TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Matts84

New member
Na ta chwile na 318 nie jest źle, jednak przy ustawieniach z kalibracji jest duży szum i ziarnistość na obrazie, reszta wygląda ok, przede wszystkim w koncu poprawiony dźwięk. Nowy soft chętnie przetestuje, pytanie co on wnosi?
 

salesik

New member
Szanowni, czy to prawda, że soft w wersji 318 przyspiesza działanie systemu ? Czy ktoś może potwierdzić bądź zdementować te informacje ? Z góry dzięki za pomoc.
 

coobah

Member
Bez reklam
Aktualnie mam v 318, ale nie zauważam jakiegoś przyspieszenia w prowonaniu z softami serii v 2xx

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Matts84

New member
Na 318, zauważyłem, ze gdy włączy sie tv to nie da sie zmienić głośności, dopiero dziala za chwile, lub gdy sie wywoła menu ustawień tv
 

mixol

New member
Na 322, który dziś otrzymałem od Marka, zauważyłem, że w sklepie Play nie ma dostępnego Playera z TVN. Musiałem go doinstalować z pliku APK pobranego z sieci. Na razie dalej testuję firmware.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
No nie ma playera. Dodatkowo nie działa na pilocie (mniejszym) guzik pod asystentem, który wywoływał małe Menu z guzikami. No i na 55ep680 nie ma jednak suwaka z redukcją mogitania w ustawieniach ruchu. Tak jak na foto od kiki. Jest dodatkowa aplikacja śledzenie systemu. Pewnie dlatego, że to testowy Soft. Obraz 4k we wbudowanym odtwarzaczu dalej rozciągnięty. Edytor programów tv chyba szybciej chodzi.
 

coobah

Member
Bez reklam
Nie ma słowa "test" w linku. To już może świadczyć, że jest "lepszy" [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry