TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Lechu1956

New member
Na stronie TCL w specyfikacji-udogodnienia telewizorów serii EP na samym końcu jest zapis Picture in picture -yes. I w ten sposób np. Sat Kurier prawie rok temu pisał ,ze nowe telewizory TCL EP posiadają funkcję PIP(obraz w obrazie). Następne oprogramowania powinny poprawić podstawowe błędy typu "wyuwam" dysk, czy przy dźwięku zapisać zaawansowane ustawienia dźwięku , a nie wideo.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Niestety precyzja marketingowej obietnicy PIP jest zerowa. W TCL w formie szczątkowej istnieje PIP / PAP przy pomocy aplikacji.
 

Lechu1956

New member
Bardzo podobnie było z telewizorami Sony android z 2015 roku. Sony po roku czasu wprowadziło PAP/PIP, gdyż przestraszyło się zwrotów za towar niezgodny ze specyfikacją. Tak przynajmniej wynikało z forum Sony English.
 

Lechu1956

New member
Wszyscy producenci telewizorów w swoich instrukcjach informują ,że nie gwarantują prawidłowego działania HDMI CEC ze wszystkimi urządzeniami. W instrukcji TCL jest ta sama śpiewka.
 

mixol

New member
Bardzo podobnie było z telewizorami Sony android z 2015 roku. Sony po roku czasu wprowadziło PAP/PIP, gdyż przestraszyło się zwrotów za towar niezgodny ze specyfikacją. Tak przynajmniej wynikało z forum Sony English.
W 2010 roku kupiłem 42 calowy LG model LE5500. Wg informacji marketingowych, na ulotkach itp. miał obsługiwać Skype'a po podłączeniu kamerki na USB. Niestety Skype nie był w ogóle dostępny jako aplikacja w telewizorze. Jak później przeczytałem w internecie, na rynku amerykańskim był model telewizora o tym samym symbolu (ale innym hardware), w którym Skype był dostępny. Tak więc reklama to jedno, a rzeczywistość to drugie.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
Ja jadę na 318.
Odnośnie 317 na forum 4PDA napisali, że dźwięk na nim niedomaga.
Ale nie wiem czy tylko z głośników TV czy także przekazywany przez HDMI do amplitunera.
 

Tgold

Member
Na forum xda jest takie info:

Brazilian version has received V321 (OTA UPDATE) today. Nothing really new or better, but the system seams MUCH, MUCH faster and responsible.
 

maciekmm

Member
Na forum xda jest takie info:

Brazilian version has received V321 (OTA UPDATE) today. Nothing really new or better, but the system seams MUCH, MUCH faster and responsible.

Moze i w Polsce dostaniemy update przez OTA a nie jakies kombinowanie przez USB...
Ciekawe kiedy u nas pojawi sie cos oficjalnego.
 
Do góry