TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Coolek33

Member
Faktycznie ten v321 żwawo chodzi. Szybszy od r322. Większych zmian nie zauważyłem ale jest bardziej kompletny bo wróciło to małe Menu z przyciskami w prawym dolnym rogu.
 

Tgold

Member
Na v321 o dziwo IPTV działa, mam listę kanałów od internetowa.tv załadowaną w Tivimate. Zmiana kanałów trwa parę sekund ale działają :) To tak na szybko co sprawdziłem.

Edit: Pospieszyłem się trochę, lista która działa ma kanały w formie tokenów np:
http://internetowa.tv/?c=hlsPlay&ch...d0f1327573b3b33e51f7565f6f77a12b3cad12ce33d79

po załadowaniu listy m3u do Tivimate niestety zawiesza cały TV, kanały są w formie m3u8 np:
http://yeahiptv.vip:8080/live/sgjgqufpi8/pjk1px3p37/5260.m3u8

Czym ten Android w TCL-ach różni się od tego w Xiaomi Boxie bo na boxie kanały śmigają aż miło, zmiana kanału trwa parę milisekund.
 

Attachments

  • IMG_20200619_200912.jpg
    IMG_20200619_200912.jpg
    947 KB · Wyś: 46
Ostatnia edycja:

Lechu1956

New member
U mnie też widać poprawę szybkości przy v321. Zauważyłem też lekką poprawę działania modułu z kartą smart hd. Najbardziej brak mi możliwości szybkiego przejścia z satelity na naziemną (lub kablową).
 

coobah

Member
Bez reklam
Kilka linków do softów do znalezienia poniżej:

https://4pda***/forum/index.php?showtopic=973246&view=findpost&p=97613600
 

coobah

Member
Bez reklam
Mam wrażenie, że to te same softy, ale na różnych serwerach...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
A ja narazie zaprzestałem używać ustawień z kalibracji. Ustawiłem obraz na przysyłany i obniżyłem trochę kolor + plus parę innych ustawień.
 

tomaszd84

New member
Wgrałem v321, następnie w tej kolejności wykonałem resety:

1) Reset Android
2) Reset Shop
3) Reset All, wyłączenie TV
4) Reset Shop aby wyjść z trybu testowego(?)

Amazon Prime ma teraz zupełnie nowy interfejs, inaczej poukładane są sezony/odcinki i inaczej wygląda odtwarzacz, co nie zmienia faktu że reaguje z denerwującym opóźnieniem podczas odtwarzania na przyciski pilota, zwłaszcza przy HDR.

Wydawało mi się, że wszystkie sezony The Expanse były w HDR, a teraz tylko 4 sezon mi działa w HDR, mimo że wszystkie sezony mają ikonkę [HDR], ktoś ma ten sam problem?

Poza tym nie zauważyłem jakichś szczególnie korzystnych różnic względem v258, może trochę szybciej działa, jeszcze do weryfikacji jest chromecast, może wreszcie nie ma rozjazdu obrazu z dźwiękiem...
 
Dzisiaj tv automatycznie wyświetlił mi info, że znaleziono nowy pakiet aktualizacji V321. Nie wiem czy to aktualizować bo ze starym fabrycznie zainstalowanym softem nie mam żadnych problemów a mam zrobioną kalibrację obrazu.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jak nie wyłączyłeś domyślnej zgody na automatyczną aktualizację to normalne...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
A ja wrzuciłem przed chwilą soft v. 311.
Do tego ustawienia kalibracyjne od @kiki, zwiększyłem jasność na 45 i wygląda to lepiej niż na v. 321 który był wcześniej.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry