TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

ligeza

Member
W normalnym trybie włącza się około minuty. Przypuszczam że jak się dużo rzeczy zainstaluje to takie włączanie może się nieznacznie wydłużyć. Za dużo z dysku zewnętrznego nie oglądałem, bo mam dysk sieciowy, ale przypuszczam że nie powinno być najmniejszego problemu.
 

WSE

New member
Przy najnowszym sofcie słuchwki Bluetooth działaja bez zarzutu . - przy fabrycznym niestety na słuchawkach była cisza gdy sygnał szedł z kablowki ( CI )
Obraz Na X2 jest zdecydowanie ładniejszy ze zrodeł 4K ( Netflix , Youtube , PS4 , XBox , PC ) niz na C70 .
Podstawe na ktorej mozna było TV przekrecac miał 58s7806s - bardzo fajna sprawa
 

dkr

New member
Hej. Pomoże ktoś i napisze jak krok po kroku zaktualizować Soft do androida 7? Plik aktualizacji mam już na dysku.
 

masterpolo

New member
w najnowszym sofcie zauważyłem że dodano obsługę trybu HLG i HLG14. Po włączeniu kanału HotBird4K tv daje info o trybie HLG który można sobie ustawić podobnie jak HDR.
 

masterpolo

New member
ja dostałem soft od innego usera forum. Co prawda w wersje 55 cali wrzuciłem wersje 65 cali ale wszystko jest ok. Różnica taka że w wersji pokazuje mi właśnie 65 a nie 55 Powinien być dodatkowy temat na forum z aktualnymi softami sprawdzonymi i wtedy nie było by potrzeby pytania i czekania na odpowiedź. Ja jestem tutaj za krótko i nie wiem czasem czy opcje udostępniania softów są dla donatorów forum. Jeśli tak to uszanuję ten regulamin i nie wrzucę tutaj linka. Pilot już działa, musiałem parować ponownie.
 

MOL333

New member
Witam wszystkich serdecznie, od kilku tygodni śledziłem wątek o TCL X9006 i w końcu chyba głownie na podstawie pochlebnych opini KIKIEGO i jego klientów zapadła decyzja o zakupie 65 cali dla mojej córki. Telewizor przyszedł w ubiegły tygodniu. wyjęty z kartonu zrobił bardzo pozytywne wrażenie : fajny design , bardzo dokładne wykończenie obudowy : nic nie skrzypi, nic sie nie ugina przy dociśnięciu. jedna tylko uwaga : większość producentów w wyższych modelach zabezpiecza matrycę nowego telewizora folią, tutaj tego nie ma, ( jest tylko folia na tylnej ściance ) . Telewizor sparowałem z siecią , właczyłem demo 4k z YT i : naprawdę robi wrażenie BARDZO POZYTYWNE ( sam posiadam SONY seria 9 i z tym telewizorem porównuję ). Ustawienia fabryczne a już jest OK. Zacząłem grzebać w ustawieniach ale obrazy był tylko gorszy :) I tu ogromna prośba do KIKI. Czy jest możliwa Twoja pomoc aby choć trochę podrasować fabryczne ustawienia ? Wtedy bardzo chętnie podzielę się wrażeniami z odbioru. Na chwilę obecną nie żałuję zakupu
 

masterpolo

New member
On dostaje setki dziennie takich pytań i czasem może coś pominąć . Napisz jeszcze raz .

Dlatego powinien być temat w którym każdy pobiera co chce, a nie zarzucamy jednemu userowi skrzynie. Jak już pisałem soft dostałem od innego usera i sam poprzez PW jak ktoś pisze podaje dalej. Przecież nie będziemy wszyscy pisać ciągle do jednego i czekać.
 

MOL333

New member
KIKI : pięknie dziękuję za błyskawiczna pomoc z Twojej strony. W sobotę pobawię się przesłanymi ustawieniami. Jeszcze raz : dziękuję :)
 

masterpolo

New member
Witam. Czy na najnowszym sofcie działa Wam standard HDMI 2.0? U mnie jak odpalam 2.0 TV daje info że urządzenie jest wyłączone lub niedostępne.
 

MOL333

New member
BAJKA :) obraz z Blu-ray 4K ( filmik Blade Runner 2049 ) wymiata . Można dostrzec szczegóły, których nie widziałem na seansie w kinie. Naprawdę można się rozsmakować w obrazie. KIKI naprawdę pięknie dziękuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry