after app installation, it doesn't show contents but only trailer becouse tv needs DRM widevine. After DRM installation came out the second problem,after few minutes or seconds, while you are seeing any contents, tv goes crash.
We hope in next oreo release but we say that every time there is a new oreo release. : -x: -x
 

urania-marek

New member
At the moment "Amazon Prime Video" doesn't work, it has two problem. The first, after app installation, it doesn't show contents but only trailer becouse tv needs DRM widevine. After DRM installation came out the second problem,after few minutes or seconds, while you are seeing any contents, tv goes crash.
We hope in next oreo release but we say that every time there is a new oreo release. : -x: -x

Amazon Prime Video JEST JUŻ W PRZYGOTOWANIU JAK BĘDZIE WERSJA TESTOWA TO CI PODEŚLĘ .
 

tgrzebien

New member
Ta nowa kalibracja też by się przydała bo w tym momencie ciężko oglądać materiały w 4k/hd. Kolory są rozjechane i ciężko znaleźć jakieś sensowne ustawienie. Najgorzej jest z treścią 4k.
 
Ostatnia edycja:

domanwrc

New member
Kiki, a czy jest jakaś kalibracja, która usuwa takie plamy z ekranu?

tcl-2.jpg
 

DLUGI321

New member
Od kiki na pomoc to nie ma co liczyc gdyby nie Pan Marek to juz dawno by interes zawinol. Tu tylko odpisuje zeby napisac na priv to poda kontakt do Pana Marka i tylko jemu naleza sie pochwaly za chec pomocy.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

zeno 127

New member
Po ostatniej aktualizacji(soft 509) i dołączonej kalibracji mój telewizor u65x9006 jest naprawde super , obraz żyleta, a na 4k kolory i jakość obrazu jak na filmach demonstracyjnych w sklepach. Kalibrację robiłem 3 razy bo coś smużyło, teraz super.Jedyny problem to netflix, na niektórych filmach po jakimś czasie jest mruganie, wyłączam z zasilania i znowu jakiś czas jest ok. Robiłem reset 6425, wymieniłem netflixa nie pomogło,teraz te treści np.Synowie anarchii oglądam przez komputer. Dzieci oglądają bajki z netflixa i tam nie mruga, nie wiem w czym problem.
 

bielikk

New member
Bez reklam
A co z kalibracją do treści 4k?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Kup dobry TV to nie będziesz robił kalibracji do każdego programu jaki oglądasz - jeżeli miałeś skalibrowany swój TV, to i materiał 4K powinien ten TV dobrze wyświetlać. Zapamiętaj nigdy nie kupuj TV TCL.
 
Do góry