TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

tgrzebien

New member
A który tv posiadasz? Może mógłbyś zrobić zdjęcia ustawień? Pliki na samym tv bez ampli są odtwarzane ok, czyli dźwięk nie rozjeżdża się. Jutro zobaczę jak to działa na vlc

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy do czego ?
TCL 55X2 to jest model z 4K, HDR, VP9, Mx Palyer, Kodi, Terrarium, HBO GO, głośniki trójdrożne JBLa, obsługa głosem, myszka wirtualna, cena.
Wszyscy którzy kupili są bardzo zadowoleni.
 

domanwrc

New member
chodzi mi tylko o jakość obrazu a nie o dodatkowe bajery

26232574_10155040433832382_1788900122667957298_o.jpg


u mnie taka jakosc... ale wg tcl wszystko idealnie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszyscy którzy u nas kupili są zadowoleni.
Wszyscy - bo sprawdzamy i kalibrujemy telewizory przed wysyłką.
Jak ktoś jest nie zadowolony zawsze może zwrócić.
 

firefl

Active member
Bez reklam
A to nie mów że podobnie mamy bo masz zupełnie inną firmę tv. Myślałem że chociaż tv tcl masz. Ale możesz podesłać ustawienia w Yamaha tam gdzie się ustawia hdmi.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

tcl i thomson to ta sama firma tylko inny znaczek, firmware jest ten sam. Tv mają ten sam procesor, tyle samo pamięci, a różnią się peryferiami, czyli matryca, głośniki, obudowa i oczywiście ZNACZEK z nazwą marki producenta.
ustawien dla hdmi nie ma wiele w yamaha - decoder mode: auto
 
Ostatnia edycja:

domanwrc

New member
Wszyscy którzy u nas kupili są zadowoleni.
Wszyscy - bo sprawdzamy i kalibrujemy telewizory przed wysyłką.
Jak ktoś jest nie zadowolony zawsze może zwrócić.
A co jesli pojawia sie kwiatki po jakims czasie?
Serwis odmawia naprawy i tyle.
Uszkodzenie widzi kazdy, tylko nie oni.

Sam probowales interweniowac w temacie mojego tv i nic to nie dalo.

Dla mnie to firma krzak. Nigdy nie polecilbym jej nikomu.

Bardzo zaluje, ze dokonalem tego zakupu. Jedne z najgorzej wydanych pieniedzy w moim zyciu.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczekaj spokojnie, jestem w trakcie.
Jeśli będziesz mieszał to nic z tego nie będzie.
 

zuumi79

New member
Dla tych co mają ten tv, mała porada co do smużenia, polecam ustawić (tryb gry), który kompletnie nie zmienia naszych wcześniejszych ustawień obrazu, poza wyostrzeniem i mega poprawą, znikają wtedy te dwa suwaki do ręcznego ustawiania płynności i obraz robi się naprawdę żyletka, przy szybkich scenach, przetestowałem teraz wszystkie dyscypliny na olimpiadzie, piłkę oczywiście też i serio nie ma się do czego przyczepić, a mam 65"
 

domanwrc

New member
Dla tych co mają ten tv, mała porada co do smużenia, polecam ustawić (tryb gry), który kompletnie nie zmienia naszych wcześniejszych ustawień obrazu, poza wyostrzeniem i mega poprawą, znikają wtedy te dwa suwaki do ręcznego ustawiania płynności i obraz robi się naprawdę żyletka, przy szybkich scenach, przetestowałem teraz wszystkie dyscypliny na olimpiadzie, piłkę oczywiście też i serio nie ma się do czego przyczepić, a mam 65"
tez to testowalem. ale pojawia sie migotanie w niektorych sytuacjach - np. podczas wyswietlania epg z tunera nc+.

no i niestety nie da sie ustawic na wbudowanym netflixie i apkach z tv. z shieldem natomiast juz dziala, ale to dodatkowe 800zl
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry