TCL 65P815 - Oprogramowanie, ustawienia obrazu

Wgrałem soft v191, miałem projekt ID 283 i panel wcześniej z H na końcu. Oczywiscie czarny ekran, wpisałem project ID 305 i o dziwo po restarcie zminił się też typ panelu, a to ciekawe że wyświetla inny panel przy innym projekcie. Ta wartość powinna być nie zmienna nie zależnie od ustawień w menu serwisowym, tak myślę.
 

Aliens

New member
Wgrałem soft v191, miałem projekt ID 283 i panel wcześniej z H na końcu. Oczywiscie czarny ekran, wpisałem project ID 305 i o dziwo po restarcie zminił się też typ panelu, a to ciekawe że wyświetla inny panel przy innym projekcie. Ta wartość powinna być nie zmienna nie zależnie od ustawień w menu serwisowym, tak myślę.
Ja po wpisaniu 305 zrobił sie ekran czarny i nic nie mogłem zrobic. Wklepywałem na pałe ID 283 i udało sie przywrocic..,niewiem jakim cudem ci to działa?? Mało tego , nie tylko ja to zrobiłem kolega z forum tez zrobił to samo i ten sam problem miał co ja.. ale tez wklepywał na slepo ID 283 i wrocił ..
 
powalone coś z tymi panelami, najdziwniejsze ze przed updatem mialem ten 283 i dzialalo. A na v191 musialem zmienic na 305 zeby zaczelo dzialac. i w zasadzie weszło po jednorazowym wpisaniu i zaczelo dzialac. Dziwaczna historia z tymi TVkami teraz zastanawiam sie czy wgrywać tego andka 11 czy czekac na jakas wersje oficjalna ze strony
 
Zaktualizowałem wczoraj do tej wersji. V191 był trochę mulasty, tutaj póki co działa szybciej. Problemów nie widzę, działa lepiej brak problemów z Black screen póki co aczkolwiek wyłączałem go dopiero raz
 

Aliens

New member
Zaktualizowałem wczoraj do tej wersji. V191 był trochę mulasty, tutaj póki co działa szybciej. Problemów nie widzę, działa lepiej brak problemów z Black screen póki co aczkolwiek wyłączałem go dopiero raz
Wyłaczyłes go kablem od zasilania?? Teraz mozesz local update zrobic do Android 11. V277, Problemow z black screen juz nie mam wyłaczałem z pradu juz nie raz i normalnie odpala
 

Aliens

New member
Zainstalowałem GTV ten nowy i powiem ze super jezeli chodzi o jakosc ,nawet znikneły takie dziwne pasy pionowe jakby.. Czern itd teraz wyglada lepiej TV jakby sie dostrajał..
 

Aliens

New member
Panowie mam wgrany V443 i teraz własnie bede ładował ten najnowszy. Przed Załadowanie nowego wyłaczyłem z pradu dla sprawdzenia czy TV wystartuje bez Black Screen a wiadomo ze jakł adowałem to plik IMG czyli kasuje wszystko.. I prosze Tv właczył sie po wyłaczeniu kabla zasilania czyzby opcja ID Panel została naprawiona przy sofcie GTV ??
 
Do góry